Jak wymienić Bitcoin na Ripple

17 lutego 2021

Handel kontraktami terminowymi na Bitcoin jest dostępny w TD Ameritrade. Notowania i możliwości handlowe dla tych produktów futures są dostępne na naszych platformach transakcyjnych thinkorswim.

Co to jest Bitcoin?

Bitcoin to waluta cyfrowa, znana również jako kryptowaluta, tworzona lub wydobywana, gdy ludzie rozwiązują złożone łamigłówki matematyczne online. Te bitcoiny są następnie przechowywane w cyfrowym portfelu, który istnieje w chmurze lub na komputerze użytkownika. Ponieważ bitcoiny nie są przechowywane na rachunkach bankowych, kontach maklerskich ani kontach futures, nie są ubezpieczone przez FDIC ani SIPC.

Waluty wirtualne, w tym bitcoin, podlegają znacznej zmienności cen. Wahania wartości bazowej waluty wirtualnej między momentem zawarcia transakcji dla kontraktu futures na walutę wirtualną a chwilą podjęcia próby jego likwidacji wpłyną na wartość kontraktu futures oraz potencjalne zyski i straty z nim związane. Inwestorzy muszą być bardzo ostrożni i monitorować wszelkie dokonywane inwestycje.

Jak mogę handlować kontraktami futures na bitcoiny w TD Ameritrade?

Aby rozpocząć, musisz najpierw otworzyć konto TD Ameritrade i wskazać, że planujesz aktywnie handlować. Na Twoim koncie wymagane są pewne kwalifikacje i pozwolenia do handlu kontraktami terminowymi na bitcoin (/ BTC) SM grupy CME Group (CME), w tym:

 • Margines włączony
 • Zatwierdzenie opcji spreadu poziomu 2Zaawansowane funkcje włączoneZatwierdzenie handlu kontraktami terminowymiKonto minimum 25 000 USD

  Po uzyskaniu zgody na handel kontraktami futures nadal potrzebujesz dostępu do / BTC, aby dodać handel bitcoinami do swojego konta. Aby poprosić o dostęp, skontaktuj się z Futures Desk pod numerem 866-839-1100.

  Należy pamiętać, że wymóg depozytu zabezpieczającego TD Ameritrade dla kontraktów terminowych na bitcoiny jest 1,5 raza wyższy niż wymagany depozyt na giełdzie i może ulec zmianie bez powiadomienia.

  Środki muszą zostać w pełni rozliczone na koncie, zanim będą mogły zostać wykorzystane do handlu kontraktami futures, w tym kontraktami futures na bitcoiny. Metody ACH i Express Funding wymagają do czterech dni roboczych na rozliczenie wpłat. Przelewy są rozliczane tego samego dnia roboczego.

  Chociaż produkty futures nadal niosą ze sobą unikalne i często znaczące ryzyko, mogą potencjalnie zapewnić bardziej regulowane i stabilne środowisko, aby zapewnić pewną ekspozycję na bitcoin jako towar. Powinieneś dokładnie rozważyć, czy handel kontraktami futures na bitcoiny jest dla Ciebie odpowiedni w świetle Twojego doświadczenia, celów, zasobów finansowych i innych istotnych okoliczności.

  Należy pamiętać, że wirtualna waluta to cyfrowa reprezentacja wartości, która działa jako środek wymiany, jednostka rozliczeniowa lub środek przechowywania wartości, ale nie ma statusu prawnego środka płatniczego. Waluty wirtualne są czasami wymieniane na dolary amerykańskie lub inne waluty na całym świecie, ale obecnie nie są one wspierane ani wspierane przez żaden rząd ani bank centralny. Ich wartość jest całkowicie pochodną sił rynkowych podaży i popytu i są one bardziej zmienne niż tradycyjne waluty fiducjarne. Zyski i straty związane z tą zmiennością są zwiększane w kontraktach futures z depozytem zabezpieczającym.

  Chcę handlować kontraktami terminowymi na bitcoiny. Czy mogę być teraz włączony?

  Podobnie jak w przypadku każdego produktu futures, handel kontraktami futures na bitcoiny (/ BTC) w TD Ameritrade wymaga zatwierdzenia kontraktów terminowych na koncie. Oprócz zatwierdzenia kontraktów futures na koncie, klienci, którzy chcą handlować kontraktami futures na bitcoiny, muszą otrzymać porady CFTC i NFA dotyczące wirtualnych walut podane poniżej.

  • Jeśli jesteś klientem, który został już zatwierdzony do handlu kontraktami futures w TD Ameritrade skontaktuj się z naszym Biurem Futures pod numerem 866-839-1100 lub napisz do nas e-mail z prośbą o dostęp do handlu / BTC.
  • Jeśli masz u nas konto, ale nie masz zezwolenia na handel kontraktami futures najpierw musisz poprosić o przywileje w handlu kontraktami futures. Przed złożeniem wniosku sprawdź, czy masz odpowiednie uprawnienia i spełniasz wymagania dotyczące finansowania na swoim koncie. Pamiętaj, że proces zatwierdzania może zająć 1-2 dni robocze. Po uzyskaniu zgody na futures skontaktuj się z Futures Desk pod numerem 866-839-1100 lub napisz do nas, aby poprosić o dostęp do / BTC. Jeśli nie masz konta w TD Ameritrade musisz otworzyć konto i wybrać, że planujesz aktywnie handlować podczas procesu rejestracji. Będziesz musiał poprosić o dodanie depozytu zabezpieczającego i handlu opcjami do swojego konta, zanim będziesz mógł ubiegać się o kontrakty terminowe. Pamiętaj, że cały proces może zająć 5-6 dni roboczych. Po uzyskaniu zgody na futures skontaktuj się z Futures Desk pod adresem e-mail, aby poprosić o dostęp do / BTC.Porada dla klientów: poznaj ryzyko związane z handlem walutami wirtualnymi. Ten poradnik CFTC ma na celu poinformowanie opinii publicznej o możliwym ryzyku związanym z inwestowaniem lub spekulacją w wirtualnych walutach lub kontraktach terminowych na bitcoiny i opcjach.Doradztwo dla inwestorów NFA – Kontrakty terminowe na wirtualne waluty, w tym Bitcoin. Ten poradnik zawiera informacje na temat ryzyka związanego z handlem kontraktami futures na wirtualne waluty.Jak mogę sprawdzić moje konto pod kątem kwalifikacji i uprawnień?

   Aby upewnić się, że spełniasz wymagania dotyczące handlu kontraktami futures, możesz to sprawdzić, przeglądając ustawienia swojego konta w sekcji Usługi klienta>Ogólne>Wybory i przekierowanie lub kontaktując się z nami pod numerem 866-839-1100.

   Czy mogę handlować bitcoinami?

   W tej chwili TD Ameritrade nie zapewnia możliwości handlu lub przechowywania bitcoinów lub innych kryptowalut bezpośrednio na rachunkach TD Ameritrade i nie zapewnia dostępu do sieci wymiany bitcoin / kryptowalut. Oferujemy możliwość handlu kontraktami futures na bitcoin, podobnie jak oferujemy kontrakty futures na złoto, kukurydzę, ropę naftową itp.

   Trzy powody, dla których warto handlować kontraktami futures w TD Ameritrade

   Nasza platforma thinkorswim to najlepsza platforma do handlu instrumentami pochodnymi dla poważnych inwestorów kontraktów terminowych.

   Uzyskaj pomoc na żywo od handlowców z setkami lat połączonego doświadczenia.

   Uczciwe ceny bez ukrytych opłat i skomplikowanych struktur cenowych.

   Ucz się więcejTicker Tape to nasze centrum internetowe, w którym można znaleźć najnowsze wiadomości i informacje finansowe. Oto kilka sugerowanych artykułów na temat bitcoin:

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy