Pozwól Affirm zająć się finansami, podczas gdy Ty zajmujesz się swoim domem.

Category: Często Zadawane
17 lutego 2021

Kup nowe urządzenia Whirlpool ® i zapłać później za pomocą Potwierdź. Aby otrzymać decyzję kredytową w czasie rzeczywistym, wybierz Potwierdź przy kasie.

Twoja stawka wyniesie 0% RRSO lub 10–30% RRSO w oparciu o kredyt i podlega sprawdzeniu kwalifikowalności. Opcje płatności zależą od kwoty zakupu i może być wymagana zaliczka. Potwierdź, że pożyczki są udzielane przez Cross River Bank, członka FDIC.

Potwierdź oferuje lepszy sposób płacenia w czasie.Odbierz i przejrzyj swoją APR, strukturę płatności i okres pożyczki przed dokonaniem zakupu.

Nie wymagamy karty kredytowej.Utwórz konto, podając tylko imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego, datę urodzenia i cztery ostatnie cyfry numeru ubezpieczenia społecznego.

Wstępna kwalifikacja nie wpłynie na Twoją zdolność kredytową.Potwierdź sprawdza zdolność kredytową wszystkich kandydatów. Nie wpłynie to na Twój aktualny wynik, niezależnie od tego, czy otrzymałeś pożyczkę, czy nie.

Żadnych ukrytych lub opóźnionych opłat.Potwierdź pozwala z góry wiedzieć, ile i kiedy będziesz musiał zapłacić.

Skonfiguruj przypomnienia przez e-mail lub SMS.Otrzymuj powiadomienia z wyprzedzeniem o nadchodzących płatnościach, nawet gdy jesteś w podróży.

Dostępna płatność automatyczna.Ustaw i zapomnij. Spłacaj pożyczkę automatycznie w dogodnym dla siebie czasie.

Odwiedź affirm.com/help, aby dowiedzieć się więcej.

Szybkie i łatwe plany płatnościAffirm oferuje 10% –30% RRSO z dostępnymi warunkami pożyczki na 3, 6, 12, 18, 24 i 36 miesięcy. Na przykład zakup urządzenia Whirlpool ® za 1000 USD może kosztować 92,77 USD miesięcznie przez 12 miesięcy przy 20% RRSO.

Stawki wahają się od 10–30% RRSO. Z zastrzeżeniem sprawdzenia zdolności kredytowej i zatwierdzenia. może być wymagana zaliczka. W przypadku zakupów poniżej 149 USD dostępne są ograniczone opcje płatności. Szacunkowa kwota płatności nie obejmuje podatków ani opłat za wysyłkę. Potwierdź, że pożyczki są udzielane przez Cross River Bank, członka FDIC.

Często Zadawane PytaniaTwoje konto Affirm jest tworzone przy użyciu Twojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu komórkowego, daty urodzenia i ostatnich 4 cyfr numeru PESEL. Ta kombinacja pomaga potwierdzić weryfikację i ochronę Twojej tożsamości.

Tak. Kiedy po raz pierwszy tworzysz konto Potwierdź, Potwierdź przeprowadza miękką kontrolę kredytową, aby pomóc zweryfikować Twoją tożsamość i określić, czy kwalifikujesz się do finansowania. Ta miękka kontrola kredytowa nie wpłynie na Twoją zdolność kredytową.

Potwierdza, że ​​bardzo się stara, aby zatwierdzić każdy zakup, ale czasami nie może zatwierdzić pełnej kwoty. W takim przypadku Potwierdź zapewnia opcję przedpłaty kartą debetową, abyś mógł od razu sfinalizować zakup.

Potwierdź, że czasami potrzebuje więcej informacji o Twojej sytuacji finansowej, aby ocenić wniosek o pożyczkę. Mogą poprosić Cię o połączenie konta czekowego online, aby wyświetlić historię transakcji i saldo, co pomoże określić Twoją zdolność do spłaty pożyczki. Jeśli pojawi się monit o połączenie konta czekowego i chcesz kontynuować proces składania wniosku, możesz połączyć swoje konto, podając dane logowania do konta bankowego online. Potwierdź nie przechowuje twoich danych logowania do bankowości internetowej – po prostu przekazują twoje dane logowania do twojego banku za pośrednictwem bezpiecznej usługi łączącej twoje konto czekowe.

Połączenie konta czekowego NIE upoważnia Potwierdź do obciążenia konta. Pozwala im tylko określić Twoją zdolność do zapłaty.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy