Jak kupić Bitcoin bez weryfikacji lub identyfikatora

Category: Karty Kredytowej
17 lutego 2021

Gotówką lub kartą kredytową

Ten przewodnik pomoże Ci kupić bitcoiny bez weryfikacji lub dowodu tożsamości.

Możesz to zrobić gotówką lub kartą kredytową.

Pokażemy Ci dokładnie, jak to zrobić. Czytaj dalej!

Rozdział 1Wprowadzenie

Oboje możemy się zgodzić co do jednego:

Kupowanie bitcoinów jest NAPRAWDĘ zagmatwane!

Na szczęście poniższa zawartość znacznie ułatwi ci ten proces!

W dzisiejszym poście pokażę ci dokładnie, jak kupować bitcoiny bez dowodu tożsamości lub weryfikacji przy użyciu różnych metod płatności.

Przed zakupem będziesz potrzebować portfela Bitcoin, ponieważ niektóre giełdy go wymagają.

Kupowanie bitcoinów bez identyfikatora zwykle wiąże się z bardzo wysokimi opłatami. Aby uzyskać niższe opłaty, wypróbuj jedną z poniższych wymian i dokonaj wpłaty za pomocą przelewu bankowego lub karty kredytowej:

 • Exchange z siedzibą w Kanadzie
 • Bardzo wysokie limity kupna i sprzedażyObsługuje Interac i drutNie promujemy, nie popieramy ani nie pobieramy prowizji z obrotu papierami wartościowymi, w tym kontraktami CFD, jednak eToro wymaga, abyśmy przedstawili następujące zrzeczenie się: Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy. wywierać nacisk.62% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą.Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

  Sugerujemy skorzystanie z wymienionych poniżej giełd lub przeprowadzenie badań przed zakupem na jakiejkolwiek giełdzie.

  Wiele giełd po prostu próbuje ukraść dane Twojej karty kredytowej!

  Prowadzimy badania na każdej wymienianej przez nas giełdzie i bardzo uważamy, aby nie umieszczać na naszej stronie oszustw.

  Rozdział 2Kupowanie Bitcoin bez ID: 7 opcji wymiany

  LocalBitcoins: Kup swoje monety w dowolnym miejscu

  LocalBitcoins to rynek peer-to-peer podobny do serwisu eBay.

  Kupujący i sprzedający tworzą oferty i muszą uzgodnić cenę i warunki transakcji przed dokonaniem transakcji. Na LocalBitcoins można kupić bitcoiny bez identyfikatora, kupując bitcoiny z depozytem gotówkowym lub spotykając się osobiście i handlując gotówką.

  LocalBitcoins są dostępne wszędzie tam, gdzie jest chętny sprzedawca.

  BitQuick: Kup swoje monety za gotówkę

  Chcesz kupić za gotówkę?

  BitQuick ułatwia kupowanie bitcoinów poprzez wpłatę gotówki w tysiącach banków w USA.

  Użytkownicy uzgadniają cenę handlową, a sprzedawca przekazuje bitcoiny firmie BitQuick, która następnie działa jako depozyt.

  Kupujący bitcoin wpłaca gotówkę na konto bankowe sprzedawcy bitcoinów. Gdy sprzedawca potwierdzi płatność, BitQuick wyda bitcoiny kupującemu.

  Wall of Coins: wymagana tylko weryfikacja SMS

  Numer telefonu jest wymagany do używania, ale nie do weryfikacji. Nie jest wymagany dowód tożsamości.

  Bitit.gift

  Uwaga: Bitit to TYLKO Europa!

  Bitit umożliwia użytkownikom kupowanie bitcoinów online za pomocą karty kredytowej lub debetowej 3D Secure w ciągu 10 minut oraz gotówką w ponad 150 000 + lokalnych sklepach za pomocą kuponów Neosurf, Flexepin lub Cashlib.

  Twoje pierwsze 25 euro można kupić bez weryfikacji tożsamości, chociaż będziesz musiał podać swoje dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, data urodzin, kraj, miasto, adres, numer telefonu. Przeczytaj naszą recenzję Bitit.

  Bankomaty Bitcoin: czy masz kogoś blisko siebie?

  Bankomaty Bitcoin są podobne do zwykłych bankomatów, ale zamiast wypluwać lokalną walutę, taką jak dolary lub euro, bankomaty Bitcoin dostarczają bitcoiny do portfela po włożeniu gotówki.

  Istnieją różne typy bankomatów Bitcoin wykonanych przez różne firmy. Większość jednak nie wymaga jakiejkolwiek weryfikacji.

  Skąd możesz wiedzieć, czy w pobliżu znajduje się bankomat Bitcoin?

  Mamy mapę bankomatów Bitcoin, która pokaże Ci, jak znaleźć bankomat Bitcoin w pobliżu.

  Zanim kupisz z bankomatu, wiedz, że:

  Bankomaty Bitcoin są prywatne, ale mają pewne wady. Bankomaty Bitcoin zazwyczaj sprzedają bitcoiny z marżą 5-10%.

  Ta marża to cena, jaką ludzie są skłonni zapłacić za prywatność, jaką zapewniają bankomaty Bitcoin.

  Zanim kupisz bitcoiny z bankomatu, sprawdź cenę bankomatu z indeksem cen Bitcoin, takim jak nasza strona z cenami bitcoinów.

  Wymiany Bitcoin bez weryfikacji

  Chcesz handlować bitcoinami?

  W BitFinex możesz rozpocząć handel bez weryfikacji, jeśli zdeponujesz tylko kryptowalutę.

  ShapeShift

  Korzystając z ShapeShift, możesz kupować bitcoiny bez identyfikatora, ale dzieje się tak, ponieważ przed zakupem musisz kupić altcoiny lub inny token cyfrowy. Jeśli masz już token taki jak Litecoin lub Ethereum, możesz kupić bitcoiny w kilka sekund bez weryfikacji. Nie jest wymagane konto.

  Rozdział 3Samouczki: Kup Bitcoin w mniej niż 20 minut

  Jak kupować w pobliskim bankomacie Bitcoin za pomocą radaru ATM Coin

  1. Przejdź do mapy bankomatów Bitcoin

  Wskazówka Pro

  Będziesz potrzebować portfela Bitcoin ZANIM będziesz mógł kupić bitcoiny w dowolnym bankomacie. Dzieje się tak, ponieważ bankomaty Bitcoin wysyłają monety bezpośrednio na Twój adres Bitcoin.

  Możesz przeczytać nasz przewodnik po portfelu Bitcoin, aby znaleźć portfel.

  2. Szukaj według lokalizacji

  W polu wyszukiwania w lewym górnym rogu wpisz nazwę swojego kraju lub miasta i kliknij Enter.

  3. Znajdź bankomat

  Po wyszukaniu zostaniesz przeniesiony do lokalizacji podanej na mapie. Jeśli widzisz znaczniki pinezek na mapie, masz szczęście! Oznacza to, że w Twojej okolicy są bankomaty Bitcoin.

  4. Wybierz bankomat

  Kliknij jeden ze znaczników mapy, aby uzyskać więcej informacji na temat konkretnego bankomatu. W tym miejscu możesz również kliknąć „Czytaj więcej u dołu, aby uzyskać jeszcze więcej informacji.

  Jak korzystać z ShapeShift

  Dzięki Shapeshift musisz mieć inny token cyfrowy, aby wymienić go na bitcoiny.

  Lubimy ShapeShift, ponieważ nigdy nie przechowuje twoich monet i dokonuje jedynie „zamiany. Nie ma więc potrzeby tworzenia konta ani podawania ShapeShift jakichkolwiek danych osobowych.

  Aby z niego skorzystać, przejdź do Shapeshift.io. Po prawej stronie powinieneś zobaczyć pole, w którym możesz wybrać monety do swojej transakcji:

  W tym przypadku ShapeShift automatycznie ustawia transakcję na Bitcoin for Ether. Ale kto kupuje Ether? Chcemy bitcoinów!

  Kliknij jedną z monet, a następnie wybierz monety, które chcesz zdeponować i otrzymać. Wybór wygląda następująco:

  W naszym przypadku zdecydowaliśmy się wymienić trochę litecoinów na bitcoiny. Zatem ekran na stronie głównej powinien teraz wyglądać tak (z Litecoinem w sekcji „Wpłata i Bitcoinem w sekcji „Odbierz):

  Kliknij „Kontynuuj, aby kontynuować, a zobaczysz następujący ekran:

  Na powyższym ekranie musisz wpisać adres Bitcoin, na który otrzymasz monety, wraz z adresem zwrotu Litecoin (w przypadku problemu z transakcją).

  Po wprowadzeniu obu adresów kliknij „Rozpocznij transakcję. Zobaczysz teraz następujący ekran:

  Teraz wyślij litecoiny (lub jakąkolwiek monetę, którą handlujesz) na wyświetlony adres. Możesz wysłać dowolną kwotę, ponieważ w poprzednim kroku uzgodniliśmy już kurs wymiany Litecoin / Bitcoin. Zwróć też uwagę na maksymalne i minimalne kwoty!

  Po wysłaniu litecoinów w ciągu kilku minut powinieneś zobaczyć nowo zakupione bitcoiny w portfelu. Tak, używanie ShapeShift jest takie proste!

  Rozdział 4Często Zadawane Pytania

  Jeśli nadal jesteś trochę zdezorientowany, to w porządku. Kupowanie bitcoinów jest trudne i dlatego zbudowałem tę stronę.

  Mam nadzieję, że poniższa sekcja FAQ odpowie na wszystkie pozostałe pytania.

  Dlaczego miałbym chcieć kupować bitcoiny bez weryfikacji?Proces weryfikacji zakupów na niektórych giełdach może potrwać kilka dni. To sprawia, że ​​kupowanie bitcoinów jest trudne.

  Wskazówka Pro

  Chcesz kupić większe ilości bitcoinów? Spróbuj kupić za pomocą konta bankowego, a zaoszczędzisz na opłatach.

  Dlaczego niektórzy ludzie nie chcą kupować, skoro istnieje potrzeba przesłania skanu dowodu osobistego?To zależy od tego, jak bardzo ufasz giełdom. Podobnie jak w przypadku każdej informacji, którą podasz w Internecie, zawsze istnieje ryzyko, że zostanie ona zhakowana lub skradziona z witryny, której je przekazujesz.

  Nawet Yahoo zostało zhakowane i skradziono informacje z 400 milionów kont.

  BitQuick został zhakowany, chociaż twierdzi, że żadne informacje o klientach nie zostały skradzione. Mimo to zawsze istnieje ryzyko w przypadku każdej wymiany, która gromadzi Twoje dane osobowe.

  rekomendacje

  Nie interesuje Cię kupowanie z weryfikacją lub bez niej? Możesz kupić bitcoiny w ciągu kilku minut za pomocą karty kredytowej.

  Czy powinienem zostawić moje bitcoiny na giełdzie po zakupie?Naprawdę zalecamy przechowywanie wszystkich bitcoinów, które chcesz chronić, w portfelu, który posiadasz. Wiele giełd Bitcoin zostało zhakowanych i utracono środki klientów. Jeśli nie chcesz paść ofiarą tych hacków, najłatwiej jest przechowywać swoje monety w kontrolowanym przez siebie portfelu.

  Rozdział 5Ostrzeżenie przed oszustwem

  Oto nagłówek, który został opublikowany na reddicie w lutym 2017:

  W tym samym poście napisał inny komentator:

  Podobnie stało się ze mną w Perth w zachodniej Australii. Koleś wyciągnął nóż w kawiarni i zażądał mojego telefonu i wypłaty mu wszystkich moich bitcoinów. Właściciel kawiarni zobaczył to i wezwał policję, która przybyła w ciągu 2 minut, kiedy przeglądał mój telefon w poszukiwaniu aplikacji bitcoin.

  Facet najwyraźniej miał historię brutalnych przestępstw i niedawno został skazany na 4 lata.

  To nie ma cię przestraszyć.

  Są to skrajne przypadki i większość transakcji przebiega bez problemów. Te ostrzeżenia są skierowane do osób dokonujących osobistych transakcji gotówkowych.

  Jest to po prostu przypomnienie, aby kierować się zdrowym rozsądkiem. Zawsze powinieneś spotykać się na swoich transakcjach w miejscu publicznym, a nawet przyprowadzać przyjaciół.

  Rozdział 6Przechowywanie bitcoinów

  Kiedy kupisz bitcoiny, zrozum to:

  NIE przechowuj swoich bitcoinów na giełdach.

  Kupuję bitcoiny od ponad trzech lat. Nigdy nie straciłem pieniędzy na oszustwa lub kradzieże. Postępuj zgodnie ze wskazówkami zawartymi w tym artykule, a będziesz w stanie zrobić to samo.

  Oto dwa przykłady, w których użytkownicy zostali oszukani, pozostawiając bitcoiny osobie trzeciej:

  Mogę wymienić o wiele więcej.

  Upewnij się, że masz portfel Bitcoin, który będzie bezpiecznie przechowywać Twoje bitcoiny.

  Przestrzeganie tych podstawowych zasad powinno pomóc uniknąć kradzieży, oszustw i wszelkich innych strat środków:

  1. Zbierz informacje przed zakupem na jakiejkolwiek giełdzie.Sprawdź recenzje, oceny i informacje o przepisach.
  2. Nie przechowuj monet na giełdzie.Wspomniano już powyżej, ale warto je powtórzyć.Poniższe portfele to świetne opcje bezpiecznego przechowywania bitcoinów:
   • Historia cen Bitcoin
   • Indeks zmienności BitcoinMayer MultipleIle BTC
   • Mapa strony
   • Portfele BitcoinWymianyHalving Bitcoina
   • Polityka prywatności
   • Zrzeczenie sięWarunkiPolityka plików cookies
   • Kontakt
   • O nasŚwiergotInstagramZastrzeżenie:Buy Bitcoin Worldwide nie oferuje, nie promuje ani nie zachęca do kupowania, sprzedaży ani handlu jakimkolwiek papierem wartościowym lub towarem. Kup Bitcoin Worldwide służy wyłącznie do celów edukacyjnych. Każdy odwiedzający stronę Buy Bitcoin Worldwide powinien skonsultować się z profesjonalnym doradcą finansowym przed zaangażowaniem się w takie praktyki. Kup Bitcoin Worldwide, ani żaden z jego właścicieli, pracowników ani agentów, nie jest licencjonowanymi pośrednikami, doradcami inwestycyjnymi ani nie posiada żadnego odpowiedniego wyróżnienia lub tytułu w zakresie inwestowania. Kup Bitcoin Worldwide nie promuje, nie ułatwia ani nie angażuje się w kontrakty terminowe typu futures, kontrakty na opcje ani żadne inne formy handlu instrumentami pochodnymi.

    Kup Bitcoin Worldwide nie oferuje porad prawnych. Każdej takiej porady należy szukać niezależnie od odwiedzenia strony Kup Bitcoin Worldwide. Tylko prawnik może udzielić porady prawnej, a Buy Bitcoin Worldwide nie oferuje takich porad w odniesieniu do zawartości swojej strony internetowej.

    Kup Bitcoin Worldwide otrzymuje rekompensatę w odniesieniu do jego poleceń za wychodzące giełdy kryptowalut i strony z portfelami kryptowalut.

    Wallabit Media LLC i / lub jej właściciel / autorzy są właścicielami Bitcoinów.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy