Opcje 101: Jak zrobić spread kredytowy

Category: Będziesz Musiał
17 lutego 2021

Według Money Morning Staff Reports, Money Morning 9 lipca 2020 r

Rozpocznij rozmowę

Lub aby skontaktować się z obsługą klienta Money Morning , kliknij tutaj.

Wraz ze wzrostem przypadków koronawirusa, niepokojów społecznych i napięć geopolitycznych, rynek wydaje się niepewny w drugiej połowie roku. Ale jako trader opcji zawsze szukasz okazji, nawet w takich czasach jak ten. Jedyna różnica polega na tym, że Twoja strategia może się zmienić.

W tej chwili walczysz ze zmiennością, ale nie pozwól, aby cię to przygnębiło. Zmienność jest w rzeczywistości dobra dla handlu opcjami, ale pozostawia Cię również otwartym na większe ryzyko spadku.

Jeśli dopiero zaczynasz handlować opcjami, mamy dla Ciebie świetną strategię, która zmaksymalizuje Twoje szanse na sukces. Może to jednocześnie ograniczyć Twoje ryzyko.

Nazywa się to spreadem kredytowym i jest dość proste w użyciu…

Co to jest spread opcji?

W każdej strategii handlowej spread to różnica między dwoma instrumentami lub papierami wartościowymi. Kupujesz jeden i sprzedajesz inny, zwykle powiązany przedmiot. Mogą to być dwa zapasy żywności, takie jak cola i pepsi. Lub mogą to być sektory, takie jak technologia i opieka zdrowotna. Zwykle eliminuje to ryzyko dla całego rynku, koncentrując się na reaktywnych wynikach tylko dwóch akcji.

Jednak w handlu opcjami jest trochę inaczej. Nadal kupujesz jedną opcję, a sprzedajesz inną. Ale przez większość czasu mają te same akcje bazowe. Różnica może dotyczyć ich cen wykonania, dat wygaśnięcia lub obu.

Jak podwoić swoje pieniądze dzięki opcjom: Nawet jeśli nigdy wcześniej nie handlowałeś lub masz tylko kilkaset dolarów na początek, możesz wejść na ścieżkę do milionów dzięki Tom Gentile’s Options 101 . Pobierz teraz za darmo .

Uprośćmy to i porozmawiajmy o różnych cenach wykonania. Nazywa się to pionowym spreadem, ponieważ na tablicach notowań opcji różne ceny wykonania są ułożone na pionowej liście.

Pionowe spready mogą być bycze lub niedźwiedzie, w zależności od ich ułożenia. Mogą to być spready kredytowe lub debetowe – znowu, w zależności od struktury.

Spready debetowe

Być może czytałeś tutaj artykuły w Money Morning opisujące spready debetowe. Nazywa się to tak, ponieważ podczas ich zakładania na koncie jest naliczany koszt netto lub obciążenie.

Byczy spread debetowy jest również nazywany byczym lub długim spreadem call. To wtedy, gdy kupujesz opcję kupna z ceną wykonania tuż poniżej aktualnej ceny akcji bazowej. Następnie sprzedajesz opcję z tą samą akcją bazową i datą wygaśnięcia, ale z wyższą ceną wykonania nieco powyżej aktualnej ceny akcji. Pieniądze, które przynosisz ze sprzedaży opcji z wyższą realizacją, częściowo rekompensują cenę, jaką płacisz za niższą cenę wykonania.

Zmniejsza to ryzyko, ponieważ wpłacasz mniej pieniędzy. Jednak pomimo tego, że Twój zysk osiąga maksymalny poziom, nawet jeśli akcje bazowe nadal rosną, nadal jest to świetny sposób na handel.

Spready kredytowe

Spread kredytowy jest w zasadzie odwrotny. Jeśli jednak jesteś uparty, zamiast kupować i sprzedawać opcje kupna, kupujesz i sprzedajesz opcje put. W takim przypadku kupujesz opcję sprzedaży z niższym strajkiem i sprzedajesz opcję sprzedaży z wyższym wykonaniem. Jest również nazywany upartym spreadem sprzedaży i krótkim spreadem sprzedaży.

Handel działa w taki sam sposób, jak zwyżkowy spread debetowy. Tutaj, zamiast płacić pieniądze teraz w nadziei, że odzyskasz więcej później, otrzymujesz pieniądze z góry i masz nadzieję, że opcje wygasną bezwartościowe, więc nie będziesz musiał nic zwracać.

Na przykład, powiedzmy, że jesteś uparty na giełdzie WXYZ, która obecnie kosztuje 65 USD za akcję. Kupujesz WXYZ 18 września 2020 r. Za 60 USD i sprzedajesz WXYZ 18 września 2020 r. 70 USD. Ponieważ opcja put z wyższym ostrzeżeniem kosztuje więcej, wynikiem netto jest kredyt na koncie po jego skonfigurowaniu.

Jeśli WXYZ wzrośnie do 70 $ do 18 września, oba zakłady staną się bezwartościowe, a Ty zachowasz cały kredyt. Jednak w zamian za mniejsze ryzyko rezygnujesz z dodatkowych zysków, jeśli kurs akcji wzrośnie powyżej 70 USD.

Dlatego spready kredytowe są świetne, jeśli spodziewasz się umiarkowanych zmian cen akcji bazowych i chcesz ograniczyć swoje ryzyko.

Dlaczego startupy mogą mieć przewagę podczas recesji

Uber, Airbnb, Slack, Pinterest i Venmo mają coś wspólnego – coś innego niż ich wielkie nazwiska.

Te startupy powstały podczas ostatniej recesji .

A teraz niektóre z najbardziej znanych firm naszych czasów mogą wejść na listę Fortune 500 w takie dni jak dzisiaj.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy