Przegląd kredytów hipotecznych Wells Fargo 2020

17 lutego 2021

Założony w 1852 roku Wells Fargo jest czwartym co do wielkości bankiem w USA pod względem aktywów, o łącznej wartości 1,89 biliona dolarów, według Business Insider. Wells Fargo zapewnia bankowość konsumencką, inwestycyjną i korporacyjną, karty kredytowe, usługi finansowe, wymianę walut, bankowość prywatną i kapitał, zarządzanie majątkiem i kredyty hipoteczne.

Jest uważany za jeden z „wielkich czterech banków wraz z JPMorgan Chase, Bank of America i Citigroup. Wells Fargo ma siedzibę w San Francisco, a większość firmy należy do holdingów instytucjonalnych. Berkshire Hathaway Inc. jest właścicielem nr 1 tych udziałów.

W 2014 r. Został uznany za najlepszego detalicznego kredytodawcę hipotecznego i firmę obsługującą kredyty hipoteczne przez Inside Mortgage Finance . W tym roku był to największy w kraju inicjator i obsługujący kredyty mieszkaniowe. W 2011 r. Udzielił kredytu hipotecznego na co czwarty kredyt mieszkaniowy.

Dzisiejsze stawki

Średnie stawki krajowe

Krajowe stawki kredytów hipotecznychRegiony obsługiwane przez Wells Fargo

Czy Wells Fargo działa w mojej okolicy?

Wells Fargo oferuje pożyczki we wszystkich 50 stanach i ma ponad 7400 fizycznych lokalizacji i ponad 1000 miejsc oferujących kredyty hipoteczne. Bank prowadzi interesy z ponad 70 milionami klientów i zatrudnia około 260 000 pracowników, zgodnie z arkuszem informacyjnym Wells Fargo za czwarty kwartał 2019 roku.

Jaki rodzaj kredytu hipotecznego mogę uzyskać w Wells Fargo?

Jako największy dostawca kredytów hipotecznych w USA, Wells Fargo oferuje pożyczki w każdym stanie i ma szeroki wachlarz opcji kredytów hipotecznych:

Kredyt hipoteczny o stałym oprocentowaniu: Oprocentowanie nie zmienia się przez cały okres obowiązywania tej pożyczki, co oznacza, że ​​Twoje miesięczne płatności również się nie zmienią. Ta popularna opcja kredytu hipotecznego jest dostępna na 15 lub 30 lat i jest często wybierana przez kupujących, którzy planują pozostać w domu przez długi czas.

Kredyt hipoteczny o zmiennym oprocentowaniu (ARM): Ten kredyt hipoteczny ma regulowaną stopę procentową. W początkowym okresie oprocentowanie będzie niższe niż w przypadku kredytu hipotecznego o stałym oprocentowaniu. Po wygaśnięciu tego okresu oprocentowanie można regulować przez resztę okresu pożyczki, ale istnieje limit stopy procentowej, który ogranicza wysokość stopy procentowej. Pożyczka ta może być dobrą opcją, jeśli wiesz, że za kilka lat przeprowadzisz się i planujesz sprzedaż domu. Ten rodzaj pożyczki wraz z hipotekami o stałym oprocentowaniu są uważane za „pożyczki konwencjonalne.

Pożyczka Federal Housing Administration (FHA): W porównaniu z pożyczką konwencjonalną, ten kredyt hipoteczny ma bardziej elastyczne wymagania kredytowe, takie jak niższa ocena kredytowa i zaliczki na poziomie 3,5%. W rezultacie Twoje oprocentowanie może być wyższe. Pożyczki FHA są dostępne w wielu opcjach o stałym lub zmiennym oprocentowaniu. Pożyczka jest wspierana przez rząd.

Pożyczka VA: jeśli jesteś obecnym lub byłym członkiem amerykańskiej armii lub Gwardii Narodowej, możesz kwalifikować się do tego kredytu hipotecznego, który jest zabezpieczony przez Departament Spraw Weteranów. Niektóre korzyści obejmują niskie koszty zaliczki lub jej brak, brak wymaganych składek na ubezpieczenie kredytu hipotecznego oraz uproszczony proces zatwierdzania. Być może będziesz musiał zapłacić jednorazową opłatę za finansowanie VA, która może zostać sfinansowana do kwoty Twojej pożyczki. Pożyczki VA są dostępne w różnych opcjach o stałym lub zmiennym oprocentowaniu.

Pożyczka typu jumbo: ten rodzaj pożyczki przekracza obowiązujący limit pożyczki w wysokości 510 400 USD w większości Stanów Zjednoczonych. Jeśli zdecydujesz się wziąć pożyczkę typu jumbo, powinieneś wiedzieć, że zazwyczaj mają one wyższe stopy procentowe. Jeśli masz niższy wskaźnik zadłużenia do dochodów i wyższą ocenę kredytową, pożyczka typu jumbo może być dla Ciebie opcją. Pożyczki typu jumbo Wells Fargo są dostępne w opcjach o stałym lub zmiennym oprocentowaniu.

Nowa pożyczka na budowę: ta pożyczka jest przeznaczona na zakup i budowę nowego domu. W przeciwieństwie do tradycyjnego wniosku o kredyt hipoteczny, możesz chcieć skorzystać z programu rozszerzonej blokady stóp procentowych, aby chronić się przed wahaniami stóp procentowych podczas budowy. Wells Fargo zapewnia program Builder Best Extended Rate Lock, aby zablokować stopę procentową od pięciu do 24 miesięcy, w zależności od wybranej pożyczki. Gdy Twój dom zostanie wybudowany, po ostatecznej inspekcji zostanie wydane świadectwo użytkowania.

Pożyczka na remont: pożyczka na zakup i renowację firmy Wells Fargo pomaga w zakupie domu i przeprowadzaniu w nim renowacji lub napraw. Kredyt hipoteczny jest dostępny w opcjach konwencjonalnych o stałym lub zmiennym oprocentowaniu lub w opcjach FHA 203 (k). Kwota pożyczki jest oparta na wartości domu po wykonaniu planowanych ulepszeń.

Wojskowy kredyt hipoteczny: dzięki programowi Military Mortgage Express Wells Fargo pomaga emerytowanym lub aktywnym członkom wojskowym znaleźć finansowanie hipoteczne, które odpowiada ich konkretnym potrzebom. Konsultanci ds. Kredytów hipotecznych wojskowych mają doświadczenie w kulturze i protokole wojskowym. Jeśli przeprowadzasz się z powodu zamówień PCS lub ETS, możesz kwalifikować się do rabatów na przeniesienie.

yourFirst Mortgage: Jest to produkt Wells Fargo, który umożliwia kupującym zakup domu z minimalną zaliczką w wysokości 3% za konwencjonalny kredyt hipoteczny o stałym oprocentowaniu do kwoty 510 400 USD. Podczas gdy inne podobne produkty są dostępne na rynku, ten oferowany przez Wells Fargo Mortgage nie ma określonych wymagań dotyczących dochodów i doradztwa. Przy tej opcji będziesz potrzebować ubezpieczenia kredytu hipotecznego.

Wells Fargo oferuje również kredyty hipoteczne Union Plus dla aktywnych lub emerytowanych członków związku. Dzięki tej opcji kredytu hipotecznego otrzymasz kartę-nagrodę o wartości 500 USD oraz program pomocy w spłacie kredytu hipotecznego w przypadku szczególnych trudności. Union plus zapewnia nieoprocentowane pożyczki hipoteczne na wypadek nieoczekiwanej utraty dochodów. Pierwszych 1000 dolarów pożyczki lub stypendium nie musi być spłacane.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy