H&R BLOCK EMERALD ADVANCE ®

Category: Limit Kredytowy
17 lutego 2021

Twój syn stworzył drużynę koszykówki i potrzebuje nowego sprzętu. A może rodzinny SUV nie wytrzyma zimy bez nowych opon. Nie martw się, masz Emerald Advance ℠. Jeśli zostaniesz zatwierdzony do linii kredytowej H&R Block Emerald Advance ®, będziesz mieć dostęp do potrzebnych pieniędzy wtedy, gdy ich potrzebujesz. Numer zrzeczenia się 115. Przewija do zastrzeżenia.

Do 1000 $ ^

Emerald Advance ℠ nie jest już dostępny w urzędach skarbowych w tym sezonie. Dowiedz się jako pierwszy, kiedy rozpocznie się planowanie spotkań w Emerald Advance ℠ w listopadzie 2020 r. Po prostu wypełnij ten formularz.

Skorzystaj z

Linii Kredytowej Emerald Advance ℠ Przez cały rok

Po zatwierdzeniu będziesz cieszyć się korzyściami płynącymi z dostępu do pieniędzy na zastrzeżeniu H&R Block Emerald Card numer 110. Przewija do wyłączenia odpowiedzialności. . Dodatkowo będziesz mieć dostęp do tej całorocznej linii kredytowej, z której możesz skorzystać, gdy jej potrzebujesz. Oto jak działa H&R Block Emerald Advance ®:

Jak aplikowaćW okresie od 18 listopada 2019 r. Do 10 stycznia 2020 r. Przynieś aktualne rozliczenie wynagrodzenia, prawo jazdy i kartę Emerald Card ® (jeśli ją posiadasz) do urzędu skarbowego H&R Block uczestniczącego w programie. Zastosowanie trwa zwykle około 20 minut. Jeśli zostaniesz zaakceptowany, pieniądze zostaną załadowane na Twoją Emerald Card® zazwyczaj przed opuszczeniem parkingu.

Jak używaćLosowania Emerald Advance ℠ są ładowane na Twoją Emerald Card ®, przedpłaconą kartę Mastercard ®, ważną wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Debit Mastercard ®. Linia kredytowa daje Ci możliwość wielokrotnego pożyczania i spłacania pieniędzy i ma roczny okres spoczynku od 27 stycznia do 15 lutego, w którym nie można dokonywać wypłat z Twojej Emerald Advance ℠.

Jak spłacićZaliczka Emerald ℠ musi zostać spłacona do zera do 15 lutego, aby Twoje konto miało dobrą opinię. Jeśli wybierzesz H&R Block do przygotowania podatku, możesz spłacić swój zwrot podatku dochodowego. Dostępne są inne opcje wypłaty.

Zarządzanie kontem na swój sposób

Możesz łatwo zarządzać swoim Emerald Advance SM, zarówno online za pomocą konta MyBlock SM, jak i za pomocą aplikacji mobilnej. Możesz sprawdzić swoje saldo, dostępny kredyt i bieżące transakcje. Możesz nawet dokonać płatności lub wypłaty.

Łatwe opcje płatności

Przy minimalnej miesięcznej płatności wynoszącej tylko 25 USD lub 4% salda przez większość miesięcy (w zależności od tego, która z tych kwot jest większa) płatności są zarówno przystępne, jak i łatwe do zarządzania. Pamiętaj, że do 15 lutego każdego roku musisz spłacać saldo do zera, aby utrzymać dobrą kondycję konta.

Płatność Emerald Advance SM czekiem lub kartą debetową

Przenieś płatność z H&R Block Emerald Prepaid Mastercard ®

Płatność gotówką w placówkach MoneyGram ®, 7-Eleven ® lub Family Dollar ® (obowiązuje opłata za usługę)

Zwrot podatku (tylko do spłaty, nie jest dostępny w przypadku płatności miesięcznych)

Ceny i opłaty

Roczna opłata*

Oceniane corocznie w dniu otwarcia Emerald Advance SM

Roczna stopa oprocentowania (APR) **Opłata finansowa obliczona na podstawie kwoty pobranej z Twojego Emerald Advance SM

Opłata za opóźnienie płatnościOceniane, jeśli płatność miesięczna wpłynęła po terminie (maksymalnie 5 opłat rocznie).

Zwrócona opłata za czekJeśli czek zostanie użyty do dokonania płatności na Twój Emerald Advance SM z innego banku i ten bank zhańbi go lub zwróci go bez zapłaty z jakiegokolwiek powodu, może zostać naliczona opłata w wysokości 20 USD za każdy zwracany czek.

* 30 USD w kolejnych latach dla klientów prowadzących rachunki przez cały rok. Jeśli w momencie ustanawiania Emerald Advance SM jesteś kredytobiorcą objętym ubezpieczeniem, zgodnie z definicją zawartą w Ustawie o pożyczkach wojskowych i jej przepisach wykonawczych, w tym 32 CFR 232.3 („Kredytobiorca objęty ubezpieczeniem) i tak długo, jak pozostaniesz pożyczkobiorcą objętym ubezpieczeniem, Twoja opłata roczna zostanie zniesiona.

** RRSO 36% obowiązuje w okresie promocyjnym i dla niezabezpieczonych linii kredytowych. W przypadku wszystkich linii kredytowych zabezpieczonych oszczędnościami RRSO wynosi 9%. Więcej informacji można znaleźć w

Regulaminie.

^ Jeśli zostaniesz zatwierdzony do H&R Block Emerald Advance ®, Twój limit kredytowy może wynosić od 350 do 1000 USD.

Linia kredytowa H&R Block Emerald Advance ® i H&R Block Emerald Savings ® oferowane za pośrednictwem Axos Bank ®, członka FDIC. Karta przedpłacona H&R Block Emerald Prepaid Mastercard® wydana przez Axos Bank na podstawie licencji udzielonej przez Mastercard International Incorporated. Wszystkie produkty podlegają weryfikacji tożsamości. Jeśli zostanie zatwierdzony dla Emerald Advance SM, Twój limit kredytowy może wynosić od 350 do 1000 USD. Linia kredytowa podlegająca zatwierdzeniu kredytu i gwarancji. Za dodatkową opłatą. Produkty oferowane tylko w uczestniczących biurach. Okres promocyjny 14.11.2019 – 10.01.2020. Emerald Financial Services, LLC jest zarejestrowanym agentem Axos Bank. Mastercard jest zarejestrowanym znakiem towarowym, a wzór kół jest znakiem towarowym firmy Mastercard International Incorporated. Linia kredytowa Emerald Advance jest produktem kredytowym związanym ze zwrotem podatku. Emerald Card ® jest produktem depozytowym związanym ze zwrotem podatku.OBTP # B13696 2019 HRB Tax Group, Inc.

Oszczędź czas i zarejestruj się w

automatycznej płatności za Emerald Advance SM

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy