Huntington Bank

Category: Twoje Konto
17 lutego 2021

Godziny otwarcia

Pon .: 09:00 – 16:00
Wt .: 09:00 – 16:00
Poślubić: 09:00 – 16:00
Czw .: 09:00 – 16:00
Pt .: 09:00 – 17:00
Sob .: 09:00 – 12:00
Słońce: Zamknięte
Wytyczanie #OpisRecenzje i opinieTen formularz wymaga JavaScript do działania.

Uciekaj jak diabli z tej gównianej dziury!

Oddział jest zamknięty

Nieprawidłowy czas zamknięcia podany dla soboty powinien wskazywać 12:00

Kim jest kierownik banku?

Niedobrze. Personel amatorski

Potrzebujesz pomocy w banku Hunington, Dykstra Rd, N Muskegon w założeniu nowego konta sprawdzającego Hunington 5, gdzie jeśli dodam 1000 $ po otwarciu w ciągu 2 tygodni, Hunington doda 200 $ do rachunku. Proszę, daj mi pomoc!

Znajomy powiedział mi, że do konta czekowego zostanie dodana promocja w wysokości 200 $, jeśli będę zdeponować 1000 $ miesięcznie przez 4 miesiące. Proszę o e-mail lub telefon z pełnymi danymi. Dziękuję Ci.

Mówi się, że dziś otwarte do 2:00. Nie jesteś! Znalazłem sposób, aby wpłacić pieniądze! Bardzo denerwujące!

Kupiłem samochód od miejscowej osoby.

2 sierpnia 2018 r.

13 sierpnia 2018 r. I nadal nie otrzymałem listu o wydaniu tytułu, więc mogę zarejestrować i zarejestrować tego Jeepa mojej 17-letniej córki jako jej pierwszy pojazd.

To jest 2018 r. Te rzeczy nie powinny zająć więcej niż dzień, aby obrócić się elektronicznie. Lokalne banki przygotowałyby to na miejscu.

Nie wyobrażam sobie powodu takiego CRAP.

Ten bank Huntington jest zamknięty i jest teraz pizzą domino. Ponieważ pizza nie będzie odpowiadała Twoim potrzebom bankowym, przejdź około pół do jednej mili na północ. Przy południowych drzwiach wewnątrz sklepu Meijer znajduje się bank Huntington

Kiedy sprawdziłem, czy w Google są twoje sobotnie godziny otwarcia, okazało się, że byłeś otwarty do 13:00. Zmarnowałem czas jadąc do twojego zamkniętego banku

Gdzie jest numer telefonu do tego oddziału?

Zamykam dzisiaj moje konta.

Przed chwilą próbowałem porozmawiać.

Czat jest dostępny, a następnie poczekaj dziesięć minut, a czat niedostępny!

Nigdy nie działa!

Nie jest to bank, z którego ludzie mogą korzystać!

Wypróbuj inny bank!

Don

Huntington Bank zrezygnował z bardzo pomocnego „24-godzinnego okresu karencji. Nie wysyłają już na czas wiadomości e-mail, gdy Twoje konto jest nadmiernie obciążone. Raczej teraz czekają i robią to, gdy zostaniesz obciążony nadmierną opłatą. Zapytałem ich:„ Dlaczego? Ich odpowiedź brzmiała:„ Teraz jest to zrobione na zasadzie indywidualnej. Nie można uzyskać nic bardziej niejasnego niż To. Niezła zabawa, Huntington! :-(

Bankowałem w Huntington od ponad 40 lat. Byłem bardzo rozczarowany, kiedy zdecydowali się pozbyć naszego banku tutaj w Rosebud Plaza w Clarksburg, WV. Mój mąż i ja prowadziliśmy bankowość tylko w tym banku, odkąd przeszedł na emeryturę i przeprowadziliśmy się. Teraz pójście do drugiego banku jest dla nas o wiele trudniejsze, ponieważ nie jesteśmy młodsi, a ludzie, którzy pracowali w Rosebud Plaza Bank, byli mili. Wstyd, kto kiedykolwiek dokonał tak złego wyboru.

ten bank nikt nie jest miły. bardzo niegrzeczny. widzą ludzi tak, jakby byli mniej od nich. Menedżer jest Azjatą, był taki niegrzeczny i ścigał się.

Poszedłem otworzyć konto, a kierownik był niegrzeczny jak zawsze. na początku spieszył się, próbując przyjść następnego dnia. potem był sfrustrowany, że musiał odwołać jakiekolwiek spotkanie, które miał, czekałem ponad godzinę, aż zauważył, że siedzimy tam, żeby zobaczyć się z bankierem. jak na żłoba był bardzo niegrzeczny. Kiedy czekałem przez ponad półtorej godziny, w końcu miał nam pomóc. wydawał się być rasami, na które nie chciał mi pomóc w otwarciu konta, ponieważ jestem Latynosem, prosząc o wszelkiego rodzaju dokumenty potwierdzające miejsce zamieszkania. Po tym, jak pokazałem mu mój numer SSN i ​​DI nadal nie był zadowolony. zakończył mówiąc, że nie możemy otworzyć konta, ponieważ nie urodziłem się w USA. kiedy jestem legalny.

W Twojej lokalizacji pod adresem Meijer 36600 Van Dyke Sterling Heights mi pracuje pracownik o bardzo złym nastawieniu. Nazywa się Mina. Szedłem obok banku, robiąc zakupy w Meijer, i słyszałem tylko „kim do cholery myślisz, że jesteś? I „Nie pracuję dla Ciebie. Mina krzyczała to wszystko do klienta. Byłem tym zszokowany! Zwłaszcza w banku!

CZEŚĆ TO JERRY Z DRZEWA SMITTY’EGO I USUWANIA ŚNIEGU. NIE MYŚLĘ, ŻE JESTEŚMY ŚMIESZNE, ŻE PODAWASZ NASZE KONTO NA NEGATYWNE NA 100 035,99 ZA ŻART. NANCY poinformowała mnie, że jej numer telefonu to 616-355-8483, że ZROBIŁA TO W CELU. JEŚLI CHCESZ ZAMKNĄĆ RACHUNKI, WSZYSTKO, CO MUSISZ ZROBIĆ, POWIEDZIEĆ, ŻE COŚ NIE PODAŁO NASZEGO KONTA 100 000,00 W NEGATYWIE. SKONTAKTOWAŁEM SIĘ W TEJ SPRAWIE Z MOIM ADWOKATEM, A ON MÓWI, ŻE NAWET NIE MOŻESZ TEGO ZROBIĆ. NASZE KONTO TO TYLKO -978,52 W CAŁOŚCI NIE 100.035,99. MÓJ ADWOKAT MÓWI, ŻE MAM PRZYPADEK EMOCJONALNEJ NIEPRAWIDŁOWOŚCI, KIEDY CHCIAŁBYŚ SIĘ POŚWIĘCIĆ SĄDOWI PO NIĄ LUB BANKU.

Jak znaleźć wskazówki dotyczące bankowości internetowej na stronie wycieczki?

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy