10 najlepszych funduszy indeksowych Vanguard do kupienia w sierpniu 2020 r

Category: Jest Dla Ciebie
17 lutego 2021

Jeśli nie masz czasu, pieniędzy lub wiedzy, aby kupić pojedyncze akcje lub obligacje, aby zbudować portfel inwestycyjny, rozważ najlepsze fundusze indeksowe Vanguard .

Fundusze indeksowe to dobry sposób na rozpoczęcie oszczędzania i inwestowania na emeryturę.

Jednym z powodów jest to, że szansa na zarobienie większej ilości pieniędzy, inwestując w fundusze indeksowe, jest znacznie większa niż w przypadku inwestowania w pojedyncze akcje, zwłaszcza jeśli jesteś początkującym inwestorem.

* NAJLEPSZE PROMOCJE CIT BANK * LINK PROMOCYJNY
OFERTA
PRZEJRZEĆ
Przejrzeć Przejrzeć Przejrzeć Przejrzeć
Rynek pieniężny CIT Bank 1,00% RRSO
Konstruktor oszczędności CIT Bank 0,95% RRSO
Płyty CD CIT Bank 0,75% RRSO 1 rok okresu spłaty
CIT Bank No Penalty CD 0,75% RRSO
Warren Buffett , mistrz inwestowania wartościowego, powiedział kiedyś, że „tani fundusz indeksowy jest najbardziej rozsądną inwestycją kapitałową dla większości inwestorów. „Inwestując okresowo w fundusz indeksowy, inwestor, który nic nie wie, może faktycznie osiągnąć lepsze wyniki niż większość profesjonalistów inwestycyjnych.

Ale jak znaleźć i wybrać spośród najlepszych funduszy indeksowych Vanguard? Nie martw się, GrowthRapidly może ułatwić wybór.

Na tej stronie:

Fundusze indeksowe a fundusze inwestycyjne

Fundusze indeksowe to jeden z najłatwiejszych i najtańszych sposobów inwestowania na giełdzie. W przeciwieństwie do funduszu inwestycyjnego, który jest aktywnie zarządzany przez zarządzającego funduszem, fundusze indeksowe są pasywne.

Oznacza to, że fundusze indeksowe próbują śledzić wyniki określonego indeksu, takiego jak indeks Standard & Poor’s 500 obejmujący 500 akcji dużych spółek amerykańskich lub indeks CRSP US Small Cap Index.

Tak więc, inwestując w fundusz Vanguard S&P 500 Index (który omówimy bardziej szczegółowo poniżej), zasadniczo kupujesz część 500 największych amerykańskich spółek notowanych na giełdzie.

Fundusze indeksowe nie podskakują; nadal inwestowali na rynku. Ponownie, po prostu śledzą wyniki indeksu giełdowego.

Podczas gdy w przypadku funduszu wspólnego inwestowania zarządzający funduszami mogą popełnić błąd, nie inwestując, gdy rynek idzie w górę lub będąc zbyt agresywni, gdy rynek spada.

Nie oznacza to, że fundusze inwestycyjne nie są dobrymi inwestycjami. W rzeczywistości są świetnymi pojazdami inwestycyjnymi. Ale jeśli chodzi o inwestycje długoterminowe, najlepsze są fundusze indeksowe. Jednak te 8 funduszy inwestycyjnych doskonale nadaje się do inwestowania długoterminowego.

Podobnie jak fundusz wzajemny, możesz kupić fundusz indeksowy za pośrednictwem towarzystwa funduszy, takiego jak Vanguard.

Główną zaletą funduszu indeksowego Vanguard jest jego niski koszt, który zazwyczaj wynosi mniej niż 1% rocznie. Kolejną zaletą funduszy indeksowych Vanguard jest ich dywersyfikacja. Podobnie jak fundusze inwestycyjne inwestują w wiele firm, rozkładając w ten sposób ryzyko.

Jedną z wad funduszy indeksowych jest jednak to, że nie osiągają lepszych wyników niż rynek, który śledzą.

Oto jak to działa:

1. Odpowiedz na kilka prostych pytań dotyczących Twojej obecnej sytuacji finansowej

2. W niecałą minutę narzędzie połączy Cię z maksymalnie trzema doradcami finansowymi w zależności od Twoich potrzeb.

3. Przejrzyj profile doradców finansowych, porozmawiaj z nimi telefonicznie lub osobiście i wybierz tego, który odpowiada Twoim potrzebom.

Dlaczego warto wybrać najlepsze fundusze indeksowe Vanguard, aby zainwestować swoje pieniądze?

Istnieją tysiące towarzystw funduszy (takich jak Fidelity, Schwab, JP Morgan), w których można kupić fundusze indeksowe. Różne firmy mają różne doświadczenia i wiedzę z różnymi rodzajami funduszy. Dlatego określenie, który z nich jest najlepszy, może być trudne.

Oto cztery główne czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie najlepszych funduszy indeksowych na inwestycje długoterminowe:

 • Firma : czy jest to renomowana i znana firma z dużym dorobkiem?
 • Opłaty : Innym ważnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę przy wyborze funduszu, jest jego koszt. Nadmierne opłaty mają negatywny wpływ na zwrot z inwestycji. Opłaty te są co roku odejmowane od salda funduszu indeksowego. Mogą obowiązywać również inne opłaty. Dlatego zawsze znajdź firmę z niską opłatą.
 • Rozsądna minimalna inwestycja : czy będziesz w stanie zainwestować za jedyne 1000 USD?
 • Wyniki : chociaż wyniki osiągnięte w przeszłości nie gwarantują wyników w przyszłości, poszukaj spółki funduszu, która może poszczycić się dobrymi wynikami w stosunku do swoich konkurentów, również w perspektywie krótko- i długoterminowej.Jeśli jesteś inteligentnym inwestorem, który przeprowadził swoje badania, dojdziesz do wniosku, że wśród różnych towarzystw funduszy Vanguard zajmuje pierwsze miejsce.

  Jack Bogle, który niedawno zmarł i założył firmę Vanguard Group, wynalazł fundusz indeksowy w 1976 roku.

  Dziś Vanguard jest jednym z największych i najlepszych funduszy inwestycyjnych na świecie z aktywami o wartości około 5,6 biliona dolarów.

  Ponadto Vanguard ma najlepsze fundusze indeksowe ze względu na ich zdolność do utrzymywania tak niskich opłat operacyjnych. Vanguard posiada wszystkie rodzaje funduszy akcyjnych i indeksów obligacji, a ich opłaty są najniższe.

  Konstruktor oszczędności CIT – Zarób 0,85% RRSO . Oto jak to działa: co miesiąc wpłacaj co najmniej 100 $ minimalnego depozytu. Lub utrzymaj minimalne saldo w wysokości 25 000 USD. Członek FDIC. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

  Zalety i wady funduszy Vanguard Index.

  Zalety najlepszych funduszy indeksowych awangardy

  Wiesz już, że fundusz indeksowy jest dobrze zdywersyfikowany. Ale możesz znać tych dwóch innych profesjonalistów, dzięki którym fundusze indeksowe Vanguard są najlepsze:

  • Dobry zwrot : fundusze indeksowe Vanguard generalnie zapewniają dobry zwrot, ponieważ ich wydatki są stosunkowo niskie. Przeciętny fundusz Vanguard Index ma wskaźnik kosztów na poziomie 0,2% rocznie (porównaj to ze średnimi wydatkami operacyjnymi funduszu indeksowego wynoszącymi 1,4% rocznie). Różnica 1,2% może stanowić znaczną różnicę w zwrocie. Koszty operacyjne są również niższe, ponieważ ciągłe badania nie są potrzebne do zidentyfikowania firm, w które warto zainwestować.
  • Przyjazny podatkom: fundusze indeksowe Vanguard nie tylko mają niższe koszty operacyjne, co pomaga zwiększyć Twoje zyski, ale są również bardziej przyjazne dla podatków, gdy inwestujesz poza kontami emerytalnymi. Ponieważ fundusz inwestycyjny jest aktywnie zarządzany, mają tendencję do częstszego skakania i kupowania akcji. W ten sposób zwiększa dystrybucję zysków kapitałowych funduszu podlegających opodatkowaniu. Podczas gdy fundusz indeksowy pozostaje zainwestowany i nie próbuje skakać.Wady najlepszych funduszy indeksowych VanguardPomimo ich niskich kosztów i przyjazności podatkowej, ich minimalna inwestycja, choć wydaje się rozsądna, może nie być dla początkującego inwestora, który ma niewielkie pieniądze.

   Większość funduszy indeksowych Vanguard wymaga minimalnej początkowej inwestycji w wysokości 3000 USD. Inwestorzy korzystający z kont emerytalnych, którzy planują zacząć od mniejszych kwot, mogą być w niekorzystnej sytuacji.

   Ponadto Vanguard ma do wyboru przytłaczającą liczbę funduszy indeksowych. Może to utrudniać inwestorowi podjęcie decyzji, które z nich są najlepsze. Ale właśnie dlatego zebraliśmy dla Ciebie najlepsze fundusze indeksowe Vanguard.

   10 najlepszych funduszy indeksowych Vanguard do kupienia w sierpniu 2020 r .:

   Teraz, gdy już wiesz, czym jest fundusz indeksowy i dlaczego inwestowanie w fundusze indeksowe Vanguard ma sens, w przypadkowej kolejności, poniżej znajduje się 10 najlepszych funduszy indeksowych Vanguard, które możesz dodać do swojego portfela inwestycyjnego.

   Vanguard S&P 500 Index Admiral (VFIAX)Spośród wszystkich funduszy indeksowych Vanguard na tej liście, fundusz indeksowy Vanguard S&P, który śledzi indeks Standard & Poor’s 500, jest prawdopodobnie najlepszym funduszem indeksowym Vanguard. Jednym z powodów jest fakt, że fundusz inwestuje w 500 największych amerykańskich spółek, w tym kilka spółek średniej wielkości.

   Niektóre z największych spółek tego funduszu indeksowego obejmują Apple (AAPL), Microsoft (MSFT) i Google / Alphabet (GOOGL). Innym powodem wyboru tego funduszu jest to, że koszt jest dość niski (0,04%), jeśli nie najniższy ze wszystkich funduszy indeksowych.

   Koszt funduszu indeksowego jest ważnym czynnikiem przy wyborze funduszu indeksowego do inwestowania, ponieważ opłaty są odejmowane od salda, a tym samym zmniejszają stopę zwrotu. Ostatnim powodem do zainwestowania w VFIAX jest to, że początkowa minimalna inwestycja jest również niska (3000 USD).

   Jeśli więc szukasz funduszu indeksowego, który utrzymuje niskie koszty operacyjne, jednocześnie ciesząc się dobrą stopą zwrotu, Vanguard S&P 500 Index Admiral jest dla Ciebie.

   Vanguard Developed Market Stock Index AdmiralW celu dywersyfikacji należy rozważyć w swoim portfelu inwestycyjnym fundusze indeksowe, które inwestują za granicą. Fundusze międzynarodowe są zdywersyfikowane, ponieważ inwestują w krajach na całym świecie. Jeśli tak, fundusz Vanguard Developed Market Stock Index Admiral (VTMGX) to dobry wybór.

   Ten fundusz indeksowy Vanguard śledzi wyniki indeksu FTSE Developed All Cap ex US. Inwestuje w spółki o dużej kapitalizacji w 24 krajach rozwiniętych. Niektóre z kilku największych międzynarodowych firm to Toyota Motor Corp (7203), Royal Dutch Shell (RDS.A.), Nestle SA (NESN), co czyni go jednym z najlepszych funduszy indeksu Vanguard.

   Ten fundusz indeksowy ma minimalną inwestycję w wysokości 3000 USD i wskaźnik kosztów 0,07%.

   Indeks giełdowy Vanguard Emerging Markets AdmiralPodczas gdy fundusze indeksowe Vanguard inwestowane w amerykańskie akcje zwykle osiągają lepsze wyniki niż fundusze indeksowe Vanguard inwestowane na rynkach wschodzących, nie można przeoczyć rynków wschodzących w Ameryce Łacińskiej, Azji i Europie Wschodniej.

   Jeśli nie masz nic przeciwko inwestowaniu w gospodarkach wschodzących, rozważ sprawdzenie Vanguard Emerging Markets Stock Index Admiral (VEMAX), który jest obecnie jednym z najlepszych funduszy indeksowych Vanguard do kupienia.

   W rzeczywistości niektóre z największych firm zagranicznych uwzględnionych w tym funduszu indeksowym to Alibaba Group Holding Ltd ADR (BABA), Tencent Holdings Ltd (TCEHY), Taiwan Semiconductor Manufacturing Co Ltd (2330.TW) i China Construction Bank Corp Class H (00939).

   Ta inwestycja ma na celu śledzenie wyników indeksu FTSE Emerging Markets All Cap China Inclusion Index.

   Jedną z wad tego funduszu indeksowego jest to, że ma wskaźnik kosztów na poziomie 0,14%, ale nadal ma niską minimalną inwestycję początkową w wysokości 3000 USD.

   Całkowity indeks giełdowy Vanguard (VTSAX)Vanguard Total Stock Market Index (VTSAX) jest jednym z najlepszych funduszy indeksowych Vanguard. Obejmuje cały rynek.

   Oznacza to, że zapewnia inwestorom szeroką ekspozycję na cały rynek akcji w USA, w tym wzrost spółek o dużej, średniej i małej kapitalizacji oraz wycenę akcji.

   Niektóre z znanych firm wchodzących w skład tego funduszu Vanguard to: Facebook, Alphabet, JPMorgan Chase, Apple i Microsoft.

   Ten fundusz indeksowy Vanguard ma wskaźnik kosztów na poziomie 0,04% i minimalną inwestycję początkową w wysokości 3000 USD.

   Jeśli więc szukasz dobrze zdywersyfikowanego funduszu Vanguard i nie masz nic przeciwko niewielkiej zmienności, ten fundusz indeksowy jest dla Ciebie.

   Zwróć uwagę, że możesz kupić ten fundusz indeksowy również jako ETF. Zaczyna się od ceny jednej akcji.

   Vanguard Mid-Cap AdmirałJeśli masz perspektywę długoterminową, odpowiedni może być fundusz Vanguard Mid-Cap Index Admiral (VIMAX), który śledzi indeks CRSP US Midcap Index.

   Dzieje się tak dlatego, że fundusz indeksowy, który składa się ze średnich i mniejszych akcji, osiąga lepsze wyniki w perspektywie długoterminowej niż krótkoterminowej, co czyni go jednym z najlepszych funduszy indeksowych Vanguard, jakie można uwzględnić w portfelu inwestycyjnym.

   Fundusz jest skierowany do średnich przedsiębiorstw. Minimalna inwestycja to 3000 USD z kosztem operacyjnym 0,05%.

   Jeśli więc szukasz funduszu indeksowego Vanguard do inwestowania na emeryturę i nie spodziewasz się, że wykorzystasz swoje pieniądze inwestycyjne przez 10 lat lub dłużej, fundusz Vanguard Mid-Cap Index Admiral jest dla Ciebie.

   Vanguard Small-Cap AdmiralVanguard Small-Cap Admiral (VSMAX), jak sama nazwa wskazuje, inwestuje w akcje mniejszych spółek.

   Ten fundusz indeksowy śledzi indeks CRSP US Small Cap Index. Niektóre z jego udziałów obejmują DocuSign, Inc (DOCU), Leidos Holdings Inc (LDOS), Tyler Technologies, Inc (TDY), Equity Lifestyle Properties, Inc (ELS) itp.

   Ten fundusz indeksowy, podobnie jak fundusz Vanguard Mid-Cap Index Admiral, ma tendencję do osiągania lepszych wyników w długim okresie. Dlatego zainwestuj w ten fundusz Vanguard, jeśli nie planujesz wykorzystać swoich pieniędzy w ciągu najbliższych pięciu lat.

   Jeśli więc szukasz szeroko zdywersyfikowanego indeksu akcji małych spółek amerykańskich, dobrym wyborem będzie Vanguard Small-Cap Index Admiral. Ten fundusz indeksowy ma minimalną początkową inwestycję w wysokości 3000 USD i wskaźnik kosztów 0,05%.

   Krótkoterminowy indeks korporacyjny Vanguard AdmiralJeśli chcesz zainwestować w obligacje krótkoterminowe, aby przez następne pięć lat wykorzystać swoje pieniądze na zakup domu lub jeśli planujesz wypłacić pieniądze z konta emerytalnego, to fundusz Vanguard Short-Term Corporate Index Admiral (VSCSX) jest dla Was.

   Ten fundusz indeksu obligacji śledzi wyniki indeksu obligacji korporacyjnych Bloomberg Barclays na okres 1-5 lat.

   Chociaż nie należy oczekiwać zwrotu nie więcej niż 2 do 3% rocznie w przypadku tego funduszu indeksu obligacji, obligacje korporacyjne są ogólnie bezpieczne, a fundusz ten jest dość stabilny.

   Ze względu na tę stabilność ten krótkoterminowy fundusz indeksów obligacji czyni go odpowiednią inwestycją. Vanguard Short-Term Corporate Index Admiral ma wskaźnik wydatków na poziomie 0,07% i minimalną początkową inwestycję w wysokości 3000 USD, co czyni go jednym z najlepszych funduszy indeksowych Vanguard w okolicy.

   ETF Vanguard High Dividend YieldFundusz ETF Vanguard High Dividend Yield (VYM), jak sama nazwa wskazuje, jest funduszem „dywidendowym. Podejmuje próbę śledzenia wyników indeksu wysokiej rentowności dywidend FTSE.

   Ten indeks ETF umożliwia inwestorom zarabianie dywidend poprzez rozwijające się spółki. Niektóre z dużych firm z dużym doświadczeniem w wypłacaniu dywidend to AT&T, Intel i Exxon Mobil.

   Od 27.02.2020 ten fundusz ETF ma wskaźnik wydatków na poziomie 0,06%, co czyni go jednym z najlepszych funduszy indeksu Vanguard pod względem dochodu. Zaczyna się od ceny jednej akcji.

   Tak więc, jeśli szukasz funduszu indeksowego z największym potencjałem wzrostu inwestycji długoterminowych i nie przeszkadza Ci zmienność na giełdzie, ten skoncentrowany na dochodach fundusz jest dla Ciebie odpowiedni.

   Zwróć uwagę, że Vanguard High Dividend Yield jest również dostępny jako akcja Admiral z minimalną inwestycją w wysokości 3000 USD.

   Vanguard Information TechnologyVanguard Information Technology Index Fund Admiral Shares (VITAX) jest funduszem sektorowym. Ta inwestycja ma na celu śledzenie wyników indeksu MSCI US Investable Market / Information Technology 25/50.

   Fundusze sektorowe inwestują w akcje i / lub obligacje w określonych branżach. A fundusz Vanguard Information Technology Index, jak sama nazwa wskazuje, skupia się wyłącznie na technologii.

   Generalnie należy unikać funduszy sektorowych głównie ze względu na brak dywersyfikacji. Istnieje jednak wyjątek w przypadku tego funduszu indeksowego Vanguard. Koncentruje się na technologii, co czyni go jednym z najlepszych funduszy Vanguard.

   Ponadto indeks ten obejmuje akcje dużych, średnich i małych amerykańskich spółek z sektora technologicznego.

   W dzisiejszych czasach technologia ukształtowała nasze codzienne życie. Od komputerów, telewizorów, tabletów itp. Wszystko jest połączone z Internetem. Oznacza to zatem, że istnieje i będzie kontynuowany wzrost w nadchodzących latach.

   Najważniejsze firmy zawarte w tym funduszu Vanguard to Apple, Microsoft, Visa, Adobe, PayPal itp.

   Ten fundusz indeksowy ma wskaźnik kosztów na poziomie 0,10%, ale minimalna inwestycja wynosi 100 000 USD. To może być wysokie dla początkującego inwestora.

   Jednak ten fundusz indeksowy Vanguard jest dostępny jako ETF, począwszy od ceny jednej akcji.

   Vanguard Real EstateKolejnym funduszem sektorowym jest Vanguard Real Estate Index Fund Admiral Shares (VGSLX). Koncentruje się na trustach nieruchomościowych (REIT), czyli firmach kupujących biurowce, hotele i inne nieruchomości.

   Ten fundusz Vanguard stara się śledzić wyniki indeksu MSCI US Investable Market Real Estate 25/50.

   Podobnie jak inne fundusze sektorowe, ten fundusz indeksu nieruchomości Vanguard może nie być zdywersyfikowany. Dlatego sensowne jest łączenie tego funduszu indeksowego z innym, bardziej zdywersyfikowanym funduszem Vanguard.

   Jednak pomimo braku dywersyfikacji fundusz ten wypłaca wyższe dochody z dywidend niż inne fundusze, dzięki czemu należy do najlepszych pod względem dochodów funduszy indeksowych Vanguard.

   Ten fundusz Vanguard ma wskaźnik wydatków na poziomie 0,12%. Minimalna inwestycja początkowa wynosi 3000 USD.

   Należy pamiętać, że ten fundusz Vanguard jest również dostępny jako ETF, zaczynając od ceny jednej akcji.

   Ostatnie wskazówki dotyczące zakupu najlepszych funduszy indeksowych Vanguard

   Ogólnie rzecz biorąc, fundusze indeksowe są dobrym narzędziem inwestycyjnym. Niezależnie od tego, czy chcesz zainwestować pieniądze na emeryturę, czy chcesz dodać dywersyfikację do swojego portfela inwestycyjnego, te fundusze indeksowe Vanguard są dla Ciebie doskonałym wyborem. Są to fundusze doskonałej jakości. Zapewniają lepsze zwroty w porównaniu z innymi podobnymi funduszami.

   Rzeczywiście, najlepsze fundusze Vanguard Index nie tylko pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze na opłatach przez lata. Ale także te tanie indeksowe fundusze inwestycyjne i fundusze ETF (ETF) zapewniają szeroką ekspozycję na różne klasy aktywów.

   Porozmawiaj z odpowiednim doradcą finansowym
   • Jeśli masz pytania wykraczające poza wiedzę, które z najlepszych funduszy indeksowych Vanguard warto zainwestować, możesz porozmawiać z doradcą finansowym który może przejrzeć Twoje finanse i pomóc Ci osiągnąć cele (czy chodzi o zarabianie więcej pieniędzy, spłacanie długów, inwestowanie, kupowanie dom, planowanie emerytury, oszczędzanie itp.).
   • Znajdź osobę spełniającą Twoje potrzeby dzięki bezpłatnej usłudze dopasowywania doradców finansowych SmartAsset . Odpowiadasz na kilka pytań, a oni łączą Cię z maksymalnie trzema doradcami finansowymi w Twojej okolicy. Jeśli więc chcesz pomóc w opracowaniu planu osiągnięcia swoich celów finansowych zacznij już teraz . * NAJLEPSZE PROMOCJE CIT BANK *
    LINK PROMOCYJNY
    OFERTA
    PRZEJRZEĆ
    Rynek pieniężny CIT Bank 1,00% RRSO Przejrzeć Konstruktor oszczędności CIT Bank 0,95% RRSO Przejrzeć Płyty CD CIT Bank 0,75% RRSO 1 rok okresu spłaty Przejrzeć CIT Bank No Penalty CD 0,75% RRSO Przejrzeć Komentarze do artykułu

    Zapraszamy czytelników do odpowiedzi na pytania lub komentarze. Komentarze mogą podlegać moderacji i zostaną opublikowane zgodnie z naszymi zasadami dotyczącymi komentarzy. Komentarze to opinie ich autorów; nie reprezentują poglądów ani opinii firmy Growth Rapidly. Komentarze nie zostały sprawdzone ani zatwierdzone przez żadnego reklamodawcę, ani też nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani popierane przez naszych partnerów. Naszym partnerem nie jest zapewnienie odpowiedzi na wszystkie posty lub pytania.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy