Czy pożary kredytów hipotecznych Rocket się wyczerpią?

Category: Kredyt Hipoteczny
17 lutego 2021

Wyróżnienie AP w historii

W żadnym wypadku nie jestem ekspertem od marketingu / reklamy, ale reakcja na reklamę Rocket Mortgage Super Bowl oznaczała, że ​​ktoś zrobił coś dobrze. Przynajmniej ktoś zrobił coś dobrego pod względem marketingowym i reklamowym, faktyczna mechanika zdobywania kredytów hipotecznych Rocket to kolejna kwestia.

Wygląda na to, że tak nowatorskie, jak może być skupienie się na technologii Quicken / Rocket, społeczno-gospodarczy kac po krachu finansowym spowodowanym kredytami hipotecznymi w latach 2007/2008 jest wciąż świeżym i bolesnym wspomnieniem. Chociaż Quicken szybko zareagował, że łatwiejsze uzyskanie kredytu hipotecznego nie oznacza łatwiejszych wytycznych dotyczących kredytu hipotecznego, przekaz był jasny; konsumenci chcą lepiej finansować kredyt hipoteczny niż szybko.

Quicken Loans angażuje konsumentów i krytyków w mediach społecznościowych od czasu ogłoszenia reklamy w niedzielę Super Bowl. Obrona i kontrola uszkodzeń mogły, ale nie musiały być strategią, którą Quicken planował wdrożyć, ale właśnie to okazało się konieczne do wykonania.

Komunikat „naciśnij ten przycisk, aby naprawić gospodarkę był również interesujący, choć być może nieco nadmiernie uproszczony i arogancki, mógł przyczynić się do odrzucenia, które doprowadziło do burzy w mediach społecznościowych. Kto by pomyślał, że naprawienie gospodarki może być tak łatwe?! Biorąc wszystko pod uwagę, Rocket Mortgage uruchomił kolejny poziom dla hipotecznych zorientowanych na technologię, które trafią na rynek z wolniejszymi ograniczeniami prędkości. Przynajmniej na razie.

Podaną przesłanką powstania uproszczonego technicznie finansowania domu jest eliminacja „zastraszającego procesu uzyskiwania kredytu hipotecznego, często cytowanego w erze chaosu po hipotece. Dokumentowanie informacji o pożyczkobiorcy teraz rządzi branżą hipoteczną, a niewłaściwie skonstruowany plik pożyczki może skutkować wykupem pożyczki, nawet jeśli pożyczka nie jest zaległa ze spłatą.

Wejdź do technologii „Push Button Get Mortgage i pozbądź się wszystkiego!

Technologia „naciśnij przycisk znacznie usprawnia proces zbierania dokumentów poprzez wyodrębnianie ich ze źródła i elektroniczne dostarczanie ich do pożyczkodawcy. To zdumiewające i bez wątpienia przyszłość dokumentów pojawiających się w branży kredytów hipotecznych. Ale po drodze ludzie Rocket Mortgage będą zaangażowani za tymi wszystkimi ekranami telefonów komórkowych, gdy „całkowicie online hipoteka przesuwa się wzdłuż linii montażowej do zamknięcia. W końcu jest to zaawansowana technologia, mało dotkliwa, kosmiczna obsługa kredytów hipotecznych i to wszystko. Nie skraca on wytycznych dotyczących gwarantowania emisji ani nie wyznacza początku następnej apokalipsy hipotecznej; to super wydajna elektroniczna obsługa pożyczek, ni mniej, ni więcej.

I to nie jest „uzyskanie kredytu hipotecznego całkowicie przez Internet, to tylko hasło sprzedaży uśmiechniętej buźki do publicznego spożycia. Istoty ludzkie Rocket Mortgage będą siłą rzeczy zaangażowane w proces zamykania wniosków, tylko w mniejszym stopniu niż większość pozostałej części branży hipotecznej.

„Zastraszający proces hipoteczny doprowadził do narodzin branży start-upów poszukujących funduszy na wprowadzenie podobnej wirtualnej magii przetwarzania online, wszystko gotowe do użycia lub prawie gotowe do użycia. Rakieta jest po prostu najbardziej rozwiniętą z wielu. A ja pochwalam magię technicznej, która obecnie istnieje w przestrzeni hipotecznych, istnieje wiele blokad zgodność z NO interwencji człowieka.

Zdobycie wszystkich dokumentów niezbędnych do pełnego i gotowego do zamknięcia kredytu hipotecznego może być rygorystycznym ćwiczeniem w polowaniu, zbieraniu i składaniu dokumentów w celu zaspokojenia niekończących się zachcianek pożyczkodawców. Ale właściwi kredytodawcy mogą sprawić, że ten proces będzie bezbolesny.

Twierdzę, że dostarczanie kwalifikowanych kredytów hipotecznych z zgodną konstrukcją zdolności do spłaty, która może chronić przed ryzykiem wykupu kredytu, jest wyższe w łańcuchu żywnościowym zajmującym się przetwarzaniem kredytów niż 8-minutowe zatwierdzenie kredytu.

Nie ma wątpliwości, że otrzymanie kredytu hipotecznego może pewnego dnia być tak proste, jak pobranie muzyki lub zakup butów przez Internet. Ale 99-centowe piosenki i darmowa wysyłka w obie strony z Zappos są o wiele mniej ryzykowne niż spłaty kredytu za 30 lat. Z pewnością Quicken prowadzi teraz biznes Rocket Mortgage z klientami znającymi się na technologii, którzy nie mają żadnej faktycznej rozmowy z człowiekiem zajmującym się kredytem hipotecznym w celu uzyskania porady i pomocy w nawigacji.

Rocket Mortgage i przemysł przetwarzania zaawansowanych technologii nie znikną, ale być może trzeba będzie je ponownie uruchomić, gdy tylko dostosujemy się do tego, jak będzie. W tej chwili komunikat o błędzie nie jest tak wnikliwy, jak rzeczywiste doświadczenie i wiedza.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy