Co to jest THD / CBNA

17 lutego 2021

Co to jest THD / CBNA

W raporcie kredytowym miałem THD / CBNA i zadzwoniłem pod podany wcześniej numer 1-800-677-0232. To jest dla informacji z konta Home Depot i okazało się, że mam dwa tak zwane konta, z których nie mogli nawet pobrać moich informacji. Wyjaśniłem, że to szkodzi mojemu raportowi kredytowemu, i zgodzili się całkowicie usunąć oba z ich systemu. Mam nadzieję, że następnym razem okaże się to pozytywnie w moim raporcie.

 • OdpowiadaćTak, to jest firma (Citibank), która obsługuje zarówno karty kredytowe Home Depot, jak i Best Buy. 1-866-242-0838 to dedykowany numer serwisowy, ale nie identyfikują się oni jako Home Depot. Nie możesz również dzwonić do Citibanku bezpośrednio przez ich linię obsługi klienta, ponieważ nie otworzą konta, nawet jeśli zaopatrzysz się w swoje konto. sek. numer. Pojawi się pod Twoim raportem kredytowym jako CBNA, ale z INNĄ skrzynką pocztową (6497) niż zwykła skrzynka Citibank (6493). To ta sama firma, ale najwyraźniej dywizje w ogóle się nie komunikują.

 • OdpowiadaćNapotkałem również CBNA / THD na moim raporcie kredytowym od Experian. i telefon pod numer 1-423-467-6460, na który wygooglowałem numer telefonu i jest on wymieniony jako numer telefonu oszustwa Heavy. Dzięki Bogu dla kogoś, kto napisał: „Zadzwoniłem i MIAŁEM, aby dotrzeć do Home Depot Credit to :

  1-866-242-0838 i rozmawiałem z agentem Home Depot Credit . więc nie trzeba dodawać, że dzwonię pod ten numer, a magazyn domowy był w stanie anulować to, więc zadzwoń na nowe konto. a także usuną wszelkie zapytania dotyczące mojego kredytu.

 • OdpowiadaćMam kartę z HD, to naprawdę karta CITI, ale mój wynik wzrósł z 7 w połowie 700 do 576 od maja do 10 lipca 2016. Nawet do tej pory zarobiłem 15 po 50 $ każda w tym okresie. Powiedzieli, że zbliżam się do swojego limitu i to było złe. Zadzwoniłem, powiedzieli, zadzwoń pod numer na karcie. CITI powiedział, że nie, mam z nimi dobry kredyt, ale musiałbym napisać do biura informacji kredytowej, żeby to załatwić. w międzyczasie nie mogę użyć żadnej karty. Poszedłem do Lowe’s i poprosiłem o kartę. Najpierw powiedzieli nie, a potem, kiedy wyjaśniłem o rozdaniu kart HD, mężczyzna zarobił kilka centów i następnego dnia miałem kartę.Nie kupię ponownie z HD i ostrzegę, jeśli to zrobisz lub anulujesz jedną z ich kart, ale wtedy możesz otrzymać zły raport za zamknięcie konta.

 • OdpowiadaćZamknięcie konta obniża Twój wynik o około 10 punktów, ale wróci do normy. Na dłuższą metę lepiej jest zamknąć i konto, ponieważ wygląda to źle, jeśli masz konto, którego nie używasz. To sprawia, że ​​firma zastanawia się, czy zamierzasz z nich korzystać, czy nie. Więc jeśli nie planujesz otwierania i nowego konta w najbliższej przyszłości, prawdopodobnie lepiej byłoby zamknąć je teraz.

 • OdpowiadaćMój problem jest trochę inny, ale nadal dotyczy CBNA / THD. Posiadam kartę do sklepu Home Depot wydaną przez Citibank. Karta miała limit 6500,00 $.

  Nigdy go nie używałem, więc obniżyli mój limit do 5000 $. Rzecz w tym, że 25 maja 2015 r. Mój wynik kredytowy wyniósł 825. Teraz został obniżony

  do 803. Przez ostatnie 25 lat nigdy nie przegapiłem ani nie zapomniałem nikomu zapłacić. Citibank idź figura.

 • OdpowiadaćJak wszyscy, napotkałem CBNA / THD na moim raporcie kredytowym od Experian. Zrobiłem te same badania, które wszyscy zrobiliście i okazuje się, że pochodzi z HOME DEPOT. ŻADNA INNA FIRMA KREDYTOWA LUB DETALICZNA nie ma tego rodzaju raportów. Nigdy nie korzystałem z mojej KARTY HOME DEPOT – nigdy … nawet nie pamiętałem, że ją miałem … ale jeśli masz kartę HOME DEPOT, będziesz mieć to w swoim raporcie kredytowym jako: „zapytanie lub „wniosek o kredyt lub „nieokreślony raport. Zachęcam do dyskrecji podczas zakupów w HOME DEPOT. są inne sklepy ze śliniaczkami.

 • OdpowiadaćDziękuję wszystkim tutaj za informacje o Home Depot. Ja również miałem uderzenie thd / sbna w mojej ocenie kredytowej za obniżenie mojego limitu. Nie wiedziałem nawet, co to jest, dopóki nie znalazłem wszystkich Twoich zgłoszeń!

  HD zamknęło moje konto tylko przez telefon! Tak!

 • Odpowiadaćmoi je comprend pas? il ya touuojr question d zaręczyny alors que la nouvelle loi que l on entend un peu de partout, il y dit que l on peut resilier a tout moment sans frais ce qui equivaut a ne pas s engager, alors pourquoi s engager sachant que l on peut partir chez un autre operateur quand on veux et sans frais ou alors c est que j ai mal compressis

 • Odpowiadaćdepot dał mi to # 866-523-0118

 • OdpowiadaćStrony
  • 1
  • 23Kolejnyostatni, ubiegły, zeszły Napisz swoją odpowiedź

   Zadaj pytanieX

   • Nie znaleziono powiązanych pytań
    • Zapisując się na sesję doradczą, podane przez Ciebie dane (imię i nazwisko, identyfikator e-mail i numer telefonu) zostaną przekazane firmie reklamującej się w DebtCC. Nie masz jednak obowiązku korzystania z ich usług.
    • Niektórzy wierzyciele i agencje windykacyjne odmawiają obniżenia kwoty spłaty, stopy procentowej i opłat należnych od konsumenta.Wierzyciele / agencje windykacyjne mogą dzwonić do windykacji i wnosić pozwy przeciwko konsumentom reprezentowanym przez firmy oddłużeniowe.Usługi oddłużeniowe mogą mieć negatywny wpływ na zdolność kredytową konsumenta, a jego ogólna kwota zadłużenia może wzrosnąć ze względu na kumulację dodatkowych opłat.Kwotę, którą konsument oszczędza korzystając z usług oddłużenia, można uznać za dochód podlegający opodatkowaniu.
 • We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy