Przykład listu motywacyjnego dotyczącego finansów [od stażu do doświadczonego]

Category: Imię I Nazwisko
17 lutego 2021

Masz już swoje CV, ale zastanawiasz się, czy potrzebujesz listu motywacyjnego dotyczącego finansów? Możesz postawić swojego dolnego dolara, tak jak robisz. Czytaj dalej i dowiedz się, jak napisać zabójczą.

Pisanie listu motywacyjnego do pracy w finansach jest koniecznością.

Niezależnie od tego, czy ubiegasz się o stanowisko księgowe, czy chcesz zostać kasjerem bankowym –

Twój list motywacyjny pomoże Ci przyćmić innych kandydatów.

Dobry list motywacyjny promuje Twoje najwspanialsze chwile w karierze i dowodzi, że naprawdę Ci zależy.

Poza tym może to być niezła zmiana tempa w świecie liczb i statystyk.

Jeśli potrzebujesz listu motywacyjnego dotyczącego finansów, mamy dla Ciebie ochronę.

Ten poradnik pokaże Ci pracę nagrodami finansów pokrywa się próbkę. Uzyskaj najlepsze wskazówki, jak napisać świetny list motywacyjny na stanowisko finansowe i postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami krok po kroku.

Chcesz szybko napisać list motywacyjny? Skorzystaj z naszego narzędzia do tworzenia listów motywacyjnych. Wybierz spośród ponad 20 profesjonalnych szablonów listów motywacyjnych które pasują do Twojego CV. Zobacz praktyczne przykłady i uzyskaj wskazówki ekspertów.

Jeden z naszych użytkowników, Nikos, powiedział:

[Użyłem] fajnego szablonu, który znalazłem na Zety. Moje CV ma teraz jedną stronę , a nie trzy . Z tym samym materiałem.

Sprawdźmy, jak wygląda świetna próbka asystenta administracyjnego:

Chcesz dokładniej zbadać swoje możliwości? Zobacz nasz pełny wybór przykładów listów motywacyjnych dla każdej kariery: Najlepsze przykłady listów motywacyjnych .

Przykładowy list motywacyjny dotyczący finansów – asystent administracyjny

Doradca finansowy

4944 Godfrey Road

New York, NY 10033

347-951-3175

[email protected]

linkedin.com/in/roymeyers

Nowy Jork, 30.01.2019

Pan Laura Jones

Head of Human Resources

XYZ Inc.

3010 Park Drive

New York City, NY 10923

Kontaktuję się z Tobą w sprawie Twojego niedawnego otwarcia stanowiska doradcy finansowego w Cash Bank International. Jako finansista z ponad 6-letnim doświadczeniem i klientem oddziału Twojego banku w Nowym Jorku, z przyjemnością udzielę Ci mojej wiedzy w zakresie finansów i doradztwa. Na moim ostatnim stanowisku w Cloud Co. zarządzałem wewnętrznymi systemami firmy i przygotowywałem plany finansowe dla ponad 150 klientów, utrzymując 98% poziom satysfakcji klientów.

Wiem, że kluczowym projektem w tej roli będzie szkolenie nowych doradców finansowych. Mój bezpośredni przełożony w Cloud Co. pochwalił moje umiejętności doradcze i wyznaczył mnie do przeszkolenia trzech innych pracowników. Pomogłem im zwiększyć zwroty od klientów nawet o 10%. Dwóch pracowników, których wspierałem, wkrótce osiągnęło najlepsze wyniki. Byłem również odpowiedzialny za prowadzenie seminariów dotyczących inwestycji finansowych dla potencjalnych klientów, co pomogło zwiększyć bazę klientów firmy o 20%.

Objęcie roli doradcy finansowego w Cash Bank International byłoby dla mnie ekscytującym wyzwaniem. Chętnie odpowiem na potrzeby finansowe Twoich klientów i pomogę Ci zwiększyć bazę klientów w nowo otwartym obiekcie. Wierzę, że mogę wnieść znaczące liczby, podobnie jak w XBanking, gdzie przekroczyłem cele sprzedażowe o 10% w ciągu 3 miesięcy.

Czy możemy umówić się na rozmowę telefoniczną w przyszłym tygodniu, aby porozmawiać o tym, w jaki sposób mogę przenieść swoje umiejętności w zakresie finansów i sprzedaży na Twoją firmę?

PS – byłbym również zadowolony z możliwości wyjaśnienia, w jaki sposób opracowałem program finansowy dla nowo otwartej małej firmy, która wkrótce stała się perspektywiczna.

Oto jak napisać zwycięski list motywacyjny do pracy w finansach! Przeczytaj i postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami krok po kroku, aby utworzyć własną.

Rozważasz też podobne pozycje? Zobacz inne przykłady listów motywacyjnych dla ofert pracy w Twojej branży:

Finanse List Motywacyjny Szablon

Oto jak napisać list motywacyjny do podania o pracę:

1. Użyj odpowiedniego formatu listu motywacyjnego dotyczącego finansów
 • Ustaw marginesy strony na jeden cal ze wszystkich stron.
 • Użyj odstępów pojedynczych lub 1,15.Wybierz czytelną czcionkę i ustaw ją na 11 do 12 punktów.2. Napisz profesjonalny nagłówek listu motywacyjnego
  • Umieść swoje imię i nazwisko oraz dane kontaktowe w lewym górnym rogu strony.
  • Podaj swój numer telefonu, adres e-mail i profil LinkedIn.Wpisz miasto i datę poniżej.Uzupełnij dane adresata.Nie możesz znaleźć nazwiska kierownika ds. Rekrutacji? Zrób badania. Sprawdź stronę internetową firmy i jej profil na LinkedIn lub zadzwoń do oddziału i zapytaj.

   3. Rozpocznij od osobistego powitania i chwytliwego akapitu otwierającego
   • Zacznij od „Drogi i nazwiska potencjalnego pracodawcy.
   • Podaj stanowisko, o które się ubiegasz.Połącz rekrutera z Twoim najważniejszym osiągnięciem pracy.4. Udowodnij, że idealnie pasujesz do tej pozycji
    • Dopasuj swój list motywacyjny do oferty pracy.
    • Podkreśl kilka innych osiągnięć zawodowych, które odpowiadają potrzebom pracodawcy.Tam, gdzie to możliwe, używaj wymiernych osiągnięć. Liczby nigdy nie kłamią.5. Powiedz potencjalnemu pracodawcy, dlaczego chcesz tę pracę
     • Powiedz, co w nich lubisz.
     • Niech wiedzą, że chcesz tę pracę.Udowodnij, że chcesz z nimi zostać dłużej.6. Złóż ofertę i dołącz wezwanie do działania
      • Zaproponuj rozmowę lub spotkanie o określonej godzinie.
      • Złóż ofertę i pokaż, że możesz pomóc firmie w tym, czego potrzebuje.7. Zakończ profesjonalnym podpisem
       • Zamknij słowami „Z poważaniem i podpisz się, podając swoje imię i nazwisko.
       • Opcjonalnie dołącz cyfrową kopię swojego podpisu.Podaj swój adres e-mail i numer telefonu.Sprawdź swój list motywacyjny dotyczący pracy w finansach i śledź swoje podanie o pracę. Oto instrukcja: e -mail z kolejną wiadomością po podaniu o pracę

        Jak widać, list motywacyjny, w którym można zdobyć pracę, może zwiększyć Twoje szanse na zdobycie tej wymarzonej pracy w finansach. Ale pamiętaj – nie dostaniesz kredytu bez doskonałego CV na stanowisko finansowe.

        Tworząc CV w naszym kreatorze, przeciągnij i upuść wypunktowane punkty, umiejętności i automatycznie wypełniaj nudne rzeczy. Sprawdzanie pisowni? Sprawdź . Zacznij tworzyć swoje CV tutaj .

        Kiedy skończysz kreator CV Zety oceni Twoje CV i powie Ci dokładnie, jak je ulepszyć.

        Dziękuję za przeczytanie! Co myślisz o naszych przykładowych listach motywacyjnych? Jaka jest Twoja strategia pisania najlepszego listu motywacyjnego? Daj mi znać w komentarzach!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy