Dlaczego warto rozważyć kartę kredytową Macy’s

Category: Twoja Ocena
17 lutego 2021

Bądźmy szczerzy, życie jest po prostu wygodniejsze z kartą kredytową. W dzisiejszym świecie wyciągnięcie kawałka plastiku jest po prostu o wiele łatwiejsze niż ciągłe noszenie gotówki w portfelu, nie wspominając o tym, że nie zawsze masz gotówkę na koncie bankowym, gdy się natkniesz coś, czego potrzebujesz lub chcesz. Chociaż chcesz zawsze mądrze korzystać z kart kredytowych, dobrze jest mieć parę, którzy pomogą Ci zbudować kredyt. A te, które masz, powinny być tymi, których zwykle używasz; sklepy, w których jesteś bardziej skłonny robić zakupy.

Macy’s

Macy’s to jeden z najbardziej znanych i szanowanych domów towarowych, którego historia sięga połowy 1850 roku. Z biegiem lat rozwinęła się od prostego sklepu z suchymi towarami do sprzedaży odzieży, a ostatecznie innych towarów, takich jak porcelana i inne towary. Dziś Macy’s sprzedaje szeroką gamę marek i produktów z wyższej półki i jest najbardziej rozpoznawalna dzięki logo gwiazdy. Kiedy wiele osób myśli o Macy’s, przychodzi na myśl coroczna parada Macy’s Thanksgiving Day Parade. Macy’s to jeden z najpopularniejszych sklepów wszechczasów.

Na początku Macy’s był sklepem wyłącznie gotówkowym, ale od wczesnych lat 50. Macy’s zaczął przyjmować kredyt i ostatecznie Macy’s zaczął wydawać własną, specyficzną dla marki kartę z nagrodami. Jeśli nie znasz karty kredytowej Macy, tak to działa i czego możesz się spodziewać, składając wniosek lub będąc posiadaczem karty kredytowej Macy.

Co powinieneś wiedzieć przed złożeniem wniosku

Zanim złożysz wniosek o kartę kredytową Macy’s, jest kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć, aby zwiększyć swoje szanse na przyjęcie karty. Karty kredytowe Macy’s są przeznaczone dla osób, które mają dobry lub doskonały kredyt. Oto rzeczy, których wydawca karty, Department Stores National Bank, będzie szukał przy podejmowaniu decyzji, czy masz zdolność kredytową, aby zostać posiadaczem karty Macy. Zalecenia FICO obejmują:

 • Czysty zapis – Wnioskodawca potrzebuje czystej historii kredytowej, chociaż niektórzy emitenci mogą akceptować drobne wady w raporcie kredytowym. Może to wpłynąć na limit kredytowy lub inne ograniczenia lub ograniczenia.
 • Ocena kredytowa – FICO zaleca ocenę kredytową 631 lub lepszą. Wynik niższy niż 631 nie oznacza, że ​​nie możesz kwalifikować się do otrzymania karty kredytowej Macy, ale zmniejsza to Twoje szanse. Wskaźnik zadłużenia do dochodów – chociaż Twoja ocena kredytowa jest głównym czynnikiem wpływającym na uzyskanie karty, wskaźnik zadłużenia do dochodów może odgrywać rolę. Jeśli masz wysokie zadłużenie, ale osiągasz niższe dochody, oznacza to dla emitenta, że ​​możesz mieć trudności ze spłatą całego długu. Ostatnie zapytania – za każdym razem, gdy ubiegasz się o kartę kredytową, kupujesz samochód, dom lub cokolwiek, co ma związek z kredytem, ​​firmy te pytają o Twój kredyt i jest to sprzeczne z Twoją zdolnością kredytową. Zanim spróbujesz ubiegać się o kartę Macy’s, spróbuj zminimalizować transakcje finansowe, które wymagałyby sprawdzenia Twojego kredytu. Zaległości – nie możesz mieć zaległości w swoim raporcie. Zaległości trwające ponad trzydzieści dni będą postrzegane jako ujemne dla Twojego kredytu. Maksymalne karty kredytowe – inne posiadane karty kredytowe nie powinny mieć wysokiego salda. Karty z wysokim lub maksymalnym saldem zostaną oznaczone na podstawie Twojej zdolności kredytowej.Czy posiadanie karty kredytowej Macy’s coś kosztuje?

  Po zatwierdzeniu karty kredytowej Macy będziesz podlegał oprocentowaniu, do którego kwalifikujesz się ze swoją zdolnością kredytową, jednak najniższy standard RRSO wynosi 24,49% (zmienny). Nie ma wstępnej RRSO, więc Twoje odsetki zostaną naliczone po pierwszym okresie karencji przy pierwszych zakupach. W przypadku tej karty nie ma również rocznej opłaty, którą posiadacze karty kredytowej Macy uważają za dodatkowy atut.

  Korzyści z używania karty kredytowej Macy’s

  Jeśli często robisz zakupy w Macy’s, Twoja karta może Ci się przydać i przynieść korzyści w postaci nagród za zakupy w Macy’s. Kiedy używasz swojej karty, możesz mieć prawo do rabatów na zakupy, nagrody określone przez Macy’s i bony upominkowe. Będziesz na bieżąco informowany o ofertach i nagrodach oferowanych przez Macy’s jako posiadacza karty. Im więcej robisz zakupów i używasz swojej karty, tym większe są nagrody.

  Najlepszy sposób korzystania z karty

  Kiedy robisz zakupy Macy’s w Internecie, w sklepie lub w katalogu, użyj karty Macy, aby dokonać zakupu. Najlepszym sposobem korzystania z karty jest dokonywanie zakupów, za które i tak zamierzałeś zapłacić gotówką, a następnie jak najszybciej opłacić rachunek z karty, aby uniknąć naliczania odsetek. Jeśli przyzwyczaisz się do płacenia całego rachunku co miesiąc, nie tylko uzyskasz korzyści i nagrody oferowane posiadaczom kart, ale także Twoja zdolność kredytowa zacznie rosnąć, ponieważ teraz jesteś odpowiedzialnym użytkownikiem karty kredytowej.

  Jakie są wady korzystania z karty kredytowej Macy’s?

  Każda karta kredytowa ma wady, a korzystanie z karty kredytowej Macy nie jest inne. Jeśli nie jesteś odpowiedzialnym posiadaczem karty kredytowej, możesz zgromadzić duże saldo między zakupami a opłatami kredytowymi. Zapłacenie rachunku na czas i w całości, jak wspomniano, pomaga tego uniknąć, ale jeśli tego nie zrobisz, może być trudno dostać się do rachunku i spłacić go.

  Inną wadą korzystania z karty kredytowej Macy jest to, że jeśli z jakiegoś powodu przegapisz płatność, wystawca kredytu ma możliwość podwyższenia Twojego APR do wyższego procentu. Może to sprawić, że spłacenie rachunku będzie jeszcze trudniejsze, a jeśli zdarzy się, że minie 30 dni, aby otrzymać płatność, Twoja zdolność kredytowa może odnieść duży sukces.

  Jeśli chodzi o otrzymanie jakiejkolwiek karty kredytowej, w tym karty do domu towarowego, zasadniczo bierzesz swoją zdolność kredytową w swoje ręce. Jeśli Twoja zdolność kredytowa jest dla Ciebie ważna, ważne jest, aby być odpowiedzialnym posiadaczem karty kredytowej.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy