Co jest uważane za dobrą oprocentowanie kredytu hipotecznego?

Category: Których Możesz
17 lutego 2021

Znajdź urzędnika ds. Pożyczek

Podziel się tym postem

Co jest uważane za dobrą oprocentowanie kredytu hipotecznego?

Zaktualizowano: 3/29/2020

Być może ostatnio słyszałeś dużo szumu na temat stóp procentowych. W wyniku obaw związanych z koronawirusem Rezerwa Federalna (Fed) obniżyła stopy procentowe najpierw do 1,0% (z 1,5%) na początku marca 2020 r., A następnie do 0,25% kilka tygodni później. Oprócz obniżenia stóp procentowych Fed obiecał również zakup papierów wartościowych zabezpieczonych hipoteką o wartości około 200 miliardów dolarów.

Ale w jakim stopniu decyzja Fed wpłynie na stopę procentową, którą prawdopodobnie uzyskasz od kredytu hipotecznego? Odpowiedź brzmi: dużo i mało. Chociaż Rezerwa Federalna nie ustala bezpośrednio stóp procentowych kredytów hipotecznych, jej działania mają pewien wpływ na rynek kredytów hipotecznych. Na przykład po pierwszej obniżce stóp procentowych przez Fed średnie oprocentowanie 30-letniego kredytu hipotecznego o stałym oprocentowaniu wyniosło 3,29% – rekordowo niski poziom. Dwa tygodnie później, po drugiej rekordowej obniżce stopy procentowej, średnie oprocentowanie 30-letniej stałej pożyczki wyniosło 3,65%. Czasami obniżki stóp procentowych przez Fed mają odwrotny wpływ na oprocentowanie kredytów hipotecznych.

Na oprocentowanie kredytów hipotecznych wpływa również aktywność na rynku papierów wartościowych zabezpieczonych hipotecznie (MSB). Kiedy rośnie popyt na MSB, oprocentowanie kredytów hipotecznych zwykle spada. Zakup MSB o wartości 200 miliardów dolarów jest sposobem Fed na zwiększenie popytu, a tym samym na obniżenie stóp procentowych.

Niezależnie od przyczyny spadku oprocentowania kredytów hipotecznych w ostatnim czasie, możesz się zastanawiać: czy teraz jest czas na złożenie wniosku o kredyt hipoteczny lub refinansowanie? W zależności od twoich konkretnych okoliczności odpowiedź może brzmieć tak. Oprócz ogólnego wpływu na gospodarkę, Ty również wpływasz na oprocentowanie kredytów hipotecznych. Twoja osobista historia kredytowa, rodzaj kredytu hipotecznego, o który się ubiegasz, długość kredytu i kwota pożyczki mają wpływ na wysokość oprocentowania.

Jeśli jesteś ciekawy, jaki rodzaj oprocentowania uzyskasz od kredytu hipotecznego, nie zaszkodzi spojrzeć. Abby, nasza cyfrowa asystentka, przeprowadzi Cię przez proces aplikacji. W ciągu zaledwie 15 minut zobaczysz, czy kwalifikujesz się do kredytu hipotecznego i jakie odsetki możesz otrzymać. Dowiedz się więcej o oprocentowaniu kredytów hipotecznych i tym, co na nie wpływa, a następnie zacznij składać wniosek i przygotuj się na skorzystanie z rekordowo niskich stóp procentowych.

Jakie są stawki kredytu hipotecznego?

Oprocentowanie kredytu hipotecznego to oprocentowanie kredytu hipotecznego, które ustala pożyczkodawca. Poniżej przedstawiono dwa główne rodzaje oprocentowania kredytów hipotecznych.

 1. Stałe: Stałe stawki mają określoną stopę procentową, która nie zmienia się w trakcie trwania pożyczki. Stała stopa procentowa chroni Cię przed nieoczekiwanym wzrostem płatności, jeśli stopy procentowe na rynku wzrosną. Chociaż stopa procentowa pozostaje taka sama przez cały okres trwania pożyczki, warunki różnią się w zależności od samej pożyczki. Większość kredytów hipotecznych o stałym oprocentowaniu obowiązuje na okres od 15, 20 lub 30 lat, przy czym 30 jest najczęściej. 30-letni kredyt hipoteczny oferuje najniższe spłaty miesięcznie, ale ogólnie koszt będzie wyższy ze względu na spłatę odsetek. Krótsze terminy charakteryzują się ogólnie niższymi cenami, chociaż miesięczne płatności są wyższe.
 2. Zmienna: zmienne oprocentowanie, zwane także kredytami hipotecznymi o zmiennym oprocentowaniu (ARM), może ulec zmianie. Zazwyczaj stawki te zaczynają się poniżej średniej stałej stawki i rosną w czasie. Stawka może w końcu przekroczyć zwykłą stałą stopę, więc w pewnym momencie zapłacisz więcej miesięcznie niż w przypadku stałego kredytu hipotecznego. Stopy zmienne mają ustalony okres, w którym procent odsetek nie może wzrosnąć, który może trwać od jednego miesiąca do 10 lat. Stamtąd kurs zmienia się z określoną częstotliwością, aby nadążyć za trendami rynkowymi. Ten okres pomiędzy zmianami to częstotliwość dostosowań. ARM będą również wyposażone w pułap, który zapobiega przekroczeniu określonego punktu przez kurs.Ogólnie rzecz biorąc, dwa główne kredyty hipoteczne powyżej odpowiadają oprocentowaniu kredytów hipotecznych. Służą jako parasol dla wielu innych pożyczek, w zależności od rodzaju poszukiwanego kredytu hipotecznego i pożyczkodawcy, z którym współpracujesz, aby go uzyskać. Oprocentowanie kredytu hipotecznego pobierane przez kredytodawcę określi miesięczne raty kredytu hipotecznego i całkowity koszt kredytu hipotecznego. Realistyczna stopa oprocentowania kredytu hipotecznego to taka, na którą możesz sobie pozwolić bez rozbijania banku, ale jak pożyczkodawcy decydują o tych stopach procentowych?

  Jak banki regulują i określają oprocentowanie kredytów hipotecznych

  W zależności od rodzaju posiadanej pożyczki pożyczkodawcy regulują oprocentowanie kredytów hipotecznych na podstawie różnych czynników. Niektóre z nich są unikalne dla twojej historii, podczas gdy inne zależą od czynników zewnętrznych. Poniżej przedstawiono zewnętrzne czynniki wpływające na sposób ustalania oprocentowania kredytów hipotecznych.

  1. Inflacja: ceny stopniowo rosną w czasie, a wartość dolara spada wraz z inflacją. Pożyczkodawcy, którzy zapewniają ARM, muszą zrekompensować inflację, aby utrzymać pierwotną wartość stóp procentowych swoich pożyczek. Spodziewaj się, że Twoja zmienna stopa procentowa będzie rosła z czasem, gdy Twój pożyczkodawca monitoruje inflację.
  2. Wzrost gospodarczy: jeśli wzrost gospodarczy jest wysoki przy wzroście zatrudnienia, dochodów i wydatków, rośnie popyt na kredyty hipoteczne. Ponieważ więcej osób ma więcej pieniędzy do wydania, mogą je wydać na domy. Pożyczkodawcy mają do zaoferowania tylko tyle dostępnych pieniędzy, więc wzrost popytu na kredyty hipoteczne oznacza wzrost oprocentowania kredytów hipotecznych. Odwrotna sytuacja jest również prawdą. Jeśli gospodarka zauważy spadek, mniej ludzi kupi domy, a stawki mogą spaść. Rezerwa Federalna: Polityka monetarna rezerwy nie determinuje bezpośrednio oprocentowania kredytów hipotecznych. Ustala jednak stopę funduszy federalnych, która może mieć podobny wpływ jak wzrost gospodarczy. Kiedy Rezerwa Federalna zwiększa podaż pieniądza, oprocentowanie kredytów hipotecznych spada i odwrotnie. Rynek obligacji: ponieważ firmy inwestycyjne dostarczają produkty inwestycyjne w postaci papierów wartościowych zabezpieczonych hipotecznie (MBS), muszą zachęcać kupujących. Aby pozyskać więcej inwestorów w MBS, pożyczkodawcy muszą mieć pewność, że te papiery wartościowe przynoszą zyski kupującym. To z kolei ma wpływ na wysokość oprocentowania kredytów hipotecznych przez kredytodawców. Rynek mieszkaniowy: Nic dziwnego, że rynek mieszkaniowy ma wpływ na oprocentowanie kredytów hipotecznych. Kiedy buduje się lub sprzedaje mniej domów, oprocentowanie kredytów hipotecznych może spaść z powodu mniejszego popytu na kredyty. Stawki również spadają, ponieważ więcej osób decyduje się na wynajem zamiast na własność.Mając na uwadze te czynniki zewnętrzne oraz czynniki pochodzące od indywidualnego pożyczkobiorcy, pożyczkodawca ocenia ryzyko pożyczki i na tej podstawie dostosowuje oprocentowanie kredytu hipotecznego. Jeśli pożyczkodawca uważa, że ​​pożyczka wiąże się z wysokim ryzykiem, oprocentowanie kredytu hipotecznego będzie wyższe. Wyższe oprocentowanie gwarantuje, że pożyczkodawca odzyska kwotę pożyczki, zanim właściciel domu będzie mógł zalegać z płatnością lub nie spłacić. Aby określić ryzyko, pożyczkodawca ocenia aspekty Twojej historii finansowej.

   Jak ustala się oprocentowanie kredytu hipotecznego?

   Jeśli chodzi o oprocentowanie kredytów hipotecznych, masz kontrolę nad niektórymi czynnikami. Przyjrzyjmy się kilku rzeczom, na których możesz się skupić i które pomogą Ci znaleźć dobry oprocentowanie kredytu hipotecznego lub zakwalifikować się do niego. Oceń następujące informacje z Twojej historii finansowej, aby zobaczyć, jak pożyczkodawca określiłby Twoje oprocentowanie kredytu hipotecznego.

   1. Twój kredytTwoja historia kredytowa i wynik stanowią najważniejszy czynnik w uzyskaniu idealnego oprocentowania kredytu hipotecznego. Ocena kredytowa odzwierciedla zachowanie finansowe, od historii płatności po długi i wiek kredytu. Pożyczkodawcy sprawdzają Twoją historię kredytową, aby sprawdzić, czy możesz szybko spłacić kredyt hipoteczny. Najsłodszy punkt to około 660, z doskonałym kredytem powyżej 700.

   Próg wymagań kredytowych zależy od rodzaju kredytów hipotecznych i kredytodawców. W przypadku kredytów hipotecznych ubezpieczonych przez Federal Housing Administration można otrzymać kredyt hipoteczny z oceną kredytową nawet 500. Należy pamiętać, że pożyczkodawcy chcą jednej rzeczy pod koniec każdej transakcji – kupujący spłacają im swoje pieniądze. Wysoka ocena kredytowa daje im pewność, że możesz to zrobić i zaowocuje lepszym oprocentowaniem kredytu hipotecznego. Odwrotna logika również wynika z tego, że niższa ocena kredytowa może powodować wyższe oprocentowanie kredytów hipotecznych.

   Wyczyść swoją zdolność kredytową przed złożeniem wniosku o kredyt hipoteczny, aby uzyskać najlepszą możliwą stawkę. Poprawa wyniku może wiązać się z poprawieniem błędów i spłatą długów lub zobowiązań.

   2. Twoja pracaJak powiedzieliśmy powyżej, pożyczkodawcy chcą mieć pewność, że możesz spłacić swój kredyt hipoteczny. Zdolność do spłaty kredytu hipotecznego ma kluczowe znaczenie dla pożyczkodawców, więc kolejnym czynnikiem, który sprawdzają, jest historia zatrudnienia i dochody. Jeśli nie masz pracy, prawdopodobnie nie uzyskasz dobrego oprocentowania kredytu hipotecznego – prawdopodobnie nie uzyskasz kredytu hipotecznego w ogóle. Te same standardy dotyczą również Twoich dochodów i majątku.

   A więc czego szukają pożyczkodawcy w pożyczkobiorcy? Po pierwsze, powinieneś być pracownikiem otrzymującym pensję, a po drugie powinieneś był utrzymać tę pracę przez co najmniej dwa lata. Dostarczając formularze W-2 lub inne odpowiednie dokumenty podatkowe, a także zeznania podatkowe z dwóch lat, możesz pokazać pożyczkodawcy, że masz wiarygodne środki na spłatę pożyczki.

   3. Twój dochódJak pobity rekord, będziemy powtarzać, że pożyczkodawcy zapewnią Ci lepszą stopę procentową kredytu hipotecznego, jeśli są przekonani, że możesz je spłacić. Większość pożyczkodawców przyjrzy się, ile obecnie masz zadłużenia w porównaniu z dochodami, rodzajem zaliczki, na którą możesz sobie pozwolić, oraz rezerwami gotówkowymi. Wszystko to koncentruje się na możliwości spłaty kredytu hipotecznego. Im bardziej kredytodawcy są pewni Twojej zdolności do ich spłacenia, tym lepsza będzie Twoja stopa procentowa. Na wynos tutaj jest życie w ramach swoich środków, więc nie staraj się o kredyt hipoteczny typu jumbo – o wartości powyżej 460 000 USD – jeśli Twój roczny dochód wynosi 30 000 USD.

   Aby dowiedzieć się, jak pożyczkodawca zareaguje na Twoje dochody, możesz obliczyć stosunek zadłużenia do dochodu (DTI). Liczba ta obejmuje Twoje miesięczne zadłużenie oraz to, co podjąłbyś w nowym domu, podzielone przez miesięczny dochód. Kredytodawcy chcą, aby wskaźnik DTI wynosił około 30% lub mniej. Sprawdzając ten numer samodzielnie, możesz zorientować się w swoim budżecie podczas poszukiwania domu i ubiegania się o pożyczkę.

   Podczas gdy pożyczkodawcy zawsze patrzą na główne czynniki powyżej w dostarczonych przez Ciebie dokumentach finansowych, inne czynniki wpływają na oprocentowanie kredytu hipotecznego. Oprocentowanie kredytu hipotecznego jest również oparte na następujących zasadach.

   1. Twoja lokalizacja: w zależności od tego, gdzie kupisz dom, Twoje stopy procentowe będą się różnić. Domy miejskie i wiejskie kosztują bardzo różne kwoty, więc wynika z tego, że stawki mogą również ulec zmianie. W zależności od rodzaju pożyczki, z którą korzystasz przy zakupie domu, stan, a nawet hrabstwo mogą wpływać na oprocentowanie kredytu hipotecznego. Czasami nie masz swobody wyboru lokalizacji, w której chciałbyś mieszkać, ale jeśli to zrobisz, zbadaj różne obszary, aby znaleźć najlepsze oprocentowanie kredytu hipotecznego.
   2. Cena twojego nowego domu: Może się to wydawać oczywiste, ale oprocentowanie kredytu hipotecznego zależy również od kwoty, jaką zapłacisz za nowy dom. Ogólnie rzecz biorąc, Twoja pożyczka obejmuje cenę nowego domu i koszty zamknięcia pomniejszoną o wszelkie wpłacone zaliczki. Niektóre rodzaje pożyczek mogą również obejmować ubezpieczenie kredytu hipotecznego, co wpłynie na oprocentowanie kredytu hipotecznego. Ustal budżet dla siebie na podstawie swoich finansów i tego, na jaką kwotę pożyczkodawca Cię wstępnie zatwierdzi, aby pomóc Ci w wyszukiwaniu domu. Okres i rodzaj kredytu: Pamiętaj, że okres kredytu to czas, w którym spłacisz kredyt hipoteczny. Jeśli zdecydujesz się na 15-letni okres, będziesz miał niższą stopę procentową niż w przypadku 30-letniego okresu. Jak wskazaliśmy powyżej, możesz wybrać różne rodzaje pożyczek. Stałe stawki nie będą rosły w czasie, podczas gdy ARM lub zmienne stawki mogą się zmieniać. Twoja zaliczka: jeśli możesz wpłacić większą zaliczkę, może to być właściwy wybór. Im więcej możesz zapłacić z góry za dom, tym niższe może być Twoje oprocentowanie. Ponieważ pożyczkodawcy oceniają ryzyko związane z udzieleniem pożyczki, znaczna zaliczka stanowi gwarancję, że spłacisz kredyt hipoteczny. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli stać Cię na 20 procent nowego domu, będziesz w dobrej sytuacji, jeśli chodzi o oprocentowanie kredytu hipotecznego. Budując budżet, weź pod uwagę kwotę, jaką możesz przeznaczyć na zaliczkę.Powyższe czynniki, w połączeniu z czynnikami zewnętrznymi, które przedstawiliśmy powyżej, pomagają pożyczkodawcy określić wysokość oprocentowania kredytu hipotecznego. Ponieważ oprocentowanie kredytu hipotecznego stanowi procent miesięcznej raty kredytu, wynika z tego, że wyższe raty spowodują wyższą stopę kredytu hipotecznego. Oprocentowanie kredytu hipotecznego będzie się również różnić w zależności od wybranego rodzaju kredytu.

    Jak rodzaje kredytów wpływają na oprocentowanie kredytów hipotecznych?

    Ponieważ Twoja historia finansowa może mieć wpływ na oprocentowanie kredytów hipotecznych, rodzaj kredytu, który wybierzesz przy zakupie domu, może zrobić to samo. Chociaż odpowiedź na pytanie, jaka jest dobra oprocentowanie kredytu hipotecznego dla kupujących po raz pierwszy domu, może nie mieć jednej prostej odpowiedzi, możesz znaleźć pożyczki, które są lepsze dla właścicieli domów po raz pierwszy. Istnieje wiele opcji pożyczek, a niektóre z głównych są następujące.

    1. Konwencjonalny: Możesz otrzymać tradycyjny kredyt hipoteczny za pośrednictwem prywatnego pożyczkodawcy, takiego jak banki lub spółdzielcze kasy pożyczkowe. Finansowane przez rząd przedsiębiorstwa Fannie Mae i Freddie Mac również oferują pożyczki konwencjonalne. Jeśli Twoja historia finansowa zawiera pewne przeszkody, uzyskanie tradycyjnego kredytu hipotecznego może być trudniejsze. Rozważ inne pożyczki, jeśli w ciągu ostatnich siedmiu lat byłeś bankrutem lub przejęciem nieruchomości, masz dużo długów lub dopiero zaczynasz przygodę z budownictwem mieszkaniowym. Ponieważ w przypadku konwencjonalnej pożyczki oczekuje się, że zapłacisz wyższą zaliczkę, oprocentowanie kredytu hipotecznego nie jest tak wysokie w przypadku tej pożyczki.
    2. FHA: Nazywane również pożyczką Federalnej Administracji Mieszkalnictwa, nie wymagają one tak wysokiej zdolności kredytowej ani zaliczki, jak zwykła pożyczka. FHA zatwierdza pożyczkodawców i ubezpiecza kredyty hipoteczne, które udzielają na pożyczkę FHA. Ze względu na mniej restrykcyjne warunki wymagane w przypadku kredytu hipotecznego FHA jest on popularny wśród właścicieli domów po raz pierwszy. Być może będziesz musiał zapłacić dwa rodzaje składek na ubezpieczenie kredytu hipotecznego z hipoteką FHA. Niższe oczekiwania co do znacznej zaliczki i silnej oceny kredytowej oznaczają, że oprocentowanie kredytów hipotecznych z pożyczką FHA może być wyższe. USDA: Możesz nie oczekiwać od Departamentu Rolnictwa Stanów Zjednoczonych (USDA) finansowania domów, ale pracują nad rozwojem obszarów wiejskich i podmiejskich. Pożyczki USDA są przeznaczone dla osób o niskich lub umiarkowanych dochodach, które chcą kupić dom na wsi. Specyfika tego kredytu powoduje, że nie jest on dla każdego. Pożyczki USDA są dostępne w 15- lub 30-letnich opcjach stałych, bez dostępnych ARM. Osoby kupujące dom po raz pierwszy mogą uznać, że pożyczka USDA będzie dla nich najlepsza. Podobnie jak w przypadku pożyczki FHA, musisz opłacić ubezpieczenie hipoteczne od pożyczki USDA. Pożyczki te często charakteryzują się niższym oprocentowaniem kredytów hipotecznych, więc warto rozważyć, czy spełniasz wszystkie wymagania i zalecenia. VA: Ponownie, prywatni pożyczkodawcy, tacy jak banki, finansują te pożyczki, podczas gdy Departament Spraw Weteranów gwarantuje je. Jeśli jesteś aktywnym członkiem wojska, weteranem spełniającym określone wymagania służbowe lub pozostałym przy życiu małżonkiem weterana, który zmarł, możesz kwalifikować się do pożyczki dla VA. Chociaż sam kredyt hipoteczny VA nie ma wymogów kredytowych, pożyczkodawca może ustanowić taki kredyt jako zabezpieczenie. Nie ma również wymogu ubezpieczenia kredytu hipotecznego, a przy pożyczce VA można znaleźć lepsze oprocentowanie. Jeśli spełniasz wymagania dotyczące usługi, możesz pomyśleć, że pożyczki VA są najlepszą opcją. Jednak w przypadku pożyczki VA musisz zapłacić opłatę za finansowanie pożyczki VA i możesz kupić tylko główny dom, a nie drugi dom.Pamiętaj, że te pożyczki wiążą się z innymi kosztami – od opłat pożyczkodawcy po ubezpieczenie kredytu hipotecznego – które mogą zrównoważyć niższe oprocentowanie kredytów hipotecznych. Ostatecznie odsetki, które płacisz, zależą od innych czynników, które wyjaśniliśmy powyżej. Mimo to znajomość różnych dostępnych kredytów może pomóc Ci ocenić, na czym jeszcze opiera się oprocentowanie kredytów hipotecznych podczas wyszukiwania.

     Jak ubiegać się o oprocentowanie kredytu hipotecznego?

     Jeśli zadajesz sobie pytanie „Jakie oprocentowanie kredytu hipotecznego mogę uzyskać? najlepiej jest ocenić swoje finanse i złożyć wniosek o kredyt hipoteczny. Zanim złożysz wniosek o oprocentowanie kredytu hipotecznego, zadaj sobie następujące pytania:

     • Na co możesz sobie pozwolić co miesiąc?
     • Czy możesz się dostosować, jeśli wzrosną oprocentowanie kredytów hipotecznych?Jaki jest obecny trend stawek i czy to się utrzyma?Jak długo będziesz mieszkać w zakupionym domu?Gdzie będziesz mieszkać?Dzięki tym pytaniom możesz ostatecznie pomóc sobie w wyborze najlepszego dla siebie rodzaju pożyczki. Ponieważ te i inne czynniki, o których wspomnieliśmy wcześniej, mają wpływ na oprocentowanie kredytu hipotecznego, spodziewaj się dostarczenia informacji finansowych, gdy szukasz tego, co może ci zaoferować pożyczkodawca.

      Jakiej dokumentacji potrzebuję do wniosku o kredyt hipoteczny?

      Składając wniosek o kredyt hipoteczny i oprocentowanie kredytu hipotecznego, należy złożyć dokumentację zawierającą szczegółowe informacje na temat:

      • Historia kredytowa i wynik
      • Ewentualne długi i zobowiązaniaAktywa i nieruchomości, jeśli istniejąDochód i pracaKorzystając z podanych informacji, pożyczkodawcy mogą wstępnie zatwierdzić określoną kwotę kredytu hipotecznego. Sprawdź swoją zdolność kredytową i finanse, zanim zaczniesz składać wniosek, aby zobaczyć oprocentowanie kredytów hipotecznych. Jeśli Twoja zdolność kredytowa nie jest tak dobra, jak byś sobie tego życzył, możesz wykorzystać ten czas na dostosowanie i poprawę swojego wyniku, aby uczynić siebie bardziej atrakcyjnym dla pożyczkodawców. Możesz również wybrać, o jaki rodzaj pożyczki chcesz się ubiegać, w zależności od siły twojej zdolności kredytowej.

       Kredyty hipoteczne, o które należy się ubiegać przy zakupie domuRodzaj pożyczki, o którą powinieneś się ubiegać, zależy od różnych czynników. Na przykład możesz rozważyć ARM lub zmienne stawki, jeśli spełniasz co najmniej jeden z poniższych warunków.

       1. Jesteś właścicielem domu krótkoterminowego: jeśli nie planujesz mieszkać w jednym domu przez dłuższy czas, zmienna stopa procentowa pozwala na posiadanie domu z niższą oprocentowaniem kredytu hipotecznego. Ze średnim okresem stałej stawki od jednego do siedmiu lat, ARM zapewniają elastyczność poruszania się w tym czasie.
       2. Spodziewasz się wzrostu dochodów: niezależnie od tego, czy skończyłeś edukację, rozpoczynasz obiecującą karierę, czy spodziewasz się otrzymania funduszy od trustu, Twoje dochody mogą wzrosnąć. Będziesz wtedy w stanie nadążyć za płatnościami, ponieważ oprocentowanie kredytów hipotecznych rośnie w czasie. Sprzedajesz swój stary dom: dopóki wpływy ze sprzedaży nie wpłyną, nie będziesz chciał ponosić dodatkowych wydatków. ARM zacznie Cię od niższych stawek, na które możesz sobie pozwolić, sprzedając swój dom. Po sprzedaży nieruchomości będziesz mógł sobie pozwolić na rosnące oprocentowanie kredytu hipotecznego, które wiąże się z kredytami o zmiennej wysokości.Całkowita spłata kredytu hipotecznego pochodzi z kwoty głównej – nazywanej również początkową pożyczoną kwotą – okresu spłaty kredytu i stopy oprocentowania kredytu hipotecznego. Będziesz chciał obliczyć koszty kredytu hipotecznego z różnymi typami pożyczek, aby zbadać, jak wpływają one na oprocentowanie kredytu hipotecznego, przygotowując się do złożenia wniosku u pożyczkodawcy. Miej na uwadze powyższe czynniki i pamiętaj, że wysoki oprocentowanie kredytu hipotecznego jest tym, z czym nie możesz pracować, aby żyć w ramach swoich środków. Zbadaj swoje opcje, a dowiesz się, jak znaleźć dobry oprocentowanie kredytu hipotecznego.

        Złóż wniosek o kredyt hipoteczny u nas

        Ubieganie się o kredyt hipoteczny może być skomplikowanym procesem, ponieważ pożyczkodawcy przeanalizują kilka rzeczy. Wiedza o tym, czego szukają pożyczkodawcy i uczynienie tego tak atrakcyjnym, jak to tylko możliwe, jest jednym z najlepszych kroków, jakie możesz podjąć, aby uzyskać świetne oprocentowanie kredytu hipotecznego. Na szczęście masz nas.

        W Assurance Financial będziemy współpracować z Tobą, oceniając Twoją sytuację i wykonując wszystkie ciężkie czynności za Ciebie. Skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów już dziś i pozwól nam pomóc w uzyskaniu idealnego oprocentowania kredytu hipotecznego!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy