Jak odnieść sukces w pożyczkach dzięki jednej prostej zmianie

Category: Ważne Jest
17 lutego 2021

Jeśli zastanawiasz się, jak być odnoszącym sukcesy oficerem ds. Pożyczek, jednym z najlepszych miejsc do szukania jest to, co robią najlepsi producenci. W Jungo każdego dnia rozmawiamy z wieloma odnoszącymi sukcesy pożyczkodawcami. Wielu z nich przysięga na jeden prosty pomysł: dzwonienie.

Prawdopodobnie już wiesz, jak ważne jest dzwonienie i dzwonienie często. Niezależnie od tego, czy chodzi o dzwonienie do partnerów nieruchomości, byłych lub obecnych klientów czy potencjalnych klientów, czas spędzany przez telefon jest jednym z najcenniejszych czasów dla najlepszych producentów. Podniesienie słuchawki i zadzwonienie jest często najskuteczniejszym i najszybszym sposobem nawiązania połączenia i zbudowania relacji.

Jednak odebranie telefonu w celu połączenia się z bazą danych jest trudne. Dlatego musisz ustanowić Power Hours, jeśli zastanawiasz się, jak odnieść sukces jako oficer pożyczkowy.

  1. Co to są godziny mocy?
  2. Dlaczego warto wykorzystywać godziny mocy?
  3. Ustawianie harmonogramu godzin zasilania
  4. Pomyślne godziny pracy
  5. Jak wykorzystać CRM, aby zwiększyć efektywność godzin pracy?

Jakie są godziny mocy?

Być może znasz już pojęcie godzin mocy, mimo że niektórzy ludzie używają dla nich różnych nazw. Zasadniczo jest to skoncentrowana godzina lub dwie w ciągu dnia, poświęcone wyłącznie jednej rzeczy.

Planując wezwanie „Power Hour do swojego harmonogramu, mniej prawdopodobne jest, że będziesz rozpraszany przez inne zadania na talerzu. Dlatego nazywają się Power Hours – są potężnym narzędziem do budowania biznesu.

Dlaczego warto wykorzystywać godziny mocy?

Blokowanie czasu to wypróbowana i prawdziwa metoda zwiększania produktywności. Poświęcanie części dnia wyłącznie na rozmowy telefoniczne sprawi, że Twój czas będzie bardziej efektywny. Dodatkowo pomoże Ci to zarobić więcej.

Ale rozumiemy, niechęć do rozmowy jest prawdziwa. Rozproszenia, takie jak przepełniona skrzynka e-mailowa, praca z zespołem lub faktyczne przetwarzanie plików pożyczek, są wszędzie. I mogą sprawić, że wykonanie więcej niż kilku telefonów z rzędu, zanim coś innego Cię odciągnie, wydaje się niemożliwe.

Ponadto, jeśli chodzi o nawiązywanie połączeń, nawet ustalenie, do kogo należy dzwonić, może być czasochłonnym procesem. Jeśli używasz Power Hours, nie musisz zgadywać, do kogo dzwonić każdego dnia. W końcu Twój następny telefon będzie ustawiony w kolejce i będzie tylko czekał na Twój numer.

Ustawianie harmonogramu godzin zasilania

Teraz, gdy już wiesz, dlaczego powinieneś używać Power Hours, musisz teraz skonfigurować nowy harmonogram połączeń. Najpierw zdecyduj, do których osób powinieneś regularnie dzwonić. Na przykład, możesz zdecydować się zadzwonić jednego dnia do pośredników w handlu nieruchomościami, nowego prowadzi innego, a wstępnie zatwierdzonych pożyczkobiorców trzeciego dnia. Przemyślenie tego pomoże Ci określić, jak najskuteczniej spędzać godziny mocy.

Następnie zdecyduj, o jakiej porze dnia będą Twoje godziny mocy. Być może zdecydujesz się zadzwonić rano i zablokować swój harmonogram od 9:30 do 11:00. To, jak długie są Twoje godziny pracy, nie jest tak ważne, jak posiadanie planu i unikanie rozpraszania czasu.

Na koniec określ, w jaki dzień tygodnia zaplanujesz każdą z godzin mocy. W ten sposób w poniedziałek rano o 9:30 będziesz wiedział, że będziesz dzwonić do bazy danych pośredników.

Pomyślne godziny pracy

Tak więc, gdy już wiesz, do kogo będziesz dzwonić ze swojej bazy danych i kiedy, nadszedł czas, aby upewnić się, że Twoje godziny pracy są tak efektywne, jak to tylko możliwe. Osiąga się to poprzez całkowite uwolnienie czasu rozmowy.

Istnieje wiele rzeczy, które mogą odciągnąć Cię od telefonu. Jednym z największych winowajców są inne formy komunikacji. Jeśli Twój e-mail ciągle powiadamia Cię o nieprzeczytanych wiadomościach, a Twój telefon komórkowy dzwoni z tekstami, skupienie się na zadaniu, które sobie zaplanowałeś, będzie prawie niemożliwe. Z tego powodu niezwykle ważne jest, aby powiadomienia Power Hour były całkowicie bezpłatne. Wyciszając powiadomienia, będziesz mógł z łatwością przeglądać listę połączeń.

Jak wykorzystać CRM, aby zwiększyć efektywność godzin pracy?

Jeśli korzystasz z CRM, masz szansę jeszcze bardziej zwiększyć swoją wydajność! Jedną z pierwszych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, jeśli zastanawiasz się, jak odnieść sukces w pożyczkach, jest posiadanie świetnej bazy danych. Dobra baza danych zaczyna się od Twojego CRM.

Potężny CRM, taki jak Jungo, można dostosować, aby pomóc Ci trzymać się codziennego harmonogramu i jak najlepiej wykorzystać cenny czas.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy