Kompletny przewodnik dotyczący płatności Chase punktami

Category: Jeśli Możesz
17 lutego 2021

Ten post zawiera odniesienia do produktów od jednego lub kilku naszych reklamodawców. Możemy otrzymać odszkodowanie za kliknięcie linków do tych produktów. Warunki mają zastosowanie do ofert wymienionych na tej stronie. Aby uzyskać wyjaśnienie naszych zasad reklamowych, odwiedź tę stronę.

Odkąd pamiętam, Chase Ultimate Rewards znajdowało się blisko szczytu miesięcznej wyceny punktów i mil TPG, zdobywając wysoką wycenę dwóch centów za sztukę. Duża część tej wartości pochodzi z elastyczności 10 linii lotniczych i trzech partnerów transferowych do hoteli, obejmujących wszystkie trzy główne sojusze lotnicze, a także wiele wspaniałych linii lotniczych spoza sojuszu. Jednak partnerzy transferowi są przydatni tylko wtedy, gdy faktycznie możesz znaleźć miejsce na nagrody.

Delta, Alaska i amerykańskie odrzutowce na drodze kołowania na międzynarodowym lotnisku Seattle / Tacoma. (Zdjęcie dzięki uprzejmości Port of Seattle)

Jeśli lecisz konkurencyjną trasą premium, podróżujesz w godzinach szczytu wakacyjnego lub po prostu nie masz czasu, energii lub poziomu komfortu potrzebnego do znalezienia miejsca-nagrody u partnera linii lotniczej, zarezerwuj bilety bezpośrednio za pośrednictwem podróży kartą kredytową portal może być bardziej atrakcyjną opcją. Większość emitentów nie tylko umożliwia wymianę punktów na wykup tych portali turystycznych, ale niektórzy nawet dają za to premię lub rabat.

Dzisiaj przyjrzymy się wszystkim, czego potrzebujesz, aby wymienić punkty Ultimate Rewards za pośrednictwem portalu turystycznego Chase.

Zapisz się do codziennego newslettera TPG, aby otrzymywać takie punkty i mile na swoją skrzynkę odbiorczą.

W tym poście

Które karty oferują premię punktową?

Jeśli masz jakąkolwiek kartę kredytową Ultimate Rewards, na której możesz zarobić (lub nawet karty cashback, takie jak Chase Freedom® (Nie jest już otwarta dla nowych kandydatów) lub Chase Freedom Unlimited®), możesz wymienić swoje punkty po kursie jednego centa każda bezpośrednio przez portal podróżniczy Chase Ultimate Rewards – ale ponieważ jest to znacznie niższe niż wycena punktów Ultimate Rewards według TPG po 2 centy za sztukę, zwykle nie jest to najlepsza opcja.

Jednak trzy najlepsze karty kredytowe Chase oferują bonusy, które mogą pomóc osłodzić umowę:

 • Chase Sapphire Reserve® : 50% bonusu przy odbiorze przez portal podróżniczy Chase
 • Karta Chase Sapphire Preferred® : 25% premii przy korzystaniu z portalu podróżniczego Chase Preferowana karta kredytowa Ink Business : 25% premii przy wykorzystaniu przez portal podróżniczy ChaseInformacje dotyczące Chase Freedom, Chase Freedom Unlimited zostały zebrane niezależnie przez The Points Guy. Dane karty na tej stronie nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawcę karty.

  W przeciwieństwie do rabatów za punkty, które znajdziesz na niektórych kartach Amex, te bonusy są stosowane natychmiast w momencie zakupu, bez rocznych limitów ani limitów. W rzeczywistości zobaczysz premię punktową odzwierciedloną w wynikach wyszukiwania, więc nie ma dwuznaczności. Warto również zauważyć, że w przeciwieństwie do Amex, Chase nie ogranicza tego bonusu do określonych kwalifikujących się lotów. Możesz otrzymać premię za punkty za każdą rezerwację podróży za pośrednictwem portalu Chase Ultimate Rewards, niezależnie od tego, czy chodzi o loty w dowolnej kabinie z dowolną linią lotniczą, hotelami, wypożyczonymi samochodami, wycieczkami i innymi.

  Dzięki mojej rezerwie Chase Sapphire moje punkty są warte 50% więcej, gdy wymieniam je na podróż przez portal Chase

  Kiedy należy płacić punktami?

  Płacenie punktami może być świetną opcją, jeśli na wybrany lot nie ma dostępnej przestrzeni-nagrody, ale może to być również świetna okazja, jeśli znajdziesz tanią wyprzedaż, z której chcesz skorzystać bez wydawania pieniędzy. Loty zarezerwowane za pośrednictwem kodu portalu Chase jako loty dochodowe, co oznacza, że ​​możesz na nich gromadzić zarówno elitarne, jak i wymienialne mile – w przeciwieństwie do standardowych biletów-nagród.

  Nawet jeśli możesz znaleźć miejsce na nagrody, zechcesz również sprawdzić cenę gotówkową, aby zobaczyć, czy wyjdziesz z wyprzedzeniem, przekazując punkty partnerowi lub dokonując rezerwacji bezpośrednio przez portal Chase.

  Chociaż nie wiemy jeszcze, kiedy będzie można bezpiecznie podróżować, nie ma nic złego w badaniu przyszłych lotów, aby zobaczyć, co tam jest. Udało mi się znaleźć bilet w jedną stronę z Bostonu (BOS) do Frankfurtu (FRA) z przesiadką w Lizbonie (LIS) na przewoźniku Star Alliance TAP Portugal za jedyne 186,83 USD lub 12 455 punktów, jeśli masz rezerwę Chase Sapphire (około

  15 000, jeśli masz Sapphire Preferred lub Ink Preferred).

  Najtańsza opcja przelotu ekonomicznego w jedną stronę do Europy przewoźnikami Star Alliance wymagałaby przesłania 30 000 punktów do United MileagePlus. Rezerwując przez portal Chase otrzymujesz ten sam bilet za mniej niż połowę mil, a na tym locie zgromadzisz mile.

  Ta strategia może być również świetna dla podróżujących, którzy chcą kwalifikować się do elitarnego statusu linii lotniczych, ale nadal cieszyć się wygodnym miejscem podczas dłuższych podróży. Korean Air ma całkiem przyzwoite taryfy w klasie biznes do Azji Południowo-Wschodniej, w tym

  Bilet w obie strony o wartości 3000 USD z Los Angeles (LAX) do Singapuru (SIN). To z pewnością nie jest najtańszy bilet na świecie w historii, ale przy nieco ponad 200 000 punktów Ultimate Rewards to również niezła okazja, zwłaszcza, że ​​możesz wybrać prawie dowolne daty w kalendarzu bez szukania miejsca na nagrody.

  To, co sprawia, że ​​to odkupienie jest jeszcze słodsze, to niesamowity zwrot, jaki można uzyskać podczas takiego lotu. Ta podróż obejmuje około 17.700 mil lotniczych, a jeśli przelałeś ją na Delta SkyMiles, zarobisz:

  • Mile wymienialne : 35 444 (o wartości 425 USD w oparciu o najnowsze wyceny TPG)
  • Mile kwalifikacyjne medalionu (MQM): 26583 (wystarczy, aby zdobyć status Silver Medallion) Kwalifikujące się dolary medalionu (MQD): 7088 USD (wystarczy, aby spełnić wymóg przychodów dla statusu Gold Medallion)Tak więc, podczas gdy wydawałbyś ogromną ilość punktów, ta pojedyncza podróż przyniosłaby Ci 425 USD z możliwością wymiany statusu elitarnego SkyMiles i Delta Silver, który TPG wycenia na 750 USD. Niezły powrót!

   Konkluzja

   Chociaż wykorzystanie partnerów transferowych o wysokiej wartości jest kluczem do odblokowania niektórych z najbardziej aspiracyjnych wykupów na niebie, nie można przeoczyć premii Chase za punkty na wybranych kartach. Przynajmniej ta opcja dodaje niesamowitą elastyczność do Twojej strategii wykupu, a nawet kilka razy może się okazać, że taniej jest zarezerwować lot bezpośrednio przez portal Chase zamiast przesiadki.

   Obraz wyróżniony autorstwa Erica Helgasa dla The Points Guy.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy