Pożyczki na kapitał obrotowy

Category: Miesięczna Rata
17 lutego 2021

Prosty proces składania wniosków i szybkie finansowanie oznaczają, że szybciej będziesz mieć kapitał obrotowy

Gotowy, aby rozwinąć swoją firmę?

Masz Kartę Finansowania Krajowego? Zaczynaj.

Jak pożyczka obrotowa może przynieść Ci korzyści

Pożyczka obrotowa to pożyczka wykorzystywana do finansowania codziennych operacji finansowych małych firm, którym brakuje bieżących przepływów pieniężnych. Pożyczki na kapitał obrotowy są wykorzystywane na potrzeby krótkoterminowe, a nie na potrzeby długoterminowe, aktywa lub inwestycje. Ten rodzaj pożyczki jest używany do utrzymania codziennego rozwoju firmy, aby pomóc Ci wyobrazić sobie długoterminowy sukces.

Każda firma powinna mieć pod ręką gotówkę na pokrycie zarówno planowanych, jak i nieoczekiwanych wydatków. Rezerwy gotówkowe pomagają pokryć codzienne wahania, przed którymi stoi Twoja firma. Dla tych, którzy nie mają środków na codzienne wydatki, oferujemy kredyty obrotowe, aby zapewnić dostęp do gotówki wtedy, gdy jej najbardziej potrzebujesz.

Zatrudnij więcej pracowników Zatrudnij nowych pracowników, aby wspierać rozwój Twojej firmy.

Upewnij się, że listy płac są objęte ubezpieczeniem, aby pracownicy otrzymywali wynagrodzenie na czas

Sprzęt finansowy Wymiana przestarzałego sprzętu na nowsze modele

Pokrycie kosztów konserwacji lub napraw sprzętu

Dodaj ekwipunek Wprowadzaj nowe produkty lub usługi, aby zwiększyć przychody swojej firmy.

Przechowuj więcej najlepiej sprzedających się produktów podczas pracowitych sezonów sprzedażowych

Zarządzaj przepływem gotówki Utrzymuj codzienne operacje nawet przy lukach w przepływie gotówki.

Kontynuuj bezproblemowe prowadzenie firmy podczas sezonowych przerw

Jak złożyć wniosek

Ubieganie się o pożyczkę obrotową jest proste dzięki funduszom krajowym. Połączymy Cię z dedykowanym specjalistą ds. Pożyczek, który pomoże Ci zrozumieć dostępne opcje.

888.733.2383Jak działa kredyt obrotowy?

Łatwy proces aplikacji

Zacznij ubiegać się o pożyczkę kapitałową dzięki naszemu krótkiemu wnioskowi online i 3-miesięcznym wyciągom bankowym.

Pomocne wskazówki dotyczące pożyczkiSpecjalista ds. Pożyczek skontaktuje się z Tobą, aby pomóc Ci wybrać odpowiednią opcję finansowania dla Twojej firmy.

Szybka decyzja, szybkie finansowanieJeśli kwalifikujesz się, Twoja pożyczka może zostać zatwierdzona w ciągu zaledwie 24 godzin. 1

Jakie są korzyści z kredytów obrotowych?

Pożyczka na kapitał obrotowy to dla małych firm najszybszy i najłatwiejszy sposób na uzyskanie finansowania potrzebnego do osiągnięcia pełnego potencjału biznesowego. Gdy firmy nie mają środków na bieżące wydatki, pożyczka na kapitał obrotowy może pomóc uzupełnić braki finansowe, dopóki firma nie ustabilizuje się. Fundusze te mogą zostać przeznaczone na dowolne wydatki, które wymagają natychmiastowej uwagi, aby pomóc Ci rozwinąć firmę.

Bądź lepiej przygotowany na przyszłość

Firmy, które są przygotowane na bieżące płatności finansowe, są lepiej przygotowane do przyszłego rozwoju swojej działalności. Aby firmy mogły odnieść długoterminowy sukces, właściciele firm muszą upewnić się, że mają przepływy pieniężne, które pozwolą im utrzymać się na powierzchni. Bez tego przygotowania firmy będą miały opóźnienia w płatnościach, niższą ocenę kredytową i wyższe oprocentowanie kredytów biznesowych. Ubiegając się o pożyczkę obrotową pomoże Ci z niedoborem krótkoterminowych środków finansowych, gdy Twoja firma najbardziej tego potrzebuje.

Zachowaj własność swojej firmy

Tradycyjni inwestorzy kapitałowi prawdopodobnie wymagają oddania części swojej firmy w zamian za finansowanie, co daje inwestorowi część uprawnień właścicielskich. Dzięki pożyczce na kapitał obrotowy z banku lub instytucji finansowej, takiej jak National Funding, nadal pozostajesz właścicielem swojej firmy i jesteś zobowiązany do dokonywania tylko uzgodnionych płatności.

Pożyczki na kapitał obrotowy bez wymaganego zabezpieczenia

Niektóre kredyty obrotowe wymagają pewnego rodzaju zabezpieczenia, ale zapewniamy kapitał obrotowy bez zabezpieczenia. Właściciele firm mogą zachować własność swoich aktywów, biorąc kredyt obrotowy. Ubiegając się o kredyt obrotowy, przyglądamy się aktualnemu statusowi Twojej firmy, co pomaga nam określić odpowiednią dla Twojej firmy kwotę pożyczki.

Zapewnia elastyczność finansową

Pożyczki na kapitał obrotowy można wykorzystać na opłacenie pracowników, zakup sprzętu, opłacenie rachunków i nie tylko. Niezależnie od potrzeb finansowych, pożyczki na kapitał obrotowy zapewniają elastyczność finansową, która pomoże Ci spełnić Twoje potrzeby biznesowe.

Co mówią klienci

Cheryl Dailey, właściciel

Mistrz złota rączka, LLCKoncentrując swoją działalność na świadczeniu usług złotej rączki przedsiębiorstwom komercyjnym w Cleveland, Master Handyman szukał pożyczki obrotowej na pokrycie kluczowych wydatków i umożliwienie im zatrudnienia nowych pracowników w celu wspierania rozwoju. Chcieli „prawdziwych pracowników, a nie tylko pracowników dziennych, a współpraca z National Funding zapewniła im środki pieniężne, których potrzebowali, aby to urzeczywistnić.

Craig Hart, prezesSmyth Electrical ServicesGdy firma weszła w okres ekspansji, posiadanie wiarygodności dostępnej gotówki było kluczowe dla złagodzenia stresu, jaki może powodować wzrost. Możliwość polegania na pożyczkach dla małych firm National Funding zapewniła spokój, który pomógł szefowi tej małej firmy spać spokojnie.

Jak kredyty obrotowe przynoszą korzyści Twojej branży

Niezależnie od tego, czy jesteś wykonawcą, czy prowadzisz sklep detaliczny, prawdopodobnie doświadczyłeś krótkotrwałej potrzeby gotówki. Zdrowy przepływ gotówki pozwala opłacić wydatki i wykorzystać nowe możliwości biznesowe. National Funding ma doświadczenie w udzielaniu kredytów obrotowych właścicielom małych firm, od kredytów dla firm na złe kredyty po finansowanie sprzętu dla prawie każdego rodzaju przemysłu.

Pożyczki na samochody ciężarowe komercyjnePożyczki na samochody ciężarowe komercyjneZdobądź pojazdy, których potrzebujesz, aby Twoja firma się rozwijała.

Pożyczki na praktykę lekarskąPożyczki na praktykę lekarskąUtrzymaj pełną prędkość swojej praktyki dzięki funduszom, których potrzebujesz, aby zapewnić swoim pacjentom doskonałą opiekę.

Pożyczki na gabinet dentystycznyPożyczki na gabinet dentystycznyCzekając na rozliczenie faktur, rozważ pożyczki do gabinetu dentystycznego na pokrycie codziennych wydatków.

Pożyczki dla firm budowlanychPożyczki dla firm budowlanychRozwijaj swój biznes, zapewniając dostępność materiałów budowlanych, pracowników i sprzętu budowlanego.

Finansowanie sprzętu medycznegoFinansowanie sprzętu medycznegoPożyczka lub dzierżawa sprzętu medycznego pomaga w uzyskaniu sprzętu potrzebnego do utrzymania zdrowia personelu i pacjentów.

Pożyczki na rolnictwoPożyczki na rolnictwoRozwijaj swoją firmę dzięki dostępowi do funduszy na sprzęt rolniczy, technologię precyzyjną i koszty transportu.

Dlaczego fundusze krajowe?

Wiemy, że zabezpieczenie pożyczki kapitałowej może być mylące. Ciężko pracujemy, aby Twoje doświadczenie było bezstresowe. Pozwól naszym doświadczonym specjalistom ds.pożyczek spersonalizować opcje pożyczki, aby dopasować je do potrzeb Twojej firmy. Jesteśmy tu na każdym kroku, aby odpowiedzieć na Twoje pytania.

Znamy Twoją branżęMamy doświadczenie w pomaganiu różnym właścicielom firm w zabezpieczeniu odpowiedniego rozwiązania finansowego

Prosty i szybki proces aplikacjiBezkosztowy, niezobowiązujący wniosek o dofinansowanie już w 24 godziny 1

Zaufany partner pożyczkowyWspieranie 50 000 firm w całym kraju z ponad 3 miliardami dolarów finansowania

Dedykowani specjaliści ds. PożyczekNasi specjaliści ds.pożyczek dbają o Twój sukces i prowadzą Cię do właściwej pożyczki, aby uzyskać potrzebną gotówkę

Wysokie wskaźniki akceptacjiNawet jeśli gdzie indziej odrzucono Cię, nadal istnieje duża szansa, że ​​możemy zapewnić Ci kapitał biznesowy, którego potrzebujesz

Bezproblemowe płatnościZapewniamy stałe terminy i konfigurujemy proste, automatyczne płatności

888.733.2383Środki na kredyty obrotowe

Pożyczka może pomóc Twojej firmie osiągnąć nowe kamienie milowe. Wiesz, że możesz wykorzystać środki z pożyczki na zakup zapasów lub opłacenie niespodziewanego podatku. Pożyczki na kapitał obrotowy mogą również umożliwić odkrywanie nowych dróg marketingowych lub aktualizację przestarzałego oprogramowania sprzedażowego. Zapoznaj się z poniższymi zasobami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak finansowanie firm może pomóc Ci odnieść sukces.

Co to jest kredyt obrotowy?Pożyczka na kapitał obrotowy zwiększa ilość pieniędzy, które masz pod ręką na codzienne potrzeby Twojej firmy. Środki z kredytu obrotowego mogą być przeznaczone na takie rzeczy, jak płace, czynsz, zapasy itp. Czasami czekasz na należności i nagle pieniądze są napięte, a pożyczka biznesowa może być dobrym rozwiązaniem.

Zapoznaj się z tym blogiem na temat pożyczek na rezerwy gotówkowe. Dzięki finansowaniu biznesu możesz sprawić, by pieniądze pracowały dla Ciebie, a nie na odwrót.

Rezerwy gotówkowe dla firm: jak mogą napędzać działalność i wzrostPrzy podejmowaniu decyzji o sposobie wykorzystania funduszy biznesowych należy wziąć pod uwagę wiele. Potrzebujesz gotówki, aby utrzymać swoją firmę i płacić dostawcom. Jednak ważne jest również, aby spojrzeć w przyszłość swojej firmy i pomyśleć o zainwestowaniu w potencjalne możliwości rozwoju. Wiedząc, jak chcesz wykorzystać kapitał biznesowy, możesz zacząć obliczać, ile możesz potrzebować, aby osiągnąć swoje cele biznesowe. Ten artykuł pomoże Ci dowiedzieć się, jak określić potrzeby w zakresie kapitału obrotowego.

FAQ: Pożyczki na kapitał obrotowy

Znalezienie gotówki, której Twoja firma potrzebuje, aby opłacić rachunki lub konkurować z konkurencją, nie zawsze jest proste. Podobnie jak większość właścicieli firm, prawdopodobnie masz pytania dotyczące pożyczek i opcji finansowania. Zebraliśmy niektóre z najczęstszych pytań dotyczących kredytów obrotowych, aby pomóc Ci uzyskać odpowiedzi, których potrzebujesz.

Wielu właścicieli firm zakłada, że ​​uzyskanie pożyczki kapitałowej to długi, przeciągający się proces. Na szczęście nie musi tak być! Alternatywni pożyczkodawcy, tacy jak National Funding, udzielają pożyczek firmom dzięki łatwym aplikacjom online i krótkim czasom reakcji. W rzeczywistości wniosek o pożyczkę został zatwierdzony w ciągu zaledwie 24 godzin. 1.

Większość definicji kapitału obrotowego obejmuje środki pieniężne. Dzieje się tak, ponieważ kapitał biznesowy to aktywa bieżące pomniejszone o bieżące zobowiązania. Gotówka, podobnie jak pieniądze, które otrzymujesz z kredytu, odgrywa ważną rolę w bieżącej działalności Twojej firmy.

Rezerwy gotówkowe i aktywa Twojej firmy mogą dać Ci doskonały obraz tego, jak dobrze wykorzystujesz zasoby biznesowe. Jeśli Twoja firma ma wiele aktywów, w tym gotówkę, zapasy i należności, z niewielką liczbą pasywów, prawdopodobnie jest w dobrej sytuacji finansowej. Czasami jednak trzeba poczekać, aż klient zapłaci fakturę lub trzeba kupić nowe zapasy i nie mieć gotówki. W tym miejscu rozwiązania finansowe mogą pomóc Twojej firmie wypełnić lukę między gotówką w kasie a oczekiwanymi należnościami.

Może się to wydawać sprzeczne z intuicją, ale zabezpieczenie kredytu biznesowego w okresie wzrostu sprzedaży może być dobrym posunięciem z finansowego punktu widzenia. Kredyt obrotowy można wykorzystać nie tylko na zaległe rachunki. Na przykład Twoja restauracja jest zapełniona każdego wieczoru i musisz odwracać klientów, ponieważ jesteś zbyt zajęty. Decydujesz się przenieść do nowej lokalizacji, ale aby pozwolić sobie na nowe miejsce, będziesz potrzebować dodatkowej gotówki. Możesz skorzystać z pożyczki, aby pokryć koszty przeprowadzki, w tym wynajęcie większej liczby serwerów i instalację sprzętu kuchennego.

Pożyczka terminowa to pożyczka długoterminowa przeznaczona na finansowanie dużych aktywów kapitałowych. Kontrastuje to z pożyczkami na kapitał obrotowy, które są pożyczane na krótszy okres i przeznaczone na koszty operacyjne, a nie inwestowanie w aktywa kapitałowe.

O kredyt obrotowy możesz ubiegać się wypełniając formularz aplikacyjny zawierający podstawowe informacje finansowe dotyczące Twojej firmy. Złóż wniosek o kredyt obrotowy z National Funding tutaj.

Oceny i recenzje

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w pomaganiu właścicielom firm, National Funding może znaleźć dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie finansowe.

Ujawnienia prawne

Zgodnie z naszą misją zachęcamy do zapoznania się z poniższymi zasadami i dowiedzenia się, jak wpływają one na Ciebie jako klienta.

(1) 24 godziny:Szybkie zatwierdzenia i 24-godzinne finansowanie pod warunkiem otrzymania wymaganej dokumentacji, wytycznych dotyczących gwarantowania emisji i czasu przetwarzania przez Twój bank. Środki zostaną przelane na Twoje konto firmowe już następnego dnia roboczego po zatwierdzeniu i zaakceptowaniu warunków.

(2) Zniżki za wczesną wypłatę:National Funding oferuje swoim klientom specjalne możliwości wcześniejszego rozwiązania umów i otrzymania rabatu w tym procesie. Klienci Equipment Finance, którzy spłacą całkowite pozostałe saldo wcześniej, w dowolnym momencie trwania umowy, automatycznie otrzymają 6% rabatu od całkowitego pozostałego salda. Klienci z kapitałem obrotowym, którzy spłacą w całości pozostałe saldo w ciągu pierwszych 100 dni umowy, automatycznie otrzymają 7% rabatu od całkowitego pozostałego salda. Obecnie nie oferujemy rabatów na nasze umowy najmu. Klienci muszą spłacić saldo w całości, być na bieżąco i mieć dobrą kondycję, aby skorzystać z rabatu w określonych ramach czasowych.

(3) Płatności automatyczne:Wypłaty pożyczki są wypłacane za pośrednictwem Automatycznej Izby Rozliczeniowej (ACH) od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

(4) Szeroka gama opcji płatności:
 • Finansowanie sprzętu: płatności dokonywane są co miesiąc na okres od 2 do 5 lat
 • Kredyt obrotowy: płatności mogą być spłacane codziennie lub co tydzień na okres od 4 do 24 miesięcy(5) Potencjalne oszczędności podatkowe: Sekcja 179 Odliczenie podatkowe pozwala firmom na odliczenie pełnej ceny zakupu kwalifikacji sprzętu i / lub oprogramowania zakupionego lub finansowane w ciągu roku podatkowego. Oznacza to, że jeśli kupujesz (lub leasingujesz) kwalifikujący się sprzęt, możesz odliczyć 100% ceny zakupu od dochodu brutto. Możesz zabezpieczyć sprzęt, narzędzia i technologię, których potrzebujesz, a jednocześnie skorzystać ze znacznych ulg podatkowych – do 1 000 000 USD. Aby uzyskać więcej informacji, skonsultuj się z doradcą podatkowym.

  (6) Gwarantowana najniższa płatność:Zgodnie z warunkami określonymi w niniejszych Zasadach i Ograniczeniach Najniższej Gwarantowanej Płatności, National Funding gwarantuje najniższą płatność za sprzęt dzierżawiony za pośrednictwem National Funding na okres leasingu od 24 do 60 miesięcy lub zapłatę 1000 USD na poczet kwalifikujących się zawartych leasingu . Porównania płatności leasingowych muszą opierać się na dzierżawie powyżej 10 000 USD na zatwierdzony sprzęt i na takich samych warunkach, jak te oferowane przez National Funding w ciągu siedmiu dni od wydania warunków National Funding. Aby się zakwalifikować, klienci muszą przedstawić konkurencyjną ofertę leasingu bez nieprzewidzianych okoliczności oraz fakturę od dostawcy w imieniu leasingobiorcy w ciągu siedmiu dni kalendarzowych od daty wystawienia warunków przez National Funding. Gwarancja ważna tylko w przypadku leasingu sprzętu konkurencyjnego. Umowy finansowania sprzętu nie kwalifikują się.

  W przypadku, gdy miesięczna kwota raty leasingowej od konkurencyjnej firmy leasingowej lub banku jest niższa niż miesięczna rata oferowana przez National Funding za ten sam sprzęt i na tych samych warunkach, National Funding zweryfikuje ważność i dokładność opcje płatności, warunki i oferta sprzedawcy konkurencyjnej firmy leasingowej lub banku. National Funding ma możliwość, według własnego uznania, pokonać miesięczną stawkę płatności konkurencyjnej firmy leasingowej lub banku lub zapłacić dzierżawcy 1000 USD. Leasingobiorca musi dostarczyć Narodowemu Funduszowi podpisaną umowę leasingu konkurencyjnej firmy lub banku z warunkami / opcjami płatności i odebrać sprzęt. Płatności będą realizowane w ciągu 30 dni, a najemca jest odpowiedzialny za wszelkie podatki.

  Gwarantowana najniższa płatność jest dostępna zarówno dla nowych, jak i stałych klientów National Funding. Ta oferta jest ważna tylko dla nowych wniosków leasingowych. Gwarantowana najniższa płatność nie działa wstecz – wcześniej sfinansowana dzierżawa sprzętu ze środków krajowych nie kwalifikuje się do gwarantowanej najniższej płatności. Kwalifikują się tylko bezwarunkowe oferty warunków leasingu i płatności. Oferty kierowane do leasingobiorcy, które obejmują dotacje od producentów i / lub sprzedawców, nie będą brane pod uwagę przy porównywaniu ofert konkurencyjnych.

  Gwarantowana najniższa płatność może zostać przerwana w dowolnym momencie bez powiadomienia.

  Aby wziąć udział w programie Gwarantowane Najniższe Płatności, jeśli masz umowę najmu i ofertę dostawcy, które Twoim zdaniem kwalifikują się do udziału w programie, skontaktuj się ze swoim National Funding Lease Manager.

  (7) Obowiązują warunki:To nie jest gwarantowana oferta kredytowa. Pożyczki pod warunkiem uzyskania zgody pożyczkodawcy. Kwota zatwierdzenia opiera się na kwalifikowalności określonej na podstawie informacji uzyskanych od Dun & Bradstreet. Rzeczywiste uprawnienia mogą się różnić. Mogą obowiązywać ograniczenia. Wniosek podlega zatwierdzeniu przez pożyczkodawcę i jest oparty na takich czynnikach, jak rodzaj działalności, czas prowadzenia działalności, roczna sprzedaż, średnie salda bankowe, kredyt osobisty i inne zmienne uznane za istotne przez pożyczkodawcę.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy