Prognoza cen Bitcoin 2020 – Czego się spodziewać?

Category: Abyś Mógł
17 lutego 2021

Pełna prognoza cen Bitcoinów na rok 2020 i później. Dowiedz się o bliskiej przyszłości Bitcoin w tym kompletnym przewodniku dotyczącym prognozowania cen Bitcoin na 2020 rok.

Ostatnia aktualizacja: 11 września 2020 r

BitDegree.org Standardy sprawdzania faktówAby zapewnić najwyższy poziom dokładności i najbardziej aktualne informacje, BitDegree.org jest regularnie audytowany i weryfikowany pod kątem przestrzegania ścisłych wytycznych redakcyjnych. Przestrzegane są jasne zasady łączenia, aby spełnić referencyjne standardy reputacji.

Cała zawartość BitDegree.org spełnia następujące kryteria:

1. Podczas tworzenia treści wykorzystywane są jedynie wiarygodne źródła, takie jak stowarzyszenia naukowe lub czasopisma.

2. Prawdziwy kontekst każdego poruszanego tematu musi być zawsze ujawniony czytelnikowi.

3. Jeśli za badaniem, do którego się odwołujemy, nie ma zgody co do zainteresowań, czytelnik musi być zawsze o tym poinformowany.

Jeśli uważasz, że treść jest nieaktualna, niekompletna lub wątpliwa, skontaktuj się z nami.

Jeśli obecnie posiadasz Bitcoin i zastanawiasz się, co się stanie z jego ceną w najbliższej przyszłości, jaka jest prognoza ceny Bitcoin na 2020 rok? A może słyszałeś o tym i chciałbyś wiedzieć, czy to dobra inwestycja w dłuższej perspektywie? Cóż, jeśli Twoja odpowiedź na którekolwiek z tych pytań jest twierdząca, to trafiłeś we właściwe miejsce!

Szybki fakt: czy wiesz, że Bitcoin zwiększył swoją cenę o ponad 2000% w 2017 roku!?

W tym przewodniku dotyczącym prognozowania cen Bitcoinów na rok 2020 przedstawię najpierw krótki przegląd tego, czym właściwie jest Bitcoin, a następnie krótkie wyjaśnienie kwestii, które należy wziąć pod uwagę, zanim zaczniesz intensywnie inwestować, w oparciu o przewodnik prognozowania cen (taki jak ten!).

Następnie omówię niektóre popularne prognozy cen na rok 2020 i podzielę się swoimi przemyśleniami na temat każdego z nich. Na koniec omówię niektóre z nadchodzących wydarzeń w świecie rzeczywistym, które mogą wpłynąć na ruch cenowy w przyszłości.

Więc na co czekasz? Zacznijmy od upewnienia się, że wiemy, czym właściwie jest Bitcoin!

Spis treści
 • 1. Projekt: Bitcoin
 • 2. Prognozy cen i co należy wziąć pod uwagę3. Prognoza cen Bitcoinów w 2020 roku3.1. McAfee3.2. Tom Lee3.3. Osato Avan-Nomayo3.4. Fran Strajnar4. Mapa drogowa Bitcoin4.1. Rozwój techniczny4.2. Rozporządzenie4.3. Partnerstwa i adopcja4.4. Konkurencja5. Czy Bitcoin to dobra inwestycja?6. WniosekProjekt: Bitcoin

  Bitcoin został stworzony w 2009 roku przez anonimowego programistę „Satoshi Nakamoto i był pierwszą i oryginalną kryptowalutą. Bitcoin umożliwia ludziom wysyłanie i otrzymywanie środków bez pośrednika będącego stroną trzecią i jako taki jest zdecentralizowanym systemem płatności.

  10 $ bonusu
  Dla nowych użytkowników Coinbase
  Otrzymaj 10 $ bonusu, gdy zarejestrujesz się na nowe konto Coinbase i dokonasz transakcji za co najmniej 100 $. Kliknij ten link polecający Coinbase, aby aktywować ofertę.

  10 $ bonusuDla nowych użytkowników CoinbaseOtrzymaj 10 $ bonusu, gdy zarejestrujesz się na nowe konto Coinbase i dokonasz transakcji za co najmniej 100 $. Kliknij ten link polecający Coinbase, aby aktywować ofertę.

  Twój rabat został aktywowany!Sieć nie jest kontrolowana przez żadną osobę ani organ, ani nie jest wspierana przez żaden bank centralny. Zamiast tego transakcje są weryfikowane przez społeczność „górników, którzy wykorzystują swoją moc obliczeniową do potwierdzania przepływu „funduszy. W zamian górnicy są nagradzani dodatkowymi bitcoinami za wkład w sieć.

  Technologia obsługująca Bitcoin nazywana jest blockchainem, która przypomina gigantyczną księgę rachunkową. Każda transakcja, która kiedykolwiek została przetworzona w sieci Bitcoin, jest dostępna do wyświetlenia w łańcuchu bloków. Co więcej, po dodaniu transakcji nigdy nie można jej zmienić ani usunąć – co czyni ją niezwykle przejrzystą.

  Podczas wysyłania Bitcoin do innej osoby transakcja trwa zwykle około 10 minut. Łącznie sieć może przetwarzać około 7 transakcji na sekundę, a opłaty zależą od tego, ile osób korzysta z systemu.

  Projekt Bitcoin odniósł niesamowity sukces – kiedy został wydany po raz pierwszy w 2009 roku, jego cena wynosiła mniej niż 1 cent. 8 lat później, w 2017 roku, osiągnął rekordowy poziom około 20 000 USD! Nie tylko to, ale stworzenie Bitcoin zachęciło do wejścia na rynek ponad 1600 różnych kryptowalut.

  Tak więc, teraz, gdy wiesz trochę o tym, czym właściwie jest Bitcoin, w następnej części mojego przewodnika dotyczącego prognozowania cen Bitcoinów na 2020 rok szybko omówię rzeczy, które powinieneś rozważyć, zanim zaczniesz działać na podstawie prognoz cenowych innych osób.

  Najbardziej lubiane wyniki

  Szukasz bardziej szczegółowych informacji na pokrewne tematy? Zebraliśmy dla Ciebie podobne artykuły, abyś mógł poświęcić swój czas. Spójrz!

  Kraken vs Coinbase – który jest lepszy?Kraken vs Coinbase – która giełda kryptowalut jest lepsza? Przeczytaj nasz pełny przewodnik po Kraken vs Coinbase, aby dowiedzieć się, czy Kraken czy Coinbase to lepszy wybór.

  Ethereum vs Bitcoin: Czy Ethereum jest lepszą alternatywą dla Bitcoinów?Jaka jest różnica między nimi? Dowiedz się wszystkiego na ten temat w naszym szczegółowym przewodniku po Ethereum VS Bitcoin.

  Free Cloud Mining: kompleksowy przewodnikInteresuje Cię bezpłatne wydobywanie w chmurze? Postępuj zgodnie z tym przewodnikiem, aby dowiedzieć się o darmowym wydobywaniu bitcoinów w chmurze i odkryć najlepsze bezpłatne opcje wyszukiwania w chmurze online.

  Prognozy cen i co należy wziąć pod uwagę

  W rzeczywistości nikt nie jest w stanie przewidzieć przyszłości kryptowaluty, ale gdybyśmy mogli, wszyscy bylibyśmy miliarderami. W świecie kryptowalut ceny są bardzo zmienne. Oznacza to, że wartość monety może wzrosnąć lub spaść naprawdę szybko, często bez wyjaśnienia, dlaczego. To sprawia, że ​​przewidywanie cen jest znacznie trudniejsze niż na tradycyjnych rynkach.

  Rozważając przyszłą wartość kryptowaluty, zawsze lepiej jest spojrzeć na rzeczywiste wydarzenia. Może to obejmować ulepszoną technologię, cele przyszłych planów działania, nowe partnerstwa, a nawet przepisy.

  Najważniejsze jest to, aby przed dokonaniem inwestycji zawsze przeprowadzić własne niezależne badania. Nigdy nie kupuj kryptowaluty tylko dlatego, że ekscytuje Cię prognoza ceny lub Twój ulubiony YouTuber Ci to nakazał! W końcu każdy ma inne zdanie i nie ma gwarancji, że ktoś to zrobi dobrze.

  Tak więc, teraz, gdy wiesz, co wziąć pod uwagę czytając prognozy, kolejna część mojej prognozy cen Bitcoinów na 2020 r. Będzie analizować niektóre dobrze znane prognozy Bitcoin.

  Prognoza cen Bitcoin 2020

  McAfee

  Pierwsza prognoza dotycząca Bitcoinów, którą chcę z wami omówić, jest autorstwa Johna McAfee, twórcy popularnego oprogramowania antywirusowego McAfee. McAfee jest dobrze znany w branży kryptowalut, ponieważ dokonuje wielu szalonych prognoz cenowych na Twitterze, jednak od tego czasu ujawniono, że projekty kryptograficzne płacą mu za to ponad 100000 USD.

  W każdym razie w 2017 roku McAfee powiedział, że Bitcoin osiągnie 500000 $ w 2020 roku, a jeśli tak się nie stanie, zjadłby swoje prywatne części na żywo w telewizji! Jeśli nie sądzisz, że to wystarczająco szalone, McAfee podniósł swoją prognozę ceny Bitcoin na 2020 r. Do 1 miliona dolarów! Szczerze mówiąc, wydaje mi się raczej pewny siebie.

  McAfee twierdzi, że jego prognoza opiera się na jego własnym modelu przewidywania cen, jednak nikt nie wie, jak to wygląda. Gdyby jego przyszła cena Bitcoina w wysokości 1 miliona dolarów urzeczywistniła się w 2020 roku, dałoby to całkowitą kapitalizację rynkową w wysokości 15 bilionów dolarów.

  Kapitalizacja rynkowa służy do obliczenia całkowitej wartości aktywów lub działalności. Oblicza się go, mnożąc bieżącą cenę rynkową przez całkowitą ilość monet lub udziałów w obiegu. Na przykład, jeśli obecna cena kryptowaluty wynosi 10 USD, a w obiegu jest 5 milionów monet, wówczas całkowita kapitalizacja rynkowa wyniosłaby 50 milionów USD.

  Wracając do przewidywań McAfee, Bitcoin musiałby zwiększyć swoją wartość o ponad 4900% w porównaniu z rekordowym poziomem 20000 USD. Co ciekawe, cena Bitcoina wzrosła o ponad 2000% w 2017 roku, więc jeśli obecny trend się utrzyma, kto wie, co może się stać!

  Tom LeeNastępna prognoza cen Bitcoinów na rok 2020, o której chciałem omówić, jest autorstwa analityka o imieniu Tom Lee. Lee pracuje dla organizacji badawczej Fundstrat zajmującej się kryptowalutami i jest dobrze znany z omawiania ceny Bitcoina na żywo w telewizji. Zgodnie z prognozą Lee Bitcoin, kryptowaluta przekroczy swój rekord wszechczasów w 2017 roku, osiągając 25000 USD.

  Przechodząc do 2020 roku, Lee uważa, że ​​cena Bitcoina będzie wyceniana na 91000 USD. Ten konkretny badacz ma duże doświadczenie w analizie wykresów. Dzieje się tak, gdy patrzysz na historyczne ruchy ceny monety, a następnie dokonujesz prognozy na przyszłość na podstawie tego, jak moneta poruszała się w przeszłości.

  W rzeczywistości Bitcoin jest prawdopodobnie jedyną kryptowalutą, dla której można przeprowadzić analizę wykresów. Dzieje się tak, ponieważ inne monety nie mają wystarczającego wolumenu obrotu lub wystarczającej ilości danych historycznych, podczas gdy Bitcoin ma 9 lat doświadczenia!

  Osato Avan-NomayoKolejna prognoza cen Bitcoina na rok 2020, o której chciałem z wami porozmawiać, jest naprawdę interesująca, wykonana przez analityka Osato Avan-Nomayo z Bitcoinist. Ta prognoza opiera się na fakcie, że w 2020 roku nagroda za wydobycie bitcoinów zostanie zmniejszona o połowę z 12,5 BTC do 6,25 BTC.

  Jak widać na poniższym wykresie, nagroda za wydobywanie bitcoinów dwukrotnie zmniejszyła się w swojej historii. W 2012 roku spadł z 50 BTC do 25 BTC, a następnie w 2016 roku z 25 BTC do 12,5 BTC. Historyczny wykres cen pokazuje, że kiedy miały miejsce te dwa wydarzenia, cena Bitcoina wkrótce potem wzrosła.

  Na przykład 1 rok po pierwszej redukcji nagrody za wydobycie, BTC po raz pierwszy wzrosło do 1000 $. Następnie, 1 rok po drugiej redukcji nagrody za wydobycie, BTC osiągnął rekordowy poziom 19 500 USD.

  Chociaż Bitcoinist w rzeczywistości nie podaje konkretnej przyszłej ceny Bitcoin na 2020 r., Ich analiza przewiduje, że jego wartość osiągnie nowy rekord wszechczasów w 2020 r., Który wyniesie co najmniej 20000 USD.

  Fran StrajnarOstateczna prognoza cen Bitcoinów na rok 2020, o której chciałem omówić, jest autorstwa dyrektora generalnego Brave New Coin, organizacji zajmującej się badaniami kryptowalut. W tej prognozie Bitcoin Fran Strajnar uważa, że ​​jego cena osiągnie nowe maksima 200000 USD do roku 2020.

  Strajnar argumentuje, że wskaźniki adopcji cały czas rosną, co obejmuje coraz więcej osób korzystających z sieci oraz wzrost portfeli i aplikacji. To dobry argument, ponieważ im więcej osób kupuje i używa Bitcoin, jego cena oczywiście wzrośnie.

  W rzeczywistości w krajach takich jak Japonia istnieje ponad 200 000 sklepów, w których można wydać Bitcoiny w prawdziwym świecie. Pomaga to również podnieść cenę, ponieważ zapewnia wykorzystanie kryptowaluty w świecie rzeczywistym.

  Co myślisz o prognozach cen Bitcoinów, które wymieniłem powyżej? Zgadzasz się z nimi, czy nadal nie jesteś przekonany? Jeśli szukasz więcej wglądu, to w następnej części mojego przewodnika dotyczącego prognozowania cen Bitcoinów na rok 2020 przyjrzymy się niektórym wydarzeniom, które mogą wpłynąć na cenę Bitcoina.

  Mapa drogowa Bitcoin

  Wspomniałem wcześniej, że jedną z najważniejszych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, patrząc na przyszłą cenę Bitcoina, są rzeczywiste wydarzenia, takie jak postęp techniczny i przepisy. Poniżej wymieniłem kilka rzeczy, które mogą wpłynąć na jego cenę.

  Rozwój technicznyChociaż Bitcoin jest kryptowalutą numer jeden pod względem kapitalizacji rynkowej, reputacji i wykorzystania w świecie rzeczywistym, poziom wydajności jego transakcji jest w rzeczywistości dość niski. W rzeczywistości istnieje wiele innych kryptowalut, które są szybsze, tańsze i bardziej skalowalne.

  Po pierwsze, potwierdzenie transakcji w sieci Bitcoin zajmuje 10 minut. Inne monety, takie jak Ethereum, mogą weryfikować transakcje w około 16 sekund. Po drugie, opłaty za Bitcoin są teraz znacznie wyższe niż kiedyś i obecnie kosztują dolary zamiast centów.

  Po trzecie, i prawdopodobnie najważniejsze, Bitcoin może potwierdzić tylko 7 transakcji na sekundę. To jest obecnie poziom skalowalności Bitcoina i jest to duży problem. Na przykład NEO i Ripple są w stanie potwierdzać tysiące transakcji na sekundę, więc jeśli Bitcoin ma stać się globalnym systemem płatności, musi poprawić się technicznie.

  Firma o nazwie Lighting Labs (która otrzymała inwestycje od starszych osób z Twittera, PayPal i Litecoin) jest bardzo blisko wydania protokołu, który znacznie poprawi wydajność transakcji Bitcoin.

  Uważa się, że protokół ten, znany jako aktualizacja Lighting Network, mógłby pozwolić sieci Bitcoin na zwiększenie maksymalnego limitu transakcji do milionów na sekundę. Ponadto transakcje będą również znacznie szybsze i tańsze.

  Jeśli Lighting Network odniesie sukces, to powinno to mieć bardzo pozytywny wpływ na cenę Bitcoina.

  RozporządzenieMimo że Bitcoin działa od prawie 10 lat, regulacja wciąż jest na bardzo wczesnym etapie. Wydaje się, że istnieje teoria, że ​​kiedy rządy zaczną go regulować, cena Bitcoina będzie miała negatywny wpływ. Jednak to nie może być dalsze od prawdy. spójrz tylko na Japonię!

  W 2017 roku Japonia stała się pierwszym krajem na świecie, który całkowicie regulował Bitcoin w taki sam sposób, jak jej branża usług finansowych. W rzeczywistości japoński rząd klasyfikuje Bitcoin w taki sam sposób, jak jego walutę jen.

  Odkąd to się stało, Japonia ma teraz najwyższy wolumen obrotu Bitcoinem na świecie. Ludzie używają go również na co dzień w prawdziwym świecie, ponieważ akceptuje go ponad 200 000 sklepów!

  Gdy inne duże narody zastosują tę samą politykę regulacyjną, co rząd japoński, zapewni to Bitcoinowi znacznie większą legitymację. Oznaczałoby to nie tylko, że ludzie zaczęliby bardziej ufać Bitcoinowi, ale mogłoby również pozwolić dużym instytucjom finansowym na rozpoczęcie inwestycji. Ostatecznie, jeśli tak jest, cena Bitcoina powinna wzrosnąć.

  Partnerstwa i adopcjaJak wspomniano powyżej, w Japonii jest ponad 200 000 sklepów, które akceptują Bitcoin. Chociaż istnieją również sklepy w innych krajach, takich jak USA i Wielka Brytania, liczba sklepów jest raczej niewielka.

  Ponieważ coraz więcej firm zacznie akceptować Bitcoin, pozwoli to ludziom zacząć używać go jako rzeczywistej waluty. Z drugiej strony, gdyby naprawdę popularna aplikacja zdecydowała się zacząć akceptować Bitcoin jako swoją główną walutę, dałoby to również monecie większą wartość.

  Zasadniczo, jeśli Bitcoin może zwiększyć jego wykorzystanie w świecie rzeczywistym, moglibyśmy zobaczyć jedną z naprawdę pozytywnych prognoz cen Bitcoinów w 2020 roku.

 • Super bezpieczne
 • Ochrona przed uszkodzeniami fizycznymiObsługuje ponad 1500 monet i tokenów
 • Może być zarządzany z urządzenia mobilnego
 • Bardzo bezpieczneObsługuje ponad 1100 kryptowalut
 • Łatwy w użyciu
 • Bezpłatna rejestracja i przechowywanie kryptowalutPrzyzwoite opłatyKonkurencjaChociaż Bitcoin zawsze był kryptowalutą numer jeden, należy pamiętać, że na rynku jest ponad 1500 różnych monet. Chociaż większość tych projektów została zbudowana na podstawie innych protokołów blockchain, takich jak Ethereum, istnieje również wiele indywidualnych łańcuchów bloków.

  Nie ma gwarancji, która kryptowaluta będzie dominować w przyszłości, dlatego zawsze należy badać i być na bieżąco z tym, co robią inne projekty.

  Ponadto różne banki centralne i rządy rozważają również wypuszczenie własnych kryptowalut, które mogą bezpośrednio konkurować z Bitcoinem. Na przykład rząd Wenezueli niedawno zakończył ICO dla własnej monety – Petro.

  Tak więc, teraz, gdy znasz już niektóre z rzeczywistych wydarzeń, które mogą wpłynąć na jego cenę, w następnej części tego przewodnika dotyczącego prognozowania cen Bitcoinów na 2020 rok przedstawię Ci moją opinię na temat tego, czy uważam, że to dobra inwestycja, czy nie.

  Czy Bitcoin to dobra inwestycja?

  Zanim przedstawię Ci swoją osobistą opinię, chciałem jasno powiedzieć, że nie udzielam Ci porad finansowych ani inwestycyjnych. Podobnie jak przewidywania, które omówiłem powyżej, nic nie jest gwarantowane. Zawsze powinieneś podejmować decyzję na podstawie własnych badań, więc rozważ to.

  W każdym razie ogólnie uważam, że będzie wiele kryptowalut, które będą odgrywać główną rolę w przyszłych transakcjach. Uważam jednak, że Bitcoin zawsze będzie najbardziej zaufaną i stabilną kryptowalutą ze wszystkich.

  Co ciekawe, tak naprawdę nie sądzę, by Bitcoin był używany jako środek wymiany, co oznacza, że ​​jest używany jako codzienna waluta, taka jak dolary amerykańskie. Zamiast tego myślę, że będzie działał bardziej jako magazyn wartości.

  Uwaga: Magazyn wartości to miejsce, w którym ludzie kupują aktywa, aby zabezpieczyć swoje pieniądze, tak jak złoto i srebro, w nadziei, że zwiększy ich wartość.

  Moim zdaniem, chociaż Bitcoin istnieje już od 9 lat, to wciąż są bardzo wczesne dni. Jeśli więcej krajów zacznie go regulować, tak jak Japonia, to myślę, że ma naprawdę duże szanse na podniesienie ceny do 2020 roku.

  Jednak myślę, że w najbliższej przyszłości największym wydarzeniem może być instalacja modernizacji sieci oświetlenia. Powinno to przenieść Bitcoin na inny poziom i sprawić, że niektóre inne blockchain staną się nieistotne.

  Ale czy to dobra inwestycja, czy nie. cóż, musisz samodzielnie podjąć tę decyzję w drodze niezależnych badań. Na rynkach kryptowalut najważniejszy jest czas, ponieważ jeśli zainwestowałeś w Bitcoin na początku 2017 roku i sprzedałeś go pod koniec roku, osiągnąłbyś zysk o ponad 2000%.

  Jeśli jednak kupiłeś Bitcoin pod koniec 2017 roku i trzymałeś go do tej pory, byłbyś znacznie mniejszy. Jeśli wierzysz w ideologię projektu, najlepiej jest trzymać Bitcoin w dłuższej perspektywie, ponieważ w tej chwili rynki są nadal bardzo niestabilne.

  Najbardziej popularne wyniki

  Przejrzyj naszą kolekcję najbardziej szczegółowych artykułów, przewodników i samouczków związanych z Crypto Exchange. Bądź zawsze na bieżąco i podejmuj świadome decyzje!

  Jak korzystać z tokenów BitDegree?Przeczytaj, jak używać tokenów BitDegree, gdy już je zdobędziesz. Dowiedz się, jak możesz używać tokenów BDG na platformie i poza nią oraz jak przekonwertować je na ETH.

  Jak akceptować tokeny BitDegree w swojej witrynie?Przeczytaj przewodnik i dowiedz się, czym jest token BitDegree, jak możesz je zdobyć i jak możesz ich użyć w swojej witrynie, aby przyciągnąć kluczowych odbiorców.

  Changelly vs ShapeShift – dogłębne porównanieChangelly vs ShapeShift: dowiedz się, która z tych błyskawicznych giełd kryptowalut jest lepszym wyborem w tym kompletnym przewodniku Changelly vs ShapeShift.

  Wniosek

  To koniec mojego przewodnika po prognozach cen Bitcoinów na 2020 rok! Jeśli przeczytałeś go od początku do końca, powinieneś teraz naprawdę dobrze zrozumieć, czym jest Bitcoin i co planuje osiągnąć.

  Omówiłem kilka popularnych prognoz cenowych na rok 2020, które wahają się od 91000 USD do 1 miliona USD. Czy zgadzasz się z którymkolwiek z tych modeli prognozowania Bitcoin, czy widzisz inną historię? Jeśli tak, czy sądzisz, że jego cena wzrośnie, czy też spadnie?

  Omówiłem również niektóre przyszłe zmiany, które mogą wpłynąć na cenę Bitcoina, w tym aktualizację jego technologii, przepisy, przyszłe partnerstwa i konkurencję.

  Czy zgadzasz się ze mną, że w dłuższej perspektywie Bitcoin mógłby być używany bardziej jako środek przechowywania wartości, czy myślisz, że będzie zgodny z pierwotnym planem jego twórcy i będzie używany jako środek wymiany?

  Jakiekolwiek są Twoje myśli, daj mi znać swoją prognozę cen Bitcoinów na 2020 rok w sekcji komentarzy poniżej!

  Zostaw swoją uczciwą recenzjęZostaw swoją prawdziwą opinię i pomóż tysiącom ludzi wybrać najlepszą giełdę kryptowalut. Wszystkie recenzje, zarówno pozytywne, jak i negatywne, są akceptowane, o ile są uczciwe. Nie publikujemy stronniczych recenzji ani spamu. Jeśli więc chcesz podzielić się swoim doświadczeniem, opinią lub udzielić porady – scena jest Twoja!

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy