Zasady biznesowe

Category: Możesz Mieć
17 lutego 2021

Kliknij powyższy link i obejrzyj 4 szybki pokaz slajdów pokazujący, jak działa ta witryna.

Podstawowe zasady biznesowe dla wszystkich małych przedsiębiorców i start-upów.

Ta sekcja zawiera wgląd w procedury uruchamiania, znajdowanie zasobów kapitałowych, wykorzystanie zasobów rządowych i ogólne wskazówki dla wszystkich właścicieli małych firm. Poniżej kliknij grupę zasad, o której szukasz informacji, a zostaniesz przeniesiony na stronę z różnymi artykułami związanymi z tą tematyką. Proszę zrozumieć, że są to artykuły biznesowe i mają dogłębny i pouczający charakter. Podstawowym celem każdego artykułu jest edukacja i zapewnienie wglądu, wskazówek i wiedzy małym przedsiębiorcom.

5,99 USD

Wartość inwestycji ze współczynnikami biznesowymi

187 stron; 28 sekcji / rozdziałów

Masz projekt?

Włącz moje usługi

_______

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej

5,99 USD

Szacowanie i rysowanie

arkuszy kalkulacyjnych programu Excel WorkBook do użytku z ramą „A Nowa konstrukcja domu

2,99 USD

Kwestionariusz wstępnej oceny przebudowy

(edycja 2020)

Poniższe artykuły stanowią wprowadzenie do zasad biznesowych i pomagają zrozumieć ogólną koncepcję biznesową:

PODSTAWOWE GRUPY ZASAD BIZNESOWYCH:

TERMINOLOGIA BIZNESOWA – Aby w pełni zrozumieć biznes, należy rozpoznać odpowiednie terminy i sposób ich używania w odpowiednim kontekście. Większość terminów biznesowych ma więcej niż jedno znaczenie, a definicję Urzędu Skarbowego dodatkowo komplikuje.

START-UP – Zdecyduj, co chcesz zrobić, opracuj plan, przejrzyj swoje zasoby i zacznij działać! Ta sekcja obejmuje te i wiele więcej.

Problemy z rozpoczęciem działalności

PRAWNE – NIE MA SUBTUTUTÓW ZA DOBRE PORADY PRAWNE I RADĘ. Mając to na uwadze, dowiedz się jak najwięcej o kwestiach prawnych przed rozmową z prawnikiem, zadawaj pytania, dowiedz się więcej, a następnie zwróć się o pomoc do księgowego, zanim porozmawiasz z prawnikiem.

KSIĘGOWOŚĆ – Zrozum podstawowy powód prowadzenia księgowości, określ najlepszy model i oprogramowanie do wykorzystania, znajdź dobrego księgowego i wdróż świetny system dla swojej firmy. Księgowość jest podzielona na pięć podsekcji: 1) Księgowość , 2) Koncepcje i zasady rachunkowości , 3) Systemy i technologia rachunkowości , 4) Finanse i 5) Analiza raportów (zrozumienie sprawozdań finansowych).

Księgowość / Technologia / Analiza raportów finansowych

MARKETING – Nie ma substytutu dla ciepłego i przyjaznego uścisku dłoni, nie zapomnij się uśmiechnąć. Dowiedz się, co działa i co jest skuteczne.

OPERACJE – Możesz mieć najlepszy proces dokumentacji, zarządzanie front office i program marketingowy, ale jeśli nie możesz wyprodukować świetnego produktu na czas iw ramach budżetu, gra skończona! To jest serce biznesu i jest to jedyny obszar, któremu należy poświęcić szczególną uwagę podczas zarządzania firmą. Ta sekcja jest podzielona na trzy podsekcje: 1) Dział kadr , 2) Produkcja i 3) Zarządzanie biurem .

UBEZPIECZENIE – Podstawą ubezpieczenia jest aktuarialna nauka. Grupa osób gromadzi swoje fundusze i wspólnie zgadzają się pomagać sobie nawzajem w potrzebie spowodowanej wypadkiem lub działaniem Bożym.

SERIA MODELI MAŁYCH BIZNESÓW – Ten wpis jest częścią serii wpisów ilustrujących kroki, jakie przedsiębiorca wykonuje od założenia firmy do sprzedaży operacji. Jest to proces krok po kroku obejmujący wiele koncepcji biznesowych, z którymi musi się zmierzyć każdy właściciel małej firmy. Jest to przykład 6 lat od dnia 1 do dnia, w którym właściciel otrzyma czek za sprzedaż swojej firmy. Przeczytaj tę serię tak, jakbyś doświadczał wszystkich prób, udręk i radości z posiadania i prowadzenia firmy.

Seria modeli dla małych firm

WARTOŚĆ MARGINALNA – Ta koncepcja biznesu bada znaczny wzrost wartości związany z marginalnymi zyskami nad konkurencją. W efekcie firma, która jest numerem jeden w danej branży, jest tylko nieznacznie lepsza niż firma z numerami od 2 do 7. Ta marginalna różnica tworzy ogromną wartość krańcową ceny akcji lub wyników biznesowych. Artykuły w tej sekcji przedstawiają i wyjaśniają tę koncepcję biznesową.

Zostaw odpowiedź Anuluj odpowiedźMusisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, jak przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy