Raport Johna: WWE Money in the Bank 2012 Podsumowanie

Category: Dzięki Czemu
17 lutego 2021

Ta recenzja została napisana na żywo, kiedy miała miejsce. W przypadku dwóch meczów „Pieniądze w banku zamieściłem bardziej szczegółową recenzję z sekcji „Pieniądze w banku na stronie.

WWE Money in the Bank

Phoenix, Arizona

15 lipca 2012 r.

Twitter @johnreport

Kilka najważniejszych wydarzeń z przedkoncertu:

– Był też odcinek za kulisami, w którym Damien Sandow rozmawiał z Santino i Zackiem Ryderem, których pokonał, aby dostać się do meczu MITB o kontrakt na mistrzostwo świata.

– W meczu przed pokazem R-Truth i Kofi Kingston pokonali Hunico i Camacho w około osiem minut. Podstawowa formuła tagu. Prawda wygrała dla swojej drużyny.

– Chris Jericho zrobił promo. Powiedział, że po wygraniu dzisiejszego meczu wszyscy będą go nazywać najlepszym wszechczasów.

– Inną wiadomością jest to, że CM Punk kontra Daniel Bryan o tytuł WWE jest teraz meczem bez dyskwalifikacji.

– Daniel Bryan zrobił promo, podkręcając swój mecz o tytuł WWE. Wykonał rutynę, w której zadawał pytania i odpowiadał na nie tak.

– W PPV pojawiły się pakiety wideo przedstawiające kluczowe historie.

To tyle na 30 minut przed koncertem.

Pojawił się niesamowity pakiet wideo przedstawiający poprzednich zwycięzców programu Money in the Bank. Podawano, jak duże było wygranie meczu Money in the Bank. Jak zawsze, pakiet wideo był znakomity.

Michael Cole przywitał nas w programie. W komentarzu dołączył do niego Jerry Lawler, a Booker T. Cole powiedział nam, że mecz o tytuł mistrza świata na MITB jest pierwszy.

Money in the Bank Ladder Match for the World Heavyweight Title Contract: Dolph Ziggler vs. Santino vs. Cody Rhodes vs. Damien Sandow vs. Tyson Kidd vs. Sin Cara vs. Tensai vs. Christian

Tensai wcześnie zdominował akcję. Dał Kiddowi procę, tak że twarz Kidda uderzyła o drabinę. Kidd uderzył Tensai drabiną, a następnie razem z Christianem wybił Tensai z ringu. Kidd, Christian i Santino weszli na górę, ale Sandow wszystkich przewrócił. Ziggler zrzucił Sandowa z drabiny. Rhodes dał Zigglerowi flapjacka do drabiny, ponieważ Cole wspomniał, że wiele osób uważa ich za faworytów. Czuję się w ten sposób. Sin Cara trafił niezłego dropkicka na Zigglera, a następnie nożycami do głowy na Rhodesa, aby wyrzucić go z ringu. Sin Cara nie trafił w swój obracający się księżyc na Zigglerze. Myślę, że można to nazwać bzdurą dla hejterów Sin Cara. Kidd został umieszczony na drabinie, więc leżał na niej, a Christian przegapił plusk żaby, co oznaczało, że Christian wpadł na drabinę.Rhodes uderzył w Sandow po katastrofie. Kidd wybił Rhodesa z ringu kopniakiem, więc Kidd był sam na ringu. Chwycił dużą drabinę, ale Tensai uniemożliwił mu wspinaczkę. Santino zaczął się wspinać, ale Tensai zabrał go z bomby, chociaż poślizgnął się, więc nie wyglądało to świetnie. Kidd odparł bombę mechaniczną nożyczkami do głowy, która posłała go na podłogę z Tensai. Sandow był sam na ringu. Christian też się wspinał. Sandow zdołał go odciągnąć. Christian dał Sandowowi odwrotne DDT. Pozostała szóstka nadal leżała na podłodze. Christian skończył dając Sandowowi włócznię do drabiny, która była podparta w rogu.ale Tensai zdjął go z bomby, chociaż poślizgnął się, więc nie wyglądało to świetnie. Kidd odparł bombę mechaniczną nożyczkami do głowy, która posłała go na podłogę z Tensai. Sandow był sam na ringu. Christian też się wspinał. Sandow zdołał go odciągnąć. Christian dał Sandowowi odwrotne DDT. Pozostała szóstka nadal leżała na podłodze. Christian skończył dając Sandowowi włócznię do drabiny, która była podparta w rogu.ale Tensai zdjął go z bomby, chociaż poślizgnął się, więc nie wyglądało to świetnie. Kidd odparł bombę mechaniczną nożyczkami do głowy, która posłała go na podłogę z Tensai. Sandow był sam na ringu. Christian też się wspinał. Sandow zdołał go odciągnąć. Christian dał Sandowowi odwrotne DDT. Pozostała szóstka nadal leżała na podłodze. Christian skończył dając Sandowowi włócznię do drabiny, która była podparta w rogu.

Christian poszedł się wspinać. Ziggler i Rhodes złapali Christiana za nogę, więc został ściągnięty. Tensai wrócił, by zrzucić Zigglera. Tensai podszedł do lewego kolana Rhodesa, a następnie wyrzucił go z ringu. Kidd zrobił trampolinę, żeby Tensai nie dostał teczki. Tensai powalił Kidda, więc Santino i Cara uniemożliwiły Tensai zdobycie teczki. Christian dołączył, ale Santino wyrzucił go z ringu. Ziggler poszedł za Santino. Santino zatrzymał go i użył Cobry, aby go powalić. Santino wspiął się na górę z rękawem Cobry na dłoni, ale był zbyt przerażony, by szybko wspiąć się po drabinie. Sandow wspiął się na górę, więc Santino przewrócił go Cobrą. Rhodes uderzył kopniakiem, aby zrzucić Santino z drabiny. Rhodes krzyknął: „To moja teczka! Rhodes wspiął się na teczkę.Vickie Guerrero wspięła się na drugą stronę. Rozproszenie uwagi pozwoliło Zigglerowi wspiąć się na drugą stronę i uderzył w Zig Zag na Rodos, gdy Rhodes był w połowie drabiny. Ziggler wspinał się, kiedy Christian go ścigał. Kidd użył drabiny i zrobił trampolinę, w której dał Zigglerowi bombę zasilaną o zachodzie słońca z drabiny. Ziggler złapał guza na brzuchu. Wow, to było niesamowite. Dotychczasowy punkt nocy. Tensai zdjął nakrycie ze stołu w języku angielskim. Użył drabiny, aby połączyć stół ogłoszeniowy z ringiem. Dał Sin Carie bombę mocy na drabinę! Auć! A potem rzucił Zigglera na stół z ogłoszeniami, więc uderzył w ścianę. Rhodes i Kidd weszli na górę. Rhodes dał Kiddowi przewagę z drabiny! Potem Christian wspiął się na kolejną drabinę i dał Rhodesowi włócznię z drabiny!Christian wspiął się po drabinie z Santino. Wbił Santino najpierw twarzą w drabinę i to go powaliło. Christian był blisko. Ziggler przewrócił go, zanim zdążył go złapać. Ziggler sięgnął do góry i złapał teczkę, aby wygrać o 18:29.

Zwycięzca: Dolph Ziggler

Po meczu Ziggler i Guerrero świętowali zwycięstwo.

Analiza : **** To był wspaniały mecz rankingowy. W ostatnich pięciu minutach też było tak wiele świetnych miejsc. Cieszę się, że zrobili to we właściwy sposób, ponieważ tak wielu różnych facetów miało szansę zabłysnąć. Jak większość ludzi, wybrałem Zigglera na zwycięstwo. Nie można zaprzeczyć, że zasłużył na to. Zdobył prawo do bycia stałym głównym centrum wydarzeń i wygrywając tę ​​teczkę, może go umieścić na tym poziomie. To był największy mecz w karierze Tysona Kidda i naprawdę imponował mi swoim występem. Christian jest weteranem meczów rankingowych i pokazał to swoją niesamowitą pracą. Było kilka miejsc od Sin Cara, w których trochę się poślizgnął, więc jestem pewien, że jego hejterzy będą go na ten temat. Nie mam z tym zbyt dużego problemu, ponieważ ruchy wysokiego ryzyka są czasami trudne do wykonania. Wolałbym raczej zobaczyć, jak ktoś próbuje to zrobić, niż mecz pełen kotletów Khali.Ziggler przyjął kilka ogromnych uderzeń, szczególnie ten od Tensai przy stole ogłoszeniowym i wrócił, by wyglądać na wygranego. To był fantastyczny mecz. Świetny początek programu.

Reklama na DVD bez ograniczeń.

Za kulisami Josh Mathews rozmawiał z Sheamusem. Sheamus powiedział, że nie ma go tam, aby rozmawiać o Zigglerze. Mówił o tym, jak dziś wieczorem skupił się na Alberto Del Rio.

Wracając na ring, Justin Roberts przywitał The Miz. Miz była w garniturze i przemówił przy wejściu. Jego włosy były inne niż wcześniej. Powiedział, że nie kręci filmu, co jest prawdą, ponieważ kręcił The Marine 3, chociaż nie podał tytułu filmu. Miz powiedział, że będzie również w pojedynku WWE Title MITB. Powiedział, że jest Mizem, jest gwiazdą filmową i jest niesamowity.

Analiza: promocja była prosta i na temat. To było dobrze zrobione. Miał trochę inny wygląd. Myślę, że nieobecność przez dwa miesiące odświeży jego występ.

Momentem Raw 1000 był Mick Foley, o którym mówił, kiedy po raz pierwszy zdobył tytuł WWE.

Wyemitowali pakiet wideo z meczu Sheamus / Del Rio.

Mistrzostwa Świata w wadze ciężkiej: Sheamus kontra Alberto Del Rio

Historia meczu na początku meczu to Del Rio pracujący na lewym ramieniu Sheamusa, które wydaje się sprzedawać od czasu jego feudu z Danielem Bryanem w kwietniu. Del Rio uderzył podwójnym toporem i policzył do dwóch, a następnie uderzył w ramię. Del Rio kontynuował pracę nad ramieniem Sheamusa, a następnie mocnym kopnięciem w głowę, dzięki czemu policzył do dwóch. Del Rio umieścił Sheamusa w kolejnej wariacji na ramię. Del Rio zaatakował Sheamusa w rogu, ale Sheamus wrócił z butem do twarzy, a następnie z łamaczem szyi. Sheamus uderzył w podwójny topór, ale Del Rio wrócił z kolanami w głowę, aby ponownie powalić Sheamusa. W tłumie jest ładny napis „Cole Sucks. Popieram tę osobę za przyniesienie tego znaku. Po dziesięciu minutach Sheamus wrócił, wpychając Del Rio w róg, biegnąc kolanem, a następnie uderzając mocą i licząc do dwóch.Sheamus zadawał ciosy maczugą, podczas gdy Del Rio był na linach, a następnie uderzył Irlandzkiego Łamacza Klątwy za dwa. Prowadzący byli zszokowani, że to nie to. Czy kiedykolwiek z tym wygrał? Nie myśl tak. Del Rio zdecydował się na łamanie kolan na ramieniu Sheamusa, ale Sheamus się poruszył, a potem Sheamus nie trafił w Brogue Kick. Del Rio uderzył Backstabbera dla dwóch osób. Sheamus odparł atak Białym Szumem. Nie krył. Zamiast tego usiadł w kącie, krzycząc „Brogue. Sheamus połączony z Brogue Kick. Zakrył pinfall po 14 minutach.Sheamus odparł atak Białym Szumem. Nie krył. Zamiast tego usiadł w kącie, krzycząc „Brogue. Sheamus połączony z Brogue Kick. Zakrył pinfall po 14 minutach.Sheamus odparł atak Białym Szumem. Nie krył. Zamiast tego usiadł w kącie, krzycząc „Brogue. Sheamus połączony z Brogue Kick. Zakrył pinfall po 14 minutach.

Zwycięzca: Sheamus

Analiza: ** 1/2 To był podstawowy mecz. Del Rio pracował nad ramieniem Sheamusa, a Sheamus wrócił z wielkim sercem. W meczu nie było nic złego. Po prostu nie wyglądało to na specjalny mecz lub mecz, w którym naprawdę myślałeś, że pretendent może wygrać. Del Rio był przeciwnikiem dla Sheamusa do pokonania. I tak się stało.

Po meczu Ricardo Rodriguez wskoczył na plecy Sheamusa. Del Rio uratował swojego osobistego spikera. Zaatakował Sheamusa serią kopnięć i Sheamus został w rogu. Leżał w kupie.

Zaczęła się muzyka Dolph Ziggler. W ręku trzymał niebieską teczkę. Poszedł do ref, żeby zarobić. Del Rio wrzasnął na niego. Ziggler przyniósł mu teczkę. Zanim Dolph odwrócił się, Sheamus odzyskał siły i dał Zigglerowi kopnięcie akcentem. Pieniądze Zigglera nie zdarzyły się, ponieważ dzwonek nigdy nie zadzwonił.

23 lipca trwała trzygodzinna reklama na Raw, w której spiker wspomniał o DX, The Rock i Brocku Lesnarze w programie. Będzie więcej, ale to te reklamowane do tej pory.

Ponownie odtworzyli wywiad, który Daniel Bryan udzielił przed pokazem. Zrobił to, co zadawał sobie pytania i odpowiadał „tak, jak widzieliśmy już wiele razy.

Mistrzowie tag teamu, R-Truth i Kofi Kingston, wyszli na ring, niosąc swoje tytuły tagów w swoich ulicznych ciuchach. AW przedstawił Titusa O’Neila i Darrena Younga, którzy mieli koło zębate. Ich przeciwnikami byli Epico i Primo. Przed meczem powtórzyli to, co wydarzyło się w No Way Out, kiedy O’Neil & Young wygrali prawo do walki o tytuł w walce przeciwko Kingston & Truth. Miesiąc później nadal nie spieniężyli tytułu.

Mistrzowie tag teamu, R-Truth i Kofi Kingston, wyszli na ring, niosąc swoje tytuły tagów w swoich ulicznych ciuchach. AW przedstawił Titusa O’Neila i Darrena Younga, którzy mieli koło zębate. Ich przeciwnikami byli Epico i Primo. Przed meczem powtórzyli to, co wydarzyło się w No Way Out, kiedy O’Neil & Young wygrali prawo do walki o tytuł w walce przeciwko Kingston & Truth. Miesiąc później nadal nie spieniężyli tytułu.

Titus O’Neil i Darren Young w / AW kontra Epico i Primo w / Rosa

Kingston i Truth byli w komentarzu. Kingston mówił, że O’Neil wygląda jak koń. To ciekawa obserwacja. Epico wykonał fajny skok z góry na swoich przeciwników na podłodze. Tłum nie reaguje zbytnio na ten mecz, prawdopodobnie dlatego, że te zespoły rzadko oglądają telewizję, zwłaszcza na Raw. O’Neil uderzył Epico w plecy, po czym wyrzucił go z ringu. O’Neil jako pierwszy wjechał Epico z powrotem w stalowy słupek. Czy wspomniałem, że stalowe słupki były zielone? Wygląda fajnie. Z powrotem na ringu obcasy nadal pracowały nad Epico. O’Neil uderzył w Epico. AW ma włączony mikrofon i w pewnym momencie zadzwonił do Primo „Taco Bell. Jedyną reakcją tłumu przez pierwsze pięć minut był seksowny taniec Rosa. Epico przekazał gorącą etykietę Primo, który nie zareagował.Primo uderzył ładnym łokciem w plecy, a następnie odciął górną linę. Primo uderzył niezłą trampoliną dla dwojga. Primo chlapnął Younga, gdy był przewieszony przez środkową linę. Primo wszedł na szczyt, ale Young odpowiedział, unosząc kolana tak, że uderzyły Primo w żebra. Young przeszedł do Primo, ale Primo odpowiedział rzutem za trzy. Mecz trwał siedem minut.

Zwycięzcy: Primo i Epico

Analiza : * 1/2 Mecz nie odbył się, ponieważ drużyny te ledwo miały czas na oglądanie telewizji w ciągu ostatniego miesiąca. W rezultacie zawodnicy numer jeden przegrali mecz. Spikerowie zastanawiali się, co to oznacza. Nie jestem pewny. Wydaje mi się, że to dziwny sposób na zdobywanie przeciwników. Całość można zaliczyć do dziesięciu minut wypełniacza.

Po meczu Young & O’Neil przeszli do tagu championów. Szczękały się na siebie. Prawda wlała wodę w twarz AW, żeby się zamknął. O’Neil i Young powstrzymali AW. Nie wiem, kiedy zobaczymy ten mecz. Przynajmniej robi się dużo kompilacji.

Wyemitowali pakiet wideo z meczu CM Punk / Daniel Bryan.

Za kulisami Matt Striker przeprowadził wywiad z sędzią meczu o tytuł WWE, AJ. Wciąż wydawała się zakochana w CM Punku i zła na Daniela Bryana za to, że ją wykorzystał. Powiedziała, że ​​kiedy jest w pobliżu Bryana i Punka, nie może zdecydować, czy chce ich pocałować, czy uderzyć. Powiedziała, że ​​mecz jest następny, więc musiała iść. Odeszła uśmiechnięta.

AJ jako pierwszy wszedł na ring. Miała na sobie koszulkę sędziego i ładne szorty. Bryan zajął drugie miejsce. Włosy miał krótsze, broda pozostała i miał brązową kurtkę. Cole wspomniał, że Punk posiadał tytuł WWE przez 238 dni. Jednak to kolejny PPV, w którym nie ma go w ostatnim meczu. Moim zdaniem mecz o tytuł WWE powinien trwać jako ostatni. To ważniejsze niż mecz WWE Title MITB. Rozmieszczenie meczów powinno mieć znaczenie i podnieść tytuł.

WWE Championship – mecz bez dyskwalifikacji: CM Punk kontra Daniel Bryan w / AJ jako sędzia

AJ podniosła tytuł WWE nad głowę. Dzwonek zadzwonił o godzinie 21:30. Bryan miał rajstopy w różnych kolorach, które były czarne, brązowe i czerwone. Punk jako pierwszy zbliżył się do kołyski, a AJ liczył w regularnym tempie. Punk rzucił Bryana w róg. Obaj wymienili serię kopnięć, a tłum krzyczał „tak za to wszystko. Zrobili niezłą wymianę, w której Punk uderzył w dropkicka, co doprowadziło do tego, że Bryan wypadł na podłogę, a potem Punk wykonał niezłe nurkowanie między linami. Bryan uciekł do ołtarza. Walczyli w przejściu. Kiedy wrócili na ring, Bryan odepchnął punka i uderzył AJ, który był na fartuchu. Upadła na podłogę. Booker powiedział, że gdyby to był doświadczony sędzia, to nigdy by się nie wydarzyło. Jasne, ponieważ sędziowie nigdy nie są uderzeni! To sarkazm, moi przyjaciele. Lekarz pomógł AJ cofnąć się. Ref Chad Patton zastąpił ją.

Bryan uderzył kolanem zbiegającym z fartucha, który łączył się z punkiem na podłodze. Bryan dał Punkowi suplex na schodach ringu. Przeszli na drugą stronę ringu w pobliżu spikerów i Punk zdołał przejąć kontrolę. Przykucnął Bryana na barykadzie, a następnie dał Bryanowi sznur do bielizny, podczas gdy ten zeskoczył z innej części barykady. Bardzo podobała mi się sekwencja ruchów każdego faceta w tej sekwencji poza ringiem. Z tłumu rozległo się głośne skandowanie „chcemy stoły, więc Punk wyciągnął stół spod ringu. Bryan wrócił, by uderzyć Punk ciałem w podłogę. Bryan złapał kij do Kendo. Bryan ruszył za nim z tym, Punk walczył z tym, a następnie Bryan był w stanie odeprzeć atak trampoliny, uderzając kijem Kendo w żebra punka. To było niesamowite miejsce, ponieważ spikerowie odrzucili pomysł kontuzji żebra Punka.Był pojedynkowy śpiew „Daniel Bryan / CM Punk. Bryan zniszczył punka kijem do kendo. Wrzasnął „tak, wielokrotnie atakując punka w plecy kijem. Policzył do dwóch. Bryan kontynuował atak, ale kiedy uderzył głową w górę, Punk był w stanie usunąć się z drogi w 15 minucie.

Punk powrócił po serii kopnięć i uderzeń Bryana. Punk dostał kopnięcie z wyskoku, aby powalić Bryana, a następnie szybki powerlam dla dwóch osób. Punk chciał wziąć udział w GTS, ale Bryan skontrował to w huraganie dla dwóch osób. To było bardzo imponujące. Nie był to łatwy ruch, ale wykonali go płynnie. Bryan umieścił Punk w zgłoszeniu deski surfingowej. Punk walczył i po kilku strzałach w plecy zaatakował Bryana kijem Kendo. Niezła zemsta. Punk dostał szansę na dwie osoby. Punk rzucił się na łokieć, ale Bryan przerwał mu i dał Punkowi Superplex. Obaj wypadli. To doprowadziło do tego, że AJ wyszedł z powrotem. Powiedziała sędziemu, żeby wyszedł. Obaj zawodnicy zostali znokautowani, więc zdecydowała się ominąć ring. AJ wszedł pod ring. Chwyciła stalowe krzesło, kiedy obaj jeszcze byli na dole.Postawiła krzesło na środku ringu. Obaj faceci próbowali go zdobyć. Bryan wygrał, więc zniszczył punka strzałami w plecy. Trafił go czterema strzałami w krzesło w plecy. Policzył do dwóch. AJ liczył z normalną prędkością, ale Bryan narzekał na to. Punk dostał szybki rollup dla dwóch osób. Bryan wrócił z mocnymi kopnięciami w pierś punka, krzycząc „tak, tak jak wszystkie. Mecz minął już dwadzieścia minut.Bryan wrócił z mocnymi kopnięciami w pierś punka, krzycząc „tak, tak jak wszystkie. Mecz minął już dwadzieścia minut.Bryan wrócił z mocnymi kopnięciami w pierś punka, krzycząc „tak, tak jak wszystkie. Mecz minął już dwadzieścia minut.

Bryan rzucił się do ataku z rogu, ale Punk wrócił z sznurkiem, aby powalić Bryana. Punk chwycił stalowe krzesło. Kilka razy uderzył Bryana w plecy. Punk oparł krzesło w rogu między górną a środkową liną. AJ stał przed nim, więc Punk nie wrzucił w to Bryana. Odeszła, gdy Punk ją przesłuchiwał. Bryan uderzył kopniakiem, który rzucił Punka na krzesło. Chodzi o to, że po prostu faworyzowała Bryana. Daniel podszedł do kija Kendo, ale AJ nadepnął na niego, aby uniemożliwić mu jego użycie. Bryan odwrócił się i Punk uderzył go kopnięciem z półobrotu w głowę. Punk podniósł stalowe krzesło i rzucił w nie Bryana. Punk wszedł na szczyt, a on wybrał Flying Elbow. Bryan się poruszył, więc Punk uderzył łokciem w krzesło. Bryan wykorzystał to, umieszczając punk w Yes Lock.Bryan chwycił kij do Kendo i położył go na twarzy Punka, trzymając go w luku. Punk był w stanie z tym walczyć i dał Bryanowi procę w stalowy słupek. Punk dał Bryanowi Go To Sleep. Nie mógł od razu zasłonić, więc powoli się czołgał. Zakrył. AJ policzył pinezkę z normalną prędkością. Bryan podniósł ramię o drugiej. To było niesamowite zbliżenie. Pamiętasz ten stół? Punk umieścił to w ringu. Otworzył stół i położył na nim Bryana. Bryan zsunął się ze stołu i zaatakował Punka, gdy był na górnej linie. Punk był w stanie uzyskać przewagę i przycisnął Bryana do górnej liny. Punk zniszczył Bryana serią łokci. Punk odepchnął Bryana od górnej liny i roztrzaskał się o stół. Punk pokryty. AJ policzył pinfall jeden… dwa… i trzy. Mecz trwał 28 minut.

Zwycięzca: CM Punk

Analiza: **** 1/2 Zgadnij co? Kolejny mecz roku kandydata CM Punka i Daniela Bryana. Co jeszcze nowego? To jest to, co ci faceci zawsze robią razem. Wykonali niesamowitą robotę, nie tylko pokazując, jak dobrzy są w sensie technicznym, ale także pod względem fizycznym ze względu na całą broń, której używali do zadawania obrażeń drugiej osobie. Użycie stalowego krzesła, kija do kendo i stołu, wszystko to dodało dramatu. Było kilka naprawdę dobrych spadków, które dodały akcji i sprawiły, że finisz był równie spektakularny. Punk nie był w stanie pokonać Bryana swoim zwykłym finiszerem, więc wyrzucił suplex z górnej liny przez stół, co nie jest ruchem, który często będziesz widzieć. Jeśli chodzi o zaangażowanie AJ, to w ogóle nie zaszkodziło meczowi. Nie faworyzowała jednego faceta bardziej niż drugiego,ale mając ją tam, zastanawiałeś się, czy by to zrobiła. To dodało do dramatu, więc nie miałem żadnego problemu z jej obecnością. Świetna robota dla wszystkich trzech.

Była reklama dla Touta, w której opowiadały nam o tym gwiazdy WWE. Powiedzieli, że to twój bilet do grania na Raw, ponieważ na Raw będą pokazywać klipy przez cały koncert. Myślę, że to będzie bardzo denerwujące. Przejdź do WWE.com/Tout, aby uzyskać więcej informacji.

Ryback kontra Curt Hawkins i Tyler Reks

W przeciwieństwie do chudych robotników, których zwykle pokonuje Ryback, Hawkins i Reks muszą się wtrącać i wychodzić. Hawkins i Reks dostali trochę ataku, więc Ryback musiał faktycznie sprzedawać ruchy przez około 30 sekund, ale potem Ryback wrócił. Zrzucił Reksa wit ha suplex, a następnie pogromca kręgosłupa na Hawkinsa, a następnie bomba energetyczna do niego. Wyrzucił Hawkinsa z ringu. Sznurek do Reksa, którego Cole nazwał „Haczykiem na mięso. Ryback uderzył swojego finiszera Shell Shocked w Reksa. Cole tak to nazwał, więc to miłe. Mecz trwał około czterech minut.

Zwycięzca: Ryback

Po meczu Ryback krzyknął „nakarm mnie więcej, a tłum skandował dalej. To mniej więcej tyle hałasu, jaki wydał kibic podczas meczu, z wyjątkiem sytuacji, gdy kilka razy powiedzieli „ohhhh. Było kilka pieśni „Goldberga. Czy będą kiedykolwiek pieśni „Ryback? Niepewny. Jestem pewien, że WWE ma taką nadzieję.

Analiza: * To był twój typowy mecz z Rybackiem, chociaż przez około minutę miał bicie. Przynajmniej przeszedł z bicia pracowników do bicia facetów, którzy są faktycznie zatrudnieni przez WWE.

Następnym momentem na Raw 1000 był debiut Chrisa Jericho Raw 9 sierpnia 1999. To był na pewno jeden z lepszych momentów.

Layla, Tamina i Kaitlyn kontra Beth Phoenix, Natalya i Eve

Reakcje kobiet nie są zbyt dobre, co świadczy o tym, jak mało czasu spędzały ostatnio na ekranie. Kaityn spoliczkowała wszystkich, a potem trafiła Eve w crossbody. To smutne, że myślałem, że mecz się tam skończy, ale Eve była w stanie się wykopać. Ewa rzuciła Kaitlyn kopnięciem w twarz, a potem wjechała w Phoenix. Layla dostała gorącą etykietkę i uderzyła Beth w trampolinę dla dwóch osób. Beth użyła swojej mocy, ale Layla była w stanie uzyskać zestawienie dla dwóch z powodu interwencji Natalii. Wszystkie sześć dziewczyn się biło. Tamina uderzyła Beth w bok, a potem Layla wykończyła Beth swoim łamaczem szyi Layout. Mecz trwał około czterech minut.

Zwycięzcy: Layla, Kaitlyn i Tamina

Analiza: * Praca była w porządku, ale tłum nie przejmował się tym, ponieważ tak jak powiedziałem, te dziewczyny w dzisiejszych czasach prawie nie oglądają telewizji. To byłaby dobra okazja, aby jeden z obcasów wygrał mecz i został czołowym pretendentem do tytułu Layli Divas. Zamiast tego Layla wygrała i to nie znaczyło wiele. Dlaczego nie postawić Natalii w roli czołowego pretendenta? Byłoby świeże.

Reklama dla Summerslam 19 sierpnia.

Money in the Bank Ladder Match o kontrakt WWE Championship: Kane vs. Chris Jericho vs. The Miz vs. Big Show vs. John Cena

To jest główne wydarzenie. Podobnie jak podczas pierwszego meczu MITB, wokół ringu były drabiny. Pokaż pobitą Cenę na stalowych schodach. Kane i Jericho walczyli w przejściu, więc Show dołączył do nich, rzucając Jerycho na kilka drabin. Miz wspiął się na górę, Cena pociągnął go w dół, a następnie Show powalił ich blokadą barku. Show zrzucił Jerycho z fartucha. Rzucił drabinę na Jerycho poza ringiem. Show wyczyścił pierścień, więc Kane stanął przed nim twarzą w twarz i mieli bzdury. Kane zdecydował się na DDT, ale Show skontrował to w szaleństwo. Show uderzył w Miz. Powalił Jerycho, próbując zaatakować go drabiną. Jericho uniknął ataku na Show i uderzył Show z Codebreaker. Miz uderzył Show z DDT, a Kane wybił go z ringu dużym butem.Cena wyczyścił hiszpański stół ogłaszający, a Cena dał Show the Attitude Adjustment przez stół. To było fantastyczne miejsce. Tłum był na to duży. Po tym jak Show został powalony, Cena rzucił kilka innych drabin na Show. Jericho wspiął się, Miz temu przeszkodził i Jericho dał Mizowi Mury Jerycha, aby go osłabić. Jericho nadal dominował nad Mizem, gdy ten ponownie się wspinał, ale wtedy Cena był w stanie zrzucić Jericho po tym, jak wbił go głową w drabinę. Miz powalił Cenę i dał mu DDT, który wysłał Cenę na parkiet. Miz wspięła się, ale Kane rzucił w niego drabinę, by powalić Miz z powrotem. Jericho i Miz połączyli siły, aby dać Kane’owi podwójny suplex na drabinie, która znajdowała się w innej części ringu. Cena uderzył Miza blokadą barku, a następnie rzucił go na drabinę. Zrobił to samo z Jerycho.Cena wykonał podwójne „nie możesz mnie zobaczyć dla Jericho i Miz w tym samym czasie. Kane zdecydował się na Chokeslam, ale Cena skontrował to i dał Kane’owi Dostosowanie Postawy na Miz, który był na drabinie na ringu. Jericho wyeliminował Cenę z ringu, więc Jericho był sam na ringu, gdy dotarliśmy do dziesiątej minuty.

Jericho był sam na ringu. Nagle Big Show obudził się spod drabin i zniszczył drabinę, po której wspinał się Jericho. Show w imponujący sposób rozerwał drabinę na pół, a potem uderzył nią Jericho w plecy. Zrzucił Kane’a z ringu kolejną drabiną. Rzucił drabinę na Kane’a. Pokaż zniszczonego Miza ciężkim ciosem w klatkę piersiową, a następnie rzucił na niego drabinę poza ring. Zostało to tylko Pokaż i Cena na ringu. Show ustawił drabinę na twarzy Ceny i dał mu blokadę barku, aby wyrzucić go z ringu. Show wyrzucił wszystkie drabiny poza ring. Wszyscy jego przeciwnicy byli poza ringiem. Przedstawienie przeszło pod ring i wyciągnęło drabinę, która była znacznie grubsza niż pozostałe. To oczywiście specjalna drabina, która wytrzyma ciężar Big Show. Pokaż ustaw drabinę.To było najwolniejsze ustawianie drabiny, jakie kiedykolwiek widziałeś. Drabina była grubsza niż jakakolwiek inna drabina i pozwalała mu zbliżyć się do teczki. Kane wspiął się po drugiej bocznej drabinie. Dusili się nawzajem, ale potem Show wygrał tę bitwę ciosem w głowę. Cena wspiął się po drabinie po przeciwnej stronie Show, który przewrócił Cenę. Jericho uderzył Show w plecy stalowym krzesłem. Uderzył go kilka razy krzesłem i to sprawiło, że Big Show upadł na matę. Jericho wspiął się po jednej stronie drabiny, podczas gdy Cena wspiął się po drugiej stronie. Cena położył Jericho na jego ramionach, ale Jericho skontrował i położył Cenę w podkładzie. To wyjątkowy uchwyt do użycia w meczu drabinkowym. Cena był w stanie wspiąć się z powrotem na szczyt drabiny, a Jericho złapał podkład. Cena został strącony z drabiny. Jericho sięgnął po teczkę.Miz wspięła się na drugą stronę i każdy z mężczyzn trzymał jej część. Jericho wisiał na kablu trzymającym teczkę. Puścił teczkę z powodu Miz. To pozwoliło Showowi wspiąć się z powrotem. Znokautował Jericho uderzeniem KO. Potem odepchnął Miz. Pokaz był po jednej stronie drabiny. Cena była po drugiej stronie drabinki. Cena złapał teczkę i uderzył nią Show w głowę. Skończyło się na tym, że wypadł z kabla, więc Cena uniósł teczkę i wygrał mecz o 20:03.Cena złapał teczkę i uderzył nią Show w głowę. Skończyło się na tym, że wypadł z kabla, więc Cena uniósł teczkę i wygrał mecz o 20:03.Cena złapał teczkę i uderzył nią Show w głowę. Skończyło się na tym, że wypadł z kabla, więc Cena uniósł teczkę i wygrał mecz o 20:03.

Zwycięzca: John Cena

Powtórka po meczu pokazała, że ​​rączka na teczce urwała się, gdy Cena uderzył nią w głowę Show.

Analiza: *** 1/4 To był dobrze skonstruowany mecz z kilkoma fajnymi momentami, jak kiedy Cena wygrał Big Show i kiedy Big Show pokazał swoją własną drabinkę, ponieważ żadna inna drabina nie byłaby w stanie go wesprzeć. Nie sądzę, żeby ktokolwiek uwierzył, że Miz lub Kane mieli szansę, ale byli w porządku w swojej roli. Big Show miał dużo czasu jako dominująca siła w meczu. Zadziałało. Myślę, że Jericho był generałem tego meczu. Był w to bardzo zaangażowany i spędził ze wszystkimi wiele wspaniałych chwil. Cena miał swoje chwile, ale nie jest tak, że naprawdę nikogo przyćmił. Bardzo podobało mi się wykończenie. Myślałem, że trwało to trochę długo po 20 minutach. Gdyby ogolili kolejne pięć minut, byłoby lepiej. Mecz był również zraniony przez jego przewidywalność, ponieważ po prostu nie było wiele dramatu, gdy faceci spoza ceny zbliżyli się do wygranej.W tym meczu cena wygrała teczkę i wszyscy o tym wiedzieliśmy. Biorąc pod uwagę oceny w gwiazdkach, był to dotychczas najgorszy mecz w rankingu Money in the Bank. To wciąż nie jest zły mecz. Po prostu nie było tyle emocji, co poprzednie mecze MITB.

Powtórka po meczu pokazała, że ​​rączka na teczce urwała się, gdy Cena uderzył nią w głowę Show.

Koncert zakończył się świętowaniem Cena z teczką. Powiedział do kamery, że Raw będzie fajny i nigdy nie wiadomo, kiedy użyje teczki.

Wyszli z anteny o 22:50.

Pięć gwiazdek programu

3. Dolph Ziggler

4. Chris Jericho

5. Tyson Kidd – cieszę się, że miał szansę zabłysnąć na PPV. Należy tutaj z czterema wymienionymi powyżej imionami. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co dalej z Tysonem.

Końcowe przemyślenia

Podobał mi się Money in the Bank 2012. Nie był tak dobry jak zeszłoroczny program, który jest świetnym PPV wszechczasów, ale dałbym temu bardzo dobrą ocenę 7 na 10 .

Nie popełnij tego błędu, to było przewidywalne wydarzenie. Prawidłowo przewidziałem wszystkie pięć reklamowanych meczów (liczę przed koncertem), ponieważ jestem pewien, że wiele osób to zrobiło. To jednak nie czyni serialu złym. Nieprzewidywalność nie jest dobrym przedstawieniem. Inteligentna rezerwacja tak. Wszystkie finisze w meczu były dobrze wykonane. Dwa mecze rankingowe i tytuł WWE miały mnóstwo czasu na opowiedzenie historii i tak właśnie zrobili. Wolałbym raczej zobaczyć przewidywalny program z dobrą rezerwacją, a nie głupimi zakończeniami, tylko po to, by przeciwstawić się temu, co myślą ludzie.

Punktem kulminacyjnym pokazu był po raz kolejny mecz CM Punk / Daniel Bryan. Podczas gdy ich majowy mecz Over The Limit był technicznym klasykiem, był to raczej bójka z AJ jako sędzią, gdy pojawiła się w tym zmarszczka. To był wyjątkowy mecz, który znalazł się w pierwszej piątce meczów tego roku. Nie mogę się doczekać ponownego obejrzenia go wkrótce.

Wygrana Ceny prawdopodobnie zdenerwuje niektórych ludzi, ponieważ oczywiście wygrywa on dużo czasu, ale nie mam z tym problemu. Od prawie roku zniknął z tytułowego zdjęcia. Dziwię się, że trwało to tak długo. Tytuł znaczy więcej, gdy jest w pobliżu, więc najlepiej zrobi to tego lata, aby wzbudzić zainteresowanie programem.

Gratulacje dla Dolpha Zigglera, co jest prawdopodobnie największą wygraną w jego karierze. Tak, technicznie jest mistrzem świata już po godzinnym panowaniu tytułu na początku 2011 roku, ale ten był znacznie większy. Teraz, gdy ma teczkę w ręku, to tylko kwestia czasu, zanim ją spienięży i ​​zrealizuje swoje marzenie o zostaniu mistrzem świata. Jego zwycięstwo ugruntowało jego miejsce jako stałe główne wydarzenie w WWE.

To, co chciałbym poprawić w przyszłości, to to, że mają mecze midcard w serialu, które faktycznie mają build, ponieważ mecz Ryback, mecz tagów i dopasowanie divy generowały niewiele reakcji z powodu braku uwagi. zostały rozdane w ciągu tygodni na te mecze. Ważne jest, aby używać programów telewizyjnych, aby ludzie chcieli oglądać te mecze na PPV.

Moja ostatnia uwaga to stwierdzenie, że nie rozumiem, dlaczego mecz, w którym zdobywasz kontrakt na zdobycie tytułu WWE, jest rozgrywany po meczu o tytuł WWE. Jeśli walczą o prawo do walki o tytuł WWE, to powinni walczyć o tytuł WWE. To nie tak, że pięta wygrała walkę o tytuł WWE. Zwycięzca babyface. Niech CM Punk trwa na końcu. Niech świętuje zakończenie programu. Co więcej, mogli zrobić coś, w czym Punk świętował po swojej wygranej, a potem Cena mógł patrzeć z przejścia, trzymając teczkę Money in the Bank, podczas gdy fani w domu zastanawiali się, co dalej.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy