Żyj dobrym życiem na emeryturze

17 lutego 2021

Czy żyjesz dobrze na emeryturze?

Wielu seniorów ma marzenie: chcą mieszkać w swoich domach na zawsze. Ponad 1 milion starszych właścicieli domów (wiek powyżej 62 lat) wykorzystało odwróconą hipotekę, aby zamienić część kapitału własnego domu na wolną od podatku gotówkę w postaci wpływów z pożyczki (które zazwyczaj nie są uważane za dochód do celów podatkowych) *, aby uzupełnić swoje przejście na emeryturę.

Dzięki odwróconej hipotece możesz wygodnie przejść na emeryturę, nie martwiąc się o regularne, miesięczne spłaty kredytu hipotecznego. Podczas gdy nadal będziesz musiał utrzymywać swoją nieruchomość i płacić podatki, ubezpieczenie i wszelkie inne zobowiązania związane z domem, odwrócona hipoteka od GoodLife Home Loans może pomóc Ci w wygodnym przejściu na emeryturę, pozostaniu we własnym domu i zwiększeniu miesięcznych przepływów pieniężnych . Nikt nie chce przeżyć swoich pieniędzy, a odwrócony kredyt hipoteczny może ułatwić życie starszym właścicielom domów, którzy chcą przejść na emeryturę z The GoodLife in Retirement.

* Skonsultuj się z doradcą finansowym i odpowiednimi agencjami rządowymi w sprawie wpływu na podatki lub świadczenia.

Oto, co mówią o nas ludzie.

„Chris z GoodLife Home Loans był dla mnie bardzo pomocny w uzyskaniu odwróconego kredytu hipotecznego. Wymagało to wielkiej cierpliwości, aby uzyskać wszystkie dokumenty, nowe ubezpieczenie, spłacenie długu z przeszłości i takie darowizny. Było kilka opóźnień, nie przez niego, ale z powodu inne czynniki. Przez to wszystko utknął ze mną. Kiedy wszystko się skończyło, poczułem się, jakbym wygrał na loterii. Wszystkie rodzaje papierkowej roboty i stresu emocjonalnego zostały teraz usunięte ze mnie.

-Tom Stanley – Sarasota na Florydzie

„Jedyne słowo, które mogę powiedzieć o znalezieniu tej firmy, to„ Błogosławieństwo ! Moja żona była w biznesie hipotecznym przez dwadzieścia lat i sposób, w jaki ona i nasz agent Chris Lee zawarli tę umowę, był niesamowity. Chris przeprowadził nas przez ten proces niemal bezstresowo! Zawsze na wierzchu, bez niespodzianek, było oczywiste, że Chrisowi naprawdę zależy na nas. Osiągnęliśmy wynik, na który liczyliśmy, a nawet więcej. Jeśli słyszałeś przerażające historie o uzyskaniu odwróconego kredytu hipotecznego, tak jak my, zrób to, co zrobiliśmy . Zadzwoń do GoodLife Home Loans! Widzisz, mówiłem!

-Tim Barron

„Mój specjalista ds. Kredytów hipotecznych, Chris Lee, przeprowadził mnie przez proces odwrotnego kredytu hipotecznego, wyjaśnił wszystko, co musiałem wiedzieć, i upewnił się, że wszystko rozumiem, zanim cokolwiek podpiszę. Nie sądzę, żebym to zrobił, gdyby nie on. Dzięki Chris.

– David Yanez

„Dokładna, profesjonalna, kompetentna, proaktywna, zapewniająca doskonałą obsługę klienta z gracją i współczuciem. Współpraca z opiekunem klienta była przyjemnością. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie.

-Guy Nichols

„Firma i wszyscy jej przedstawiciele są wspaniali i bardzo pomocni. Nikt nie podejmuje decyzji w sposób szybki i ciągle pyta, czy rozumiesz lub masz jakieś pytania. Proces był szybki (w ciągu 3 tygodni roboczych) i łatwy, szczególnie dla nas, seniorów. Musimy krzyczeć do „Chrisa Lee, naszego przedstawiciela, który zawsze informował nas o każdym kroku przez telefon lub e-mail. Tak uprzejmi i byliśmy tak błogosławieni, że go mamy. Podoba nam się proces, w którym nigdy nie czujemy się wciśnięci wszelkie decyzje i może zająć tyle czasu, ile trzeba, zanim podejmiemy ostateczną decyzję .

-Lee i Rita Johnson

„Dave Schulte był dla mnie bardzo pomocny, pouczający i cierpliwy od początku do końca z moją odwróconą hipoteką. Byłem zaskoczony, jak szybko i łatwo przebiegał proces z nim. GoodLife przyniosło mi również dużo więcej pieniędzy i najniższą stawkę. zrobili to od samego początku, bez targowania się, jak pozostałych pięciu oficerów pożyczkowych na samochody używane, z którymi rozmawiałem. Bardzo polecam Dave’a i GoodLife wszystkim moim znajomym i rodzinie.

-Miriam

„Nigdy nie mieliśmy tak profesjonalnego, kompetentnego spotkania z instytucją finansową (lub jakimkolwiek biznesem, który o tym pomyślał), jak w przypadku Dawn w GoodLife Home Loans. Od chwili, gdy rozmawialiśmy, nauczyła nas i miała cierpliwość do naszych mnóstwo pytań. Zawsze gotowi na nasze telefony lub oddzwonienia w ciągu kilku minut. Szybkość całego procesu była fenomenalna. Dawn zaaranżował cały proces iz łatwością przeprowadził nas przez niego. Serdecznie polecamy tę firmę i serdecznie dziękujemy i polecamy Dawn B . dla każdego, kto myśli o odwróconej hipotece. Weszliśmy w „dobre życie, to zmieni sposób, w jaki będziemy postępować w naszych złotych latach .

-Ray i Rita R.

„Dawn Bestafka, Dawn Bestafka, Dawn Bestafka, Dawn Bestafka, była świetna! W chwili, gdy zaangażowała się w mój wniosek, po trudnościach z innym pożyczkodawcą, jej profesjonalizm i całkowicie uczciwe podejście załagodziło wszystko. Sytuacja okazała się katastrofalna, spowodowała przez zwodnicze praktyki drugiego pożyczkodawcy, w taki, w którym gorąco polecam GoodLife, a szczególnie DAWN BESTAFKA!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy